Ответ дляOhio
А мені здається, що рашисти не просто так взяли і кинули Київ. Якось зовсім дивно бились, бились і раптом, все, операція закінчилась, ідемо на схід. Мені здається, що Донбас уже злили, а Київ бомбили, щоб наші ’по сговорчевее’ були. Тримали нас всіх в в напрузі, поки свого за кулісами не добились((
У них шансів на Київ не було. Подивіться хоч того ж Гіркіна. Він завчасно пророкував там провал: болота, ліси, вони контролюють лиш «апендикси»
Там би за зеленіло і їм всим капут. Тому й злилися під шумок поки живі
Inna Medvetska• 10 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну як це не в курсі. Хлопці весь цей час просять про допомогу. Арестович каже - ми не можемо допомогти.
Аоестович багато чого каже. Але це не завжди актуально. Інформаційна війна це така ж війна як і на полі бою
Ответ дляKsu160576
я не нагнітаю, а кажу про це 3 роки і не вірю зеленському із його спецами із ФСБ, маю право!
Усі свої політичні погляди залиште на мирний час! Не існує ідеальних людей, а значить і політиків! Якщо вже узагальнити, що маємо: президент не покинув країну, вибиває всіма правдами для країни допомогу!
А ці ’если бы да кабы’ залишайте при собі в умовах воєнного стану!
Всі такі розумні бл, скільки потенційних президентів та голов уряду, що аж очі засліплює!
Viktoria_St• 10 апреля 2022
Ответ дляliberdih
Нам треба розуміти, що ми чуємо не повну інформацію
Вірю, що ніхто Маріуполь не здає
Згадайте аеропорт донецький - майже рік не могли захопити
Якщо хочете допомогти хлопцям з Маріуполя, то в лічку кину інформацію
Вірю, що ніхто Маріуполь не здає
Напишите в лс
VivaForever• 10 апреля 2022
Ответ дляAnna148
Там расстояние 120 км, которое наши должны пройти для оказания помощи, полностью обстреливается градами раши с двух сторон+ полное господство их авиации в воздухе.
А почему руководства страны уже 2 недели не отвечает по телефону на звонки Азова?
Inna Medvetska• 10 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
все может быть.
так хочется, чтобы Мариуполь освободили.
Сколько там еще мирных людей остается(((
Ви тему про окуповані території читали?
Так там пишуть, що в Маріуполі багато місцевих за орків і чекали «руський мір»
Сказати, що я здивована, не сказати нічого
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляnatapri
Их то дали, но они же ещё не в Украине? Или уже?
Вроде уже
Inna Medvetska• 10 апреля 2022
Ответ дляlovely
Це точно. Як почитаєш, так мінімум голова ЗСУ в майбутньому
VivaForever• 10 апреля 2022
Ответ дляInna Medvetska
Ви тему про окуповані території читали?
Отчего Вы удивлены. Донецкие после 2014 года большинство уехали в Мариуполь. И свои взгляды на русский мир туда же увезли.
Ответ дляlovely
це не моє, а зеленського гасло:’ ми всі президенти’, тому хай слухає, у нас демократія, навіть якщо вона комусь очі давить
Ответ дляsnejs
Вы следите за переговорами вообще? Можете рассказать какие условия были у Украины на турецких переговорах?
Ну так розкажіть, які мала «прохання»Україна на переговорах. Бо вас «попросила» по ходу не смущає…. Україна попросила і Ті такі, а чого б ні?)
Байрактари і стінгери їх попросили до кордону. Ще до переговорів орків взчли у кільце і поступово вибивали.
Ответ дляInna Medvetska
Ви тему про окуповані території читали?
я такого не слышала, всех этих сторонников русскава мира еще в 2014 немного приструнили, тогда же тоже были ожесточенные бои.
Надеюсь, после войны в Украине хоть этих сторонников русскава мира больше не будет.
VivaForever• 10 апреля 2022
Ответ дляnatapri
А, слышала это выступление, да, говорил.
Т.е Зеленский предлагал Азову сдаться а они сами не хотят? Просто сегодня они записали видео что уже 2 недели на их звонки никто не отвечает из Киева?
Ответ дляInna Medvetska
Ви тему про окуповані території читали?
Много, но меньше половины и уж точно меньше чем в 2014. Даже не патриоты понимают, что быть банановой республикой нафик никому не надо. Откровенно топят маргиналы и старики. Родители мужа две недели назад оттуда вырвались, они проукраинские, но говорят что ваты много среди пенсов.
Unmistakable• 10 апреля 2022
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Это так. Приехали типа, чтобы узнать мнение военных насчет переговоров, а по факту просили особо не открывать рты. Не тем они предлагают, Північ на такое не пойдет.
Ответ дляАННА 104
Только демократия и полное непонимание ситуации это разные вещи , нужно ещё и это понимать !
якої ситуації? по Маріуполю- так ніфіга не розумію, і так само не розумію чому арахамія гасає по віськовим частинам і пропонує ’компроміси’, не розумію чому Люся почав гнати на Залужного, а само бреше казна що? поясність, якщо знаєте
Ответ дляmamma nast
Просто этим воспользовалась российская пропаганда. Мол, Зеленский не может повлиять на такие полки, как Азов. Но то, что он им рекомендовал оставить Мариуполь читала сама в его выступлении.
Не рекомендував, а пропонував, якщо вони відчувають, що не зможуть вистояти! Вони відмовилися і сказали, що не здадуть місто і не покинуть поранених!
Є відео у зе по Маріуполю, не пам´ятаю за яке число...
Ответ дляIruna2008
Ну тож таке велике місто , невже не має ні одної позиції кацапів де можна обійти?(
Там вам карту вже виставили, ну спробуйте самі знайти відповідь. (спойлер: все навкруги окуповане на багато кілометрів і з моря, і з суші. І прострілюється. Все. Геть усе. Перелетіти може лише Бетмен у шапці-невидимці). Так зрозуміло?
Ответ дляKsu160576
Зараз воєнний стан! А ви розколюєте суспільство! Закінчиться війна - хоч на банкову з плакатом - ваше право! А зараз ви - знахідка для рашистів!
Inna Medvetska• 10 апреля 2022
Ответ дляVivaForever
Просто я не дуже розумію як можна підтримувати агресора, коли той агресор бомби на голову тобі кидає.
Це ж мрак, що в людей в голові