Реверанс• 10 апреля 2022

Про Мариуполь.

Viktoria_St• 10 апреля 2022
Ответ дляIruna2008
Там не тільки Азов, а ще Морські піхотинці ! Дуже шкода хлопців( нехай йдуть з відти !
Азов сказали что не бросят своих убитых

Coffee is Love• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
Сумно, але очікувано(((
Я вже давно думаю, що живими їм не вийти, на превеликий жаль. Це черговий котел для наших військових(((
Они не об этом.. они о том, что им больше даже не отвечают.. Бог мой, у меня душа рвется..
АННА 104• 10 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Там з самого початку просили допомоги, коли ще була змога їх усіх забезпечити і укріпити позиції.
Ще місяць тому Маріуполь звертався до президента.
https://youtu.be/kPaHC-_XliI
Як знали хлопці, шо так і буде
Там изначально очень сложная ситуация была , просить просили , но и раньше без оружия у наших ничего не получалось, вы думаете , что не пробовали ?
@nn@tu• 10 апреля 2022
Ответ дляMyJoy_I
Ситуація в Маріуполі станом на 10 квітня. Все, що вдалося дізнатись
10:05, Сьогодні

Ворог минулу добу не припиняв спроби штурмом взяти позиції українських військових в Маріуполі. Але успіху не мав.

Як повідомили 0629 захисники Маріуполя, на деяких напрямках українським військовим довелось трохи посунутися, на деяких., навпаки, відкинули ворога. Але принципово ситуація щодо контролю міста не змінилась.

За інформацією Генерального штабу ЗСУ, за минулу добу на Донецькому та Луганськомузнищено чотири танки, вісім одиниць броньованої та сім одиниць автомобільної техніки противника.

На території, яка зараз контролюється окупантами, триває зачистка. Ворог ходить по домівках, веде перепис населення, що залишилось. Шукає серед людей «нацистів».
«Нацистом» для росіянина є будь-яка людина, яка засуджує агресію росію в Україні і підтримує незалежність своєї держави.

Місцеві мешканці розповідають, що деякі їх сусіди просто зникають після таких перевірок.

Окупати також почали збирати трупи загиблих. Їх звозять в декілька точок на мапі Маріуполя. Відомо, що складують трупи в шляхопроводах в Кальміуському районі Маріуполя, на продуктових базах по Запорізькому шосе. Наразі невідомо, куди звозять тіла загиблих у Лівобережному районі.

Окупанти обіцяють відновити роботу магазинів. Депутат держдуми російської федерації саблін в ефірах пропагандистських каналів розповів, що відкриють один магазин на Лівобережжі. Проте, як стало відомо 0629, світло відновити не вдалося, тож ворог ввімкнув генератор для ілюзії відновлення.

Саблін обіцяє соціальні ціни, проте не каже, а де власне людям брати гроші, якщо в Маріуполі не працює – і не запрацює до повного звільнення Маріуполя – жодне підприємство.

Складна ситуація в Маріупольському порту. З початку війни в порт увійшли і не змогли вийти декілька іноземних суден. Зараз вони потрапляють під обстріли окупантів. Є поранені. Росія втручається в перемовини і заважає евакуювати екіпажі суден.

На жаль, не припиняється мародерство в місті. Грабують не тільки окупанти, але і місцеві, шукають не тільки їжу (бо це зрозуміло), а все, що може сподобатись в будинку, який залишили власники майна. На пустих квартирах та будівлях все частіше з’являться написи: «Тут живуть люди», щоб налякати мародерів https://www.0629.com.ua/news/3368120/46-j-den-vijn...
Только позиций там тех осталось Азовсталь и Ильича
agata116• 10 апреля 2022
Ответ дляIruna2008
Значить треба домовлятися з Туреччиною , на якихось умовах щоб їх вивести морем ! А як змогли кацапи відійти з під Києва , говорили що вони в оточенні?! Їх випустили?
они не были в кольце!
только в полукольце от того и смогли.
АННА 104• 10 апреля 2022
Ответ дляРеверанс
Вы лично их грузили?
Зачем провокации в теме устраиваете?
Вам наши защитники мешают, и вы клеветой занялись?
Это российский тролль , они там все кричат , что сбили вертолет с наемниками !
Iryna2017• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Я не верю что нельзя помочь Азову, думаю есть пути… прям там на каждом см орки
Можно , но не хотят . И это ужасно, там могут погибнуть лучшие бойцы
Pole• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Нужна авиация…..
Нехай Зеленський виділить. Чи все на дороги пішло?..
mamma nast• 10 апреля 2022
Ответ дляЮния13
Не верю,у военных всегда четко выполняются приказы,отсебятиной точно не будут заниматься
Просто этим воспользовалась российская пропаганда. Мол, Зеленский не может повлиять на такие полки, как Азов. Но то, что он им рекомендовал оставить Мариуполь читала сама в его выступлении.

Vetas78• 10 апреля 2022
Ответ дляАННА 104
Когда про Змеиный писали, что наши ребята живы, тут тоже кричали, что это не правда и российские тролли....
А они были живы.
И звания Героев дали посмертно..... живым людям. Хоть бы извинились потом перед ними.
Nata_69• 10 апреля 2022
созваниваюсь со свекровью которая сейчас в Мариуполе, им там рассказывают что Азов разграбили все ювелирные заводы и прячутся в катакомбах Азовстали, все ВСУ сдались, оружия и припасов нет. Наши типа заминировали кладбище. хоронить никого не дают, всех сжигают. Вводят рубли и предлагают русиш паспорта, в одной из шлол обустраивают новую мэрию(( пипец(( И еще рассказывали что Зеленский сбежал и Киев на днях будет взят. Гривны сказали максимум до июня будут, потом рубли(((((((((((((
sashik77• 10 апреля 2022
Ответ дляIryna2017
Ну люди ж будуть питати у влади про це!
Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляIryna2017
Удалено администрацией...
Vasilina7755• 10 апреля 2022
Ответ дляToriN-iKA
Канцлер Австрии в пути к путину, хочет уговорить его отвалить от Украины. Интересно, о чем они договорятся....
Да конечно. Он хочет за газ договорится, они 80% потребляют раша газ
Vetas78• 10 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну люди ж будуть питати у влади про це!
И много вам когда то любая власть ответила ? Не смешите
АННА 104• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
А они были живы.
А перед ними извинились и обменяли одними из первых, вы не в курсе? На видео слышен выстрел с корабля и тишина , какие выводы можно было сделать? Только через две недели стало известно, что их взяли в плен
agata116• 10 апреля 2022
Ответ дляToriN-iKA
ни о чем.
Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну люди ж будуть питати у влади про це!
Удалено администрацией...
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
А в нас вона була? Пару шт, остальне ще Кучма порізав на металолом

agata116• 10 апреля 2022
Ответ дляmamma nast
А я читала, что президент сказал Азову покинуть город. Но они отказались. Еще когда можно было отойти.
я тоже.
они отказались.
dollyland• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
А они были живы.
я ей даже не захотела отвечать. Правда никому не нужна..
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляNata_69
пропаганда хуйла .. она такая
Vetas78• 10 апреля 2022
Ответ дляАННА 104
Видела только видео как мужчина сидел и говорил - ну значит нас уже похоронили..ну что ж...
Это видела
И тут писали, что они живы.
Так нет. Ор стоял, что умерли.
Nata_69• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
пропаганда хуйла .. она такая
та да люди без связи с внешним миром, что в уши льют то и слушают. они все устали и боятся((
Xue• 10 апреля 2022
Ответ дляАННА 104
С французским генералом НАТО.
Pole• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
В нього було майже 3 роки на її відновлення.
Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
не зовсім, Кучма її здав в оренду нашару деякій дніпропетровській конторі, власником якої була група приват, маса судів, але технику так ніхто і не повернув
АННА 104• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
Это видела
И тут писали, что они живы.
Так нет. Ор стоял, что умерли.
Видео было рашистское , поэтому проверяли и идентифицировали , неужели людям это непонятно, куча пленных типа украинцы с характерным кацапским акцентом
Iryna2017• 10 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Азов тримає оборону,так можна всі області покинути і здати без бою регіони.
Вони зверталися по допомогу, і можливість втримати позиції була, якби була підтримка
У них воды даже нет, едят раз в день
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
Ви не розумієте …. На відновлення потрібні десятки років