Реверанс• 10 апреля 2022

Про Мариуполь.

Iruna2008• 10 апреля 2022
Давайте будемо молимся за хлопців , це все що ми можемо зробити !

Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
В нього було майже 3 роки на її відновлення.
Удалено администрацией...
АННА 104• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
Вы думаете обновить так легко? Дешевле и быстрее новое сделать, но на это тоже время нужно
agata116• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
Когда про Змеиный писали, что наши ребята живы, тут тоже кричали, что это не правда и российские тролли....
А они были живы.
И звания Героев дали посмертно..... живым людям. Хоть бы извинились потом перед ними.
извинились и обменяли первых!!
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
не зовсім, Кучма її здав в оренду нашару деякій дніпропетровській конторі, власником якої була група приват, маса судів, але технику так ніхто і не повернув
Та не…. То якась інша тема. Конкретно воєнні літаки порізав на металобрухт бо типу застарілі
Vetas78• 10 апреля 2022
Ответ дляАННА 104
Видео было рашистское , поэтому проверяли и идентифицировали , неужели людям это непонятно, куча пленных типа украинцы с характерным кацапским акцентом
Его узнали.
Но всем же плевать было
СветланаФ• 10 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Таке враження, що здає. Бо хтось з азовців казав: ми не залишимо Маріуполь, щоб там наші політики не казали ( не пам´ятаю точно його вислів, але зміст такий). Потім був на имейл лист нібито від азовців. Там нічого такого не було. Але влада тут же сказала, що то є фейк. А в листі заклик залишатися українцем.

Мені теж прийшов такий лист на емейл. Але то явно рос боти.
1) при відповіді на лист прийшло, що не вірно вказана адреса . Явно бот розсилка
2) ´Та в цих блядських російських свинях більше порядності, ніж в наших придворних блазнях´ вирізка з листа. Ні один українець після Бучі, Бородянки так не напише
3) ´Якщо у вашій душі є хоч крапля українського патріотизму, Ви зобов´язані не дозволити нашій спільній мрiї розчинитися у брехні та пропаганді цих лицемірних блазнiв. Я закликаю Вас виконати національний обов´язок, відстояти право називатися українським народом і покінчити з цією зграєю безхребетних тварин.´ Що саме тут мається на увазі?
Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Ви не розумієте …. На відновлення потрібні десятки років
як би закрити контрабанду групи приват і не списали борги фірташа, то на 20 десятки літаків би вистачило
Vetas78• 10 апреля 2022
Ответ дляagata116
извинились и обменяли первых!!
А тут тоже извинились перед теми, кто писал, что ребята были ?
Или то такое...не важно ?

АННА 104• 10 апреля 2022
При Кумче как и при Кравчука кучу вооружения либо отдали , либо списали и потом потихоньку продали , это были миллионы долларов
Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
я знаю це не з інтернету, а з доументів - більше 100 машин гвинтокрилів і літаків
Elina Zorina• 10 апреля 2022
Ответ дляIryna2017
У них воды даже нет, едят раз в день
Господи...
Не вірю я в те,що не можна їм надати підтримки, і прямо все там рашисти окупували...
Та про що говорити,як з ними на зв´язок навіть не виходять, щоб шось з´ясувати
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Кучма з Ющенко, два козла
Xue• 10 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Господи...
Відкрийте карту і запропонуйте неокуповані шляхи.
АННА 104• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
Его узнали.
Но всем же плевать было
Когда узнали , кто узнал , никто ни на кого не плевал , написала , нужна была идентификация , зачем одно и тоже писать что раз, обменяли и наградили , извинились, в чем ваша проблема?
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Удалено администрацией...
Цікаво хтоб нам їх продав? Якщо зараз, коли дійсно війна, ніхто не наважується
Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Кучма з Ющенко, два козла
Юш тоді був премєром, це Кучма вирішував
Rubiii• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
Что именно в Херсоне вас интересует. Спрашивайте.
Ну он наш?
Почему на админ здании триколор?
annetka_zaraza• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
А они были живы.
Ви перекручуєте. Нічого, що Росія підтвердила смерть хлопців і наші направили за тілами корабль, який захватила Росія і взяла в полон навіть священників з тієї місії? А потім Росія говорила: бачите, українська влада вам бреше. Вже не раз це пояснювали і захоплений корабль вже з Росії до Румунії прибув. Можете знайти новини.

Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
фіг його знає, може б ту саму рашку надурили?
Pole• 10 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Господи...
Вже давно писали, що орків разів у 14-15 більше...як нашим можна допомогти, якщо навкруги ця орда((( вони ж пруть і пруть з Криму, як саранча!
Vetas78• 10 апреля 2022
Ответ дляRubiii
Ну он наш?
Почему на админ здании триколор?
Город в оккупации. Войск всу нет в городе
Флаг повесили оккупанты
ХимеRа• 10 апреля 2022
Ответ дляdollyland
Удалено администрацией...
ничего нового, к сожалению((( люди никого не волнуют - ни воюющие, ни раненые, ни переселенцы....
Xue• 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Кучма з Ющенко, два козла
А мені в усіх темах тикаютью що то Кравчук все здав та ще й сперечаються.
Rubiii• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
Флаг повесили оккупанты
Почему не возвращают город под контроль всу?
sashik77• 10 апреля 2022
Ответ дляСветланаФ
Чесно в мене тільки відклалося в пам´яті слова про цю мрію. Мені здалося, що то мрія про незалежну Україну.

Зараз подивилася на лист по іншому, дякую що нагадали.

Беру свої слова назад про лист.
Ksu160576• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
я тепер таку ненависть маю до крисян: вони с..ки ідуть тепер на нас війною!
agata116• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
Или то такое...не важно ?
перед кем тут извиняться?
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Справа не в грошах, інші країни не продадуть. А власне виробництво… це мільярди в заводи вкласти треба..
Але нашим хуйлігархам пофік… аби яхти не забрали
Xue• 10 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Каркас від корабля.