Ответ дляRubiii
Почему не возвращают город под контроль всу?
Вы такая интересная , пойдите и скажите, уходите отсюда рашисты , они , опа , и ушли , вы от карту откройте, местность изучите , сюда , смотрю одни диванные умники подтянулись , ну хоть иногда думайте, что пишите!
Viktoria_St• 10 апреля 2022
Ответ дляVetas78
Видела только видео как мужчина сидел и говорил - ну значит нас уже похоронили..ну что ж...
Это видела
И тут писали, что они живы.
Так нет. Ор стоял, что умерли.
Это видела
И тут писали, что они живы.
Так нет. Ор стоял, что умерли.
А что можно было подумать если судно, которое за ними отправили, с батюшкой ,тоже перестало отвечать?
Ответ дляElina Zorina
Господи...
Не вірю я в те,що не можна їм надати підтримки, і прямо все там рашисти окупували...
Та про що говорити,як з ними на зв´язок навіть не виходять, щоб шось з´ясувати
Ну тож таке велике місто , невже не має ні одної позиції кацапів де можна обійти?(
Ответ дляIruna2008
Там не тільки Азов, а ще Морські піхотинці ! Дуже шкода хлопців( нехай йдуть з відти !
Я конечно не военный, но почему нельзя послать подкрепление. Вот пришло подкрепление и это подкрепление может подойти со стороны и разбить хоть часть. Может я думаю неправильно.
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
Вже давно писали, що орків разів у 14-15 більше...як нашим можна допомогти, якщо навкруги ця орда((( вони ж пруть і пруть з Криму, як саранча!
Так… поки бази в Криму є нам важко буде, їх треба першими бомбануть і флот рашки, тоді є шанс
Elina Zorina• 10 апреля 2022
Ответ дляXue
Відкрийте карту і запропонуйте неокуповані шляхи.
Київщина теж була проблемна, але думали як вибити звідти рашистів,а там навіть на зв´язок не виходять.
По вашому хай вмирають, без жодних планів і схем визволення?
Де ж наші славнозвісні генерали...
Viktoria_St• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
В нього було майже 3 роки на її відновлення.
За чей счёт банкет? Почему нет спроса с Кучмы за разбазаренную авиацию?
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
я знаю це не з інтернету, а з доументів - більше 100 машин гвинтокрилів і літаків
Я про винищувачі, саме тоді дивилась по ТВ і плювалась, як можна буди таким дебілом…
Счастливый магазинчик• 10 апреля 2022
Мой брат сейчас на войне. Не говорит конечно, где, нельзя. Но, мы так поняли там- где пиздец! Намекал пару раз.
Боже, как страшно. Особенно, когда касается твоих родных.
Каждый раз, когда звонит тетя- я просто боюсь брать трубку😰
Elina Zorina• 10 апреля 2022
Ответ дляPole
Обіцяли як будуть британські протикорабельні ракети гарпуни , ситуація може змінитися.
Вони є....