Ті, кому пощастило виїхати ще до війни, і вони звісно не повернулися додому, і їм нічого не буде? Відсидяться, зароблять гроші, і по закінченні війни повернуться додому. Якось несправедливо. Як думаєте?
serebro16-72be• 10 апреля 2022
Ви хочете їх посадити? Думаю їм самим буде незручно перед своїми знайомими...муки совісті це теж знаєте...давить
Я вважаю, що це нечесно. Знаю багато сімей, де зараз чоловіки за бугром, висилають гроші, дружини спокійні, якщо щось, візьмуть дітей і до них. Одна вже їздила навіть, на два тижні в Польщу до чоловіка. Я звісно рада, що вони живі і здорові, але є відчуття якоїсь несправедливості(
serebro16-72be• 10 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Поки їм супер. До них дружини навіть їздять
Ну они может до этого всего выехали.
Машенька Ивановна• 10 апреля 2022
Ответ дляPmB
За что?
Хоча ні, ви праві ,кормити їх ще за наш рахунок, так за що?
serebro16-72be• 10 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я про тих, хто перетнув перед 24 і живе тут
Тобто? До війни?
Anastasiia21• 10 апреля 2022
Ми взагалі приїхали робити документи на візу і побачити батьків. Давно вже не живемо в Україні. Тепер мусимо бути тут, бо не випускають. А там все, робота, речі, квартира за яку платимо.
Ответ дляЮля 458
У вас корова здохла хай i у сусіда?
Автора душит неимоверная жаба, по ходу.
Хотя люди потыркались в своей стране и поехали батрачить по 12 часов в день, жить в хостелах , а жизнь там по типу ,,кто кого выживет,,- и все потому, что семью надо кормить, не слыхать же.
Так нет. Падлюки такие, посмели на чужбине батрачить, а
Ответ дляЮля 458
А те кто в Украине переехал и не стал на учёт в военкомат, что с ними надо сделать по вашему мнению?
Ответ дляToonika
Автора душит неимоверная жаба, по ходу.
Хай працюють в мирний час. А зараз треба, захищати батьківщину.