Кадыров объявил об очередном "наступлении" на Киев по приказу путина.
Я в шоке.Когда они оставять нас в покое,твари.И как Вы думаете зачем он это записал?
Ответ дляtarveldy
Заходите в фб і дивитесь стрічку, я не знаю як це можна не помітити. Вже третя неділя активної пропаганди і вже норм так працює
Але радує те, що про це стали говорити в голос
у мене не має ф.б.
але я прочитала таку новину
якщо буде ще один напад, то навіщо зараз це все робити??
Так само і Бучу і Ірпінь і т.д.дуже активно відновлюють і це правда.
( мої сусіди з Бучі і дуже радіють)
напад, все знову розібьють
як це, не розумію...
але я прочитала таку новину
( мої сусіди з Бучі і дуже радіють)
напад, все знову розібьють
як це, не розумію...
Loredana17• 11 апреля 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Спасибо ,ну так они давно говорили об этом ,я смотрела отрывки их передач политических ,так они вообще сказали ,что западной Украине они вообще особый подарок приготовили по денацинализации ,пока всё не зачистят,не успокоются ,вопрос чести или как-то так (
Господи, страшно. Думаєте Західну тронуть?
alyona_niki• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
У хуйла з´явився козир в Україні, якщо цей план спрацює, то нам буде дуже важко, але вже вчора про це почали говорити в апараті президента то може і встигнуть провести виховну роботу
Вы о чем?
Ответ дляagata116
у мене не має ф.б.
але я прочитала таку новину
( мої сусіди з Бучі і дуже радіють)
напад, все знову розібьють
як це, не розумію...
але я прочитала таку новину
( мої сусіди з Бучі і дуже радіють)
напад, все знову розібьють
як це, не розумію...
Про це не знаю, але підприємства стали активно рухатись, правда рухи більш схожі на конвульсії але не предсмертні. Це з особистого
Але ми всі розуміїм як ваєливо зарустити гроші по жилах країни.
По великим проєктам тиша, мілкий ремонт так щоб була змога працювати
Ну посівна, а це біль