S_mille• 11 апреля 2022

Навіщо він таке каже?

Раніше майже ніколи не слухала Арестовича.
Але сьогодня, на жаль, увімкнула відео.
І знаєте, щось він перестав бути "заспокійливим", як про нього раніше казали.
Опис відео ще м´який. Він там прогнозує бомбардування й обстріли кожні 2 роки, до 2035 року як мінімум. І говорить, що виживе дуже мало людей, тільки найстійкіші.
Якщо не готові жити у війні до 2035 року, говорить тікати з країни в Європу. Як наче у всіх є така можливість...
Може я зовсім дурна... Але хто розуміє, навіщо він таке меле?. То прямо істина правда чи він робить дурницю і просто деморалізує населення, яке й так змучене?..