Читаю багато професійних форумів, інформації. Керівники розказують, чк вони зараз піклуються про своїх співробітників, а от від робітників чую зовсім іншу інфо. Та ж Розетка в березні не платила офісним працівникам, тільки робітникам логістики і магазинів. МакДональдз виплатив 2 оклади і відправив людей у відпустку, принаймні така інформація з Одеси. Можливо в Києві інакше....
А як у вас?
Результат:
вже голосів:
60 (23.9%)
Так, але зменшили
43 (17.13%)
Оголосили простій
40 (15.94%)
Відпустка за власний рахунок
40 (15.94%)
Результат
35 (13.94%)
Платять, як і до війни
11 (4.38%)
Свій варіант в коментарях
9 (3.59%)
Платять, але бонуси прибрали
9 (3.59%)
Підвищили заробітну плату
4 (1.59%)
Я дружина ІТ-ка :)
Капитошка81• 11 апреля 2022
Платят зп в основном иностранные компании и то неизвестно как долго будут платить.
Украинские коммерческие компании мало кому платят, если не работает никто
Капитошка81• 11 апреля 2022
Ответ дляmusich
Киев, за март зарплату не дали, даже минималку на карту, неделю назад передали ноутбук, неделю на нем работаю, не в таком объеме, как до войны, но все же...Не понятно , заплатят что-то или нет. Сфера деятельности-строительство.
Ваша компания сейчас что-то строит?
magistralchimik• 11 апреля 2022
Международная компания. Платят в полном объёме всем. Люди по ЕС разъехались в том числе. Выплатили приятную сумму помощи.
Капитошка81• 11 апреля 2022
Ответ дляmusich
Да, коттедж на западной, стройка там продолжается, к моему огромному удивлению. Я думала, что в такое время никто не будет вкладывать деньги в неизвестность.
Тогда прикольно вам. Может хоть что-то и заплатят
Херсонська обл.
Працюю в аптеці. Ліків практично не має ,ще трішки і закриють.Перевели на півставки .Залишили двух фармпрацівників і одного бухгалтера .Ми в мирний час заробляли максимум 9 тисяч,то можете уявити ,що зараз .Працюємо 4 години,з 8-12.Коли раніше працювали без вихідних і свят за ті копійки,то тепер більше дома чим на роботі.У нас ще й оплата почасова...За що годувати дітей ??? Я сама,чоловіка не має.Ну поки якісь заощаждення є мінімальні,а далі? Ще й в окупації .
Херсонська область завжди в ’жопі світу ’ була по фінансуванню ,а тепер і подавно(
ВасильевнаЯ• 11 апреля 2022
у нас убрали квартальные премии до конца года, но дали матпомощь 24 февраля в размере месячной зарплаты.
ВасильевнаЯ• 11 апреля 2022
Ответ дляанна 1978
Не платят ничего, производство стоит,мы с мужем без работы, переселенцам хоть 2 т обещают,а что делать нам ,которые в городе сидят без работы ,шансов выдти на работу нет
вот именно что обещают и очередь чтобы подать документы там где я, уже под 5000, так и до 30 апреля не успеют оформить