S_mille• 14 апреля 2022

Сказав рівняти міста з землею

Ви вже бачили ці новини? Дико тривожно...
Страшно, просто страшно...
Як ви справляєтесь зі стразами після читання новин?
Чи вихід простий - просто перестати їх читати тимчасово?..

❗ «Путін сказав все з землею рівняти». РФ планує знищення українських міст – матеріали перехоплення телефонних розмов окупантів

▫️В рамках роботи Міжвідомчого координаційного центру при ГУР МО, за участі Національної поліції України, отримано чергове перехоплення розмов військовослужбовців противника, які розкривають плани російського командування щодо війни в Україні. Так, мобілізований військовослужбовець армії агресора, Олег Карасьов, розповів дружині про те, які вказівки отримали російські військові щодо подальших дій в Україні: «Путін сказав, якщо до 10 травня ні х… не зробимо, то все з землею рівняти».

▫️Згідно з їхньою інформацією, є розпорядження «Рубіжне ще намагаємось «звільнити», а Лисичанськ і Сєвєродонецьк із землею зрівнюємо. Не будемо намагатись. Наші контрактники ні х… просунутися не можуть. Позасідали так (ЗСУ), що кожен день з танків і зі всієї х…, а їм по х… Наших стріляють кожного дня».

▫️Ця розмова підтверджує, що РФ цілеспрямовано перейшла до тактики знищення українських міст та злочинів проти мирного населення за прямою вказівкою вищого військово-політичного керівництва країни, зокрема президента путіна.
inysik1986• 14 апреля 2022
І що ви тут хочете почути???

Margo-01a6• 14 апреля 2022
Печально это всё (
Oleksa1551• 14 апреля 2022
В моем понимании, то что происходит, это и так ’равняют’. Такое
Bangtan_girl• 14 апреля 2022
Да никак не справляюсь со страхами... На ночь накрывает очень
Я в таком случае включаю на ютубе какую-то ерунду, чтобы отключить мозг
Invictusgirl• 14 апреля 2022
Пусть себе голову по плечи подравняет.
Бесится уже ибо ничего не может сделать,ну ничего скоро ему придёт конец и его мордору проклятому.
juisy2010• 14 апреля 2022
Ответ дляinysik1986
І що ви тут хочете почути???
Відповім за автора з її дозволу: почути слова підтримки, або ідеї що робити далі, або поради як заспокоїти нерви якщо дах зриває від новин і т.д. і т.п.
автор S_mille • 14 апреля 2022
Ответ дляinysik1986
І що ви тут хочете почути???
Саме такий комент хотіла, мріяла. Як ви вгадали! Дякую. Ви просто екстрасенс.
lana_banana04• 14 апреля 2022
Устройте себе информационный детокс и хотя бы сутки не читайте новости - сразу полегчает.
Я сегодня включила телек - у меня и ПА случилась, и слезы градом после их сюжетов. Так это я первый раз за полтора месяца включила, а если каждый день смотреть...
Татьяна123• 14 апреля 2022
Автор вы же понимаете, что хуйло так точно не озвучивал им свои планы, что если до 9 мая не возьмут, то....

tarveldy• 14 апреля 2022
Вам полегшало?
автор S_mille • 14 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Вы правы. И сейчас равняют полным ходом на самом деле( но если для пукина это ещё не равняние, мне страшно представлять,что оно хочет творить дальше
ok1904• 14 апреля 2022
Інфовійна, сіяти паніку.

Можна подумати до цього не ріаняв, подивитися на Бучу, Бородянку, Чернігів, Тростянець і далі , і далі...
автор S_mille • 14 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Вам полегшало?
Трохи. Завдяки коментам людяних і адекватних людей.
inysik1986• 14 апреля 2022
Ответ дляjuisy2010
Я б з радістю сказала щось заспокійливе,дійсно від душі…сама така
Яни• 14 апреля 2022
Так это уже случилось во многих городах
Дами• 14 апреля 2022
Это очевидно. Парад шизику надо. Потому могут бомбитьь все, но так надоел страх, что мне все равно уже, ненавижу подвалы, коридор, эти взрывы. Живу одним днем и все.
123zaq• 14 апреля 2022
Зробіть перерву від новин- одразу стане легше .
Леннешка• 14 апреля 2022
А я не верю
Очередной вброс
tarveldy• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Ви розумієте вас ’рівняють’ оцим самим страхом?

автор S_mille • 14 апреля 2022
Ответ дляjuisy2010
Дякую вам!!!! Дякую за розуміння, за підтримку, за добрі слова, за емпатію...
Я все розумію, війна. Але навіщо своїх намагатися вкусити чи пвдколоти - не розумію.
Як добре, що є і добрі люди, не тільки злюки
inysik1986• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Я не зі злобою….сама переживаю за це ве…що ці нелюді прийшли на нашу землю,але ніхто не знає як далі буде,бажаю кожному москалю горіти в аду
Rina_europa• 14 апреля 2022
..й им, не дождутся
zajka12• 14 апреля 2022
вони палили і до цього. Є хоч одне село, яке вони пройшли транзитом і не спалили купу хат? Вони ж перед тим, як зайти - обстрілюють градами.
tarveldy• 14 апреля 2022
Ответ дляinysik1986
Переіразуйте заголовок, приберіть слово страх
Ви бачили новину? Ті чмоні отримали от хуйла наказ здохнуть у чорнозьомах
автор S_mille • 14 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Нє. Не розумію.
Нас дійсно намагалися ’зрівняти’ ракетами, градами, смєрчами... Добре пам´ятаю той підвал і свист снарядів. І не знаю, чи забудеться це взалі.
Страхи страхами, а ракета вбиває миттєво.
Gvenna• 14 апреля 2022
Нормальная тема на ночь, хорошо зашла, градус паники поднялся.
Finetouch• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Блин, и по всем каналам крутят новости без конца и края. Я понимаю, что война в стране, но с новостями по моему перебор
автор S_mille • 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Хочу тоже на денёк взять выходной от новостей. И просто читать детские книжки на Якабу. А рука сама к телефону тянется... И в телеграм...
tarveldy• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Нє. Не розумію.
Ви не можете виїхати?
Gvenna• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
А вы правда возле кафе Милано живете?