Девочки прошу не путать с выплатой 2200 грн!
Помощь от ООН, где можно оформить и кто может ее получить?
Заранее благодарю за ответ!
Перечитала уже весь интернет, знакомая получила в Виннице
Заранее благодарю за ответ!
Ответ дляJulia-9d08
Я оформила во Львове три недели назад, выплат до сих пор нет, возможно и не будет.Слышала, что кто-то получил.Горячая линия не отвечает
Сегодня во Львове было человек 800
Принимают 200
Не переходит очередь, заноао надо занимать утром.. сточт с 4 утра уже
Принимают 200
Ответ дляОленаЯ
У Львові
Ви на всю родину оформили в виплата прийшла на всіх на одну картку ?)
Ответ дляGipo-po
А те, кто не убежал, типа хорошо живут в подвалах. Ну Вы и человек.. Фу
Впо жильё бесплатно, кормят. Одежда, обувь. Всё дают
Невже, Ви впевнені, що ьезкоштовно, за 1,5 місяців пішли до волонтерів, то дали на 11 чоловік в нашій комуні продуктм, хімію, бо в усіх і гроші і запаси всього, що з собою привезли, закінчились. Все за свій рахунок - ще й і дрова купуємо, бо опалення дровами, вже тисяч на 15 купили дрів і ще не кінець, бо холодно.
lana vinogradova• 15 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
7 квітня оформили, вчора прийшла, у Львові оформляли
Ми 3, але так і не було. Вже й додому поїхали.
Ответ дляGipo-po
Безкоштовне житло тільки на підлозі у спортзалах, за більш-менш нормальні умови потрібно платити чималу суму. І задарма ніхто не годує тих, хто знімає житло, так, є якась гуманітарка в сільраді, але за нею теж треба побігати.
За одяг взагалі мовчу, один непотріб.
Але ми в селі, можливо, в містах інакше
За одяг взагалі мовчу, один непотріб.
Але ми в селі, можливо, в містах інакше
Магдалена1979• 15 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Нічого, паспорт, код, дібча карта.
Дякую. Ви не багатодітна?
Ответ для_LarSon_
А Виннице есть две программы от ООН, одну уже получили, приходит через 1-2 дня после оформления.
А де там саме ?
Підскадіть адресу будь ласка
Ответ для_LarSon_
Ця допомога працює навіть якщо поїхали до рідного міста, телефонуйте на горячу лінію. Сказали, якщо протягом 2-х тижнів немає повідомлення, то телефонувати
Підскадіть будь-ласка горячу лінію 🙏🏻🙏🏻🙏🏻