В новинах говорять, якщо х&ло не отримає прориву на території України то заточує ядерну зброю.
Від таких заяв охоплює жах. Від радіації не сховатися. В нас немає нормальних бомбосховищ.
Можливо хто знає канали з міжнародної розвідки, яка там інформація?
Конфет04ка• 15 апреля 2022
Ответ дляmalinka23
Вы оптимистична)
Может быть потому, что моя военно-учетная специальность РХБЗ :)
Нани Брегвадзе• 15 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да?
Ну ок,на Москве говорят были .
Но суть не в этом,а в том,что есть же тактические ракеты несущие его,даже на кораблях
Ну ок,на Москве говорят были .
Конечно, есть. Конкретно про Москву не знаю, все возможно.
Natalia505• 15 апреля 2022
Ответ дляparele
Ну я бы не хотела любого варианта.
И не относилась бы к такой угрозе радостно-бесшабашно.
Шо ви пропонуєте?
Ответ дляmamarama
Ему пофиг на тех украинцев сейчас, как и на русских и на белоруссов, впрочем.
Он уже в агонии и бешенстве одновременно.
Понимает, что он идет на дно, как та москва, поэтому может потянуть за собой всех.
Так, це найгірший варіант. Але це чмо хоч навіжене, але не дурне. Воно ж має розуміти, що це програш для нього?
Natalia505• 15 апреля 2022
Ответ дляrn7788
Дякую, ви мене втішаєте
Життя сьогодні в нас не закінчиться і завтра маю надію також, тримаймося.
Invictusgirl• 15 апреля 2022
Ответ дляparele
Ну я бы не хотела любого варианта.
Кому как суждено.
Я не боюсь,не такой уж тут и рай,чтоб бояться умереть
Ответ дляmamarama
На ЕС придурок не полезет, зассыт, а за Украину никто вступаться и ввязываться в ядерную войну не будет.
Ну, у нього якась своя картина світу. До Польщі і країн Балтії він прямо претензії озвучує, а вони в ЄС.
Власне тому туди привезли натівських військових.
LadyDShoes• 15 апреля 2022
Ответ дляmamarama
Их цель уничтожить Украину.
А территорий у них своих предостаточно.
Неа, не такой чудесной территории как у нас
Natalia505• 15 апреля 2022
Ответ дляparele
А что тут предлагать? Жить, и думать о скорейшей победе. Меня все же немного успокаивает тот факт, что к кнопке ведёт цепочка людей, и возможно, хоть у кого-то есть зачатки мозга.
Аналогочні думки. І як стверджує американська розвідка, вони знають кожний крок, що там відбувається в бункері. тому міри думаю пентагон прийме вчасно. В усіх людей не цій планеті є своя ціна.
Ответ дляNatalia505
Якщо так вже станеться, що буде активована стратегічна ядерна зброя, в ту ж секунду в сторону рашки полетять з усіх ядерних держав, на цьому цей світ і закінчиться.
Natalia505• 15 апреля 2022
Ответ дляO-livе
Наверное, об этом написано ’ живые будут завидовать мертвым’(
Там якщо не дай Боже в зоні ураження, то від опроміненням людина або згорає до тла, або горять нерви, це відсутність болю як такого. Мене більше лякає катівня, яку вони влаштовують нашим людям.
Ответ дляmenina
Он уже понимает, поэтому и пугает ядеркой, это как последний аргумент, чтобы наши сдались.
Естественно, не хочется в это верить и хочется думать, что до такого не дойдет.
Но в то, что его несет и можно ожидать чего угодно, верю абсолютно, по моему, это понятно с 24 февраля.
Мы тоже думали, что до войны не дойдет, а оно вон как вышло.
Ладно, верим в лучшее, что он со дня на день подохнет.
Нани Брегвадзе• 15 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
Якщо були, можливо, то чому не рвонули?
Он мог теоретически нести ядерные заряды. Наверное, не было. Тема крейсера окутана тайной.
Natatashka• 15 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Это 100%
Насилует,пытает,убивает.
Сколько горя планете несет,животным.
Насилует,пытает,убивает.
Сколько горя планете несет,животным.
При чем здесь люди? Кацапы не люди
Ответ дляann.ko
Если на Киев пустят, то до Раши не дойдет
Є декілька видів. Читала сьогодні і дивилася карти. Серйозна - зацепить навіть невелички міста під києвом.
Середня - майже не вийде за межі києва і невеличка - обмежиться центром і прицентральними районами.
Що буде з парашею після цього - питання.
Розвідка не бачить ніяких рухів парашії в цьому напрямку.
Майстерня домашнього текстилю• 15 апреля 2022
Я думаю, що ЯЗ піzдьож чистої води. Його або нема, або воно в неробочому стані, або просто кнопку ніхто не нажиматиме.