Lora12345• 15 апреля 2022

Ядерна атака. Що говорить міжнародна розвідка?

В новинах говорять, якщо х&ло не отримає прориву на території України то заточує ядерну зброю.
Від таких заяв охоплює жах. Від радіації не сховатися. В нас немає нормальних бомбосховищ.
Можливо хто знає канали з міжнародної розвідки, яка там інформація?
Леска• 15 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я думаю, що ЯЗ піzдьож чистої води. Його або нема, або воно в неробочому стані, або просто кнопку ніхто не нажиматиме.
Не треба недооцінювати ворога

sashik77• 15 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А як натисне - то навряд виконають.
Natalia505• 15 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Або він на неї чавить з 24 числа, а вона не працює.
Natalia505• 15 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Не треба недооцінювати ворога
Не треба недооцінювати наших військових і розвідників.
Нани Брегвадзе• 15 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
От і я не розумію. Знай наші, що там ядерна зброя - стріляли б?
Значит, знали, что нет. Разведка не спит.
Майстерня домашнього текстилю• 15 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Ну, і це теж.
Питання з армянського радіо - йде дощ, яке прізвище у грузина? Відповідь - Заржавеллі.
sashik77• 15 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Он пишет про стратегическое.
Тактическое это как на Хиросиму,там ведь даже всю страну не затронуло
Ну й ще місцевість багато значить. В Києві вона така як треба - тобто яо точно не спрацює на 100%

Ответ дляЛеска
Не треба недооцінювати ворога
Суть в тому, що орки не технічно страшні, а морально, в плані повною відсутністю моралі і людяності. Жорстокі кати.
lida25• 15 апреля 2022
Ответ дляMarusya22
Тактическое рассчитано на то, чтобы поразить противника и зайти на территорию, которую собираются захватить. А как они зайдут, если сами подохнут?
Зайдуть, якщо у них буде в чому зайти, костюми, протигази і т.д
автор Lora12345 • 15 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Я як типовий представник американської розвідки, вважаю що панікувати немає сенсу. На Марс нас не вивезуть звичайно, між кнопкою і кістлявою рукою 5 чоловік. Я в ніх вірю. А ще більше в того одного, хто прибере головного винуватця.
Крім кнопки є тактична ядерна зброя. От її більша ймовірність використання
автор Lora12345 • 15 апреля 2022
Ответ дляmenina
Та нє, йому потрібно, щоб ми скорилися. Щоб українці так само існували, але вважали його царем.
Хоча може бути будь-що, по принципу - горить хата, гори і сарай!
Да наш народ ще спробуй скорити…
автор Lora12345 • 15 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Мне кажется им даже земля наша не так нужна,как просто любым способом хотят уничтожить украинский народ
То вони відкрито це заявляють. Ми для них як недолюди
Invictusgirl• 15 апреля 2022
Ответ дляLora12345
Просто не все люди понимают,что к чему.
Я тоже не ориентировалась,а как путлер стал угрожать,почитала и стало ясно,что тактическое ему применить -нечего делать.
Там нет никаких красных кнопок,отдал приказ запустить ракету и все
ikudria• 15 апреля 2022
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/yaderna-zbroya-...

цікава інфо про ЯЗ, якраз на тему
Kalinaira• 15 апреля 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
да пох, если и да, это не больно
Это очень мучительно, просто адски.
Колючая Роза• 15 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Учора хтось казав, що на втонувшій Мацкві не було яо. Британці он пишуть сьогодні, що на дно дві ядерні боєголовки пішли з екіпажем в 450 людей. Ну тобто орки явно його планували використовувати? Це тактичне вважається?
та наче заявили, що там не було ядерки
Babylady• 15 апреля 2022
После ЯО самый пиздец будет для тех, кто выживет
Допустим, первое время можно пересидеть в каком-то убежище. Но потом все равно придется из него вылезать. Вылезаешь, на сотни км вокруг - пепелище. Зубы, волосы, наверное, выпадут из-за радиации. Если найдешь какую-нибудь банку консерв (не зараженную радиацией, что важно), то за нее тебя уж точно убьют. Ну, в общем, перспективы так себе.
Invictusgirl• 15 апреля 2022
Ответ дляBabylady
Это после большой мощности заряда,такое не используют в соседней стране
А от малого заряда, радиация за пару дней рассеится
Worrm• 15 апреля 2022
Ответ дляrn7788
Ну звідки ви таке взяли ’Тактическим оружием сотрут нас с лица земли’? Радіус ураження тактичною зброєю до 3 км. Стратегічна зброя страшніше, але і нею не зітруть нас з землі.
Авіаційна тактична ядерна зброя має радіус дії від 800 до 1250 кілометрів. інфа з Вікепідії

dvq• 15 апреля 2022
Є версія, що це до Європи скоріше, нам вистачить того що вони роблять
Леска• 15 апреля 2022
Коротше. Тре їхати на ст. Вернадського та у Австралію.
sashik77• 15 апреля 2022
Ответ дляWorrm
А якщо місцевість нерівна, то який радіус?
sashik77• 15 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Київ для яо - не дуже вдала ідея.
rn7788• 15 апреля 2022
Ответ дляWorrm
Ну зрозуміло ж, що таку вони не будуть застосовувати, бо затроне і рашку і білорусь. Вже ж писали скрізь, що якщо і примінять, то малі бомби з радіусом ураження до 3 км.
ksena555• 15 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
А які? Їх виготовляли в часи союзу, заржавілі і старі, якщо їх наявність не фейк. Там може гинерали вже все продали і на металобрухт списали.
чому ви всі так недооцінєте ворога????
вже Арестовичі говорили про вичерпання протягом 2 неділь, так що не треба недооцінювати ніколи...
Погугліть скільки там всього є, а наші все розкрали і просять по світу(((
Worrm• 15 апреля 2022
Ответ дляrn7788
ніде не знайшла інформації про ядерну зброю радіусом дії 3 км. з таким радіусом звичайну зброю запускають. ядерна на те і є ядерна, що одним ударом масштабні пошкодження. для 3 км ядерна не потрібна
fetinia-s• 15 апреля 2022
Читала, что могут ударить тактическим для устрашения - например,где то в чистом поле. Или в море.

Или над Киевом - чтобы погасить электронику.

То есть не с целью разрушить /убить, а как последний аргумент. Но понятно, что свою дозу каждый получит.

Пугает именно такой формат почему? Потому что если раньше ядерная кнопка, нажатие по которой с целью все стереть нафиг, было маловероятным прогнозом. То вот такое, сдержанное, уже не кажется таким невозможным
fetinia-s• 15 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Были советчицы отличными вирусолоами и военными экспертами, теперь еще и физиками-ядерщиками
А что остается, если сегодня правду из офиц источников не дождешься.

Ее и раньше не спешили выдавать. Но тогда и доступа к информации для ее изучения не было. Сегодня было бы желание разобраться.
SmileEveryDay• 15 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Якщо так вже станеться, що буде активована стратегічна ядерна зброя, в ту ж секунду в сторону рашки полетять з усіх ядерних держав, на цьому цей світ і закінчиться.
Давайте реально смотреть на вещи, никто из-за нас не будет кидаться в ответ ядеркой и подставлять себя и свой народ из-за нас. Вы еще не поняли, что нашими руками всем хорошо воевать и никто за нас впрягаться не будет, просто обеспокоятся еще больше. Пока по ним не прилетит, они не зачешутся.
Lada_333• 15 апреля 2022
Ответ дляПлатья Всем
Харьков в 30 км от границы с рашей.
Затронет всех.
поэтому Харьков не цель....