Marisha1715• 16 апреля 2022
Без F1 в названии. По законодательству так маркеруют гибридные сорта и ГМО , семена которых не всходят
Ответ для9goda
Наскільки я знаю, органічне - те, з плодів якого потім можна знову зібрати насіння, посадити і буде урожай. Плюс екологічно чисте
Органічне - це те, що вирощене без застосування пестицидів, хімікатів з дотриманням визначених законом правил. Таке виробництво перевіряється спеціально уповноваженими органами