Прошу допомогти, хто має досвід, як зареєструватись (ресурс) в електроному кабінеті платника податків з метою перевірки сплат по ФОП. Є розбіжності , треба розібратись.
І якщо потрібен ключ , яким чином його отримати найпростіше.
P.S. Раніше завжди звіти здавала в паперовому вигляді
Буду вдячна за відповідь і допомогу
Ответ дляDUTIKI
ключа немає, і як я бачу по навігації приват 24 зробити його можна тільки якщо є вхід в приват 24 для бізнесу
Ключ робиться в звичайному Приват 24 для фізичних осіб, там є в меню пункт бізнес. Напишіть консультанту онлайн в Приват 24 вам там допоможуть згенерувати ключ.
Юлия Крамарева• 17 апреля 2022
Ответ дляDUTIKI
дякую в звичайному приват 24 не бізнес функцію таку не знаходжу, буду розбиратись
В середу генерувала собі ключ в приват 24, як фізична особа,все вийшло.
Катрадзе_Я• 17 апреля 2022
Ответ дляDUTIKI
загугліть, десь в ютубі є відео, як сгенерувати. там дуже просто і не має різниці, в бізнесі генерувати чи в звичайному