Я своіх послала і заблокувала.
Дівчата, хто спілкується, як там в них справи?
Вони ще не жебрають там?
Щось довго на них санкції діють..
Ніби такі жорсткі санкціі, а вони живуть - не тужать.
Коли вже там почнеться виття?
Бо без цукру можна ж прожити..
Вони ще не жебрають там?
Щось довго на них санкції діють..
Коли вже там почнеться виття?
Бо без цукру можна ж прожити..
Ответ дляВаш психолог
Спілкуюся з друзями з ЯНАО( Сибір, коротше)
Зовсім інша Раша.
Це єдині люди,які мають рос.номери телефонів.
А в мене в Маріку рідня,що пропала.
Є надія,що їм якимось дивом дадуть сімку Феніксу,з якого зателефонувати можна лише на рос.номери.
Мої друзі з Салехарду дали свої номери телефонів,щоб,якщо буде в моїх можливість,зателефонувати хоч туди,а вони мені повідомлять.
А рідна сестра тої людини,яку я шукаю в Маріуполі,живе в Краснодарі,відносно недалеко від Маріуполя,але відреклася від сестри з Маріуполя ще в 2008 році.
Виходить,що я шукаю дальню родичку і мені допомагають люди з Сибіру.А рідна сестра навіть не намагається шукати сестру в Маріуполі.
І про що говорити,коли я позавчора натрапила на цілу ’громаду’ в ТГ,громаду українців,що живуть від Маріуполя в 10 км,в Сартані і,як виявилося,вони там з 2014 чекають ’руський мир’...А до цього дня я багато кому писала з росіян,в різних мережах і питала-ткніть носом,хто на Україні вас чекав і кликав,хто просив вас нас ’асвабаждать’!
Виявляється,таки чекали і кликали.
Одні з таких-та сама Громада Сартани в ТГ,їх там 800+ і це ще не всі.Там вони мені ще пару трійку таких самих груп назвали,які теж ’чекали асвабатітєлєй’.І це ті,хто жив на підконтрольній території України...
Зараз вони там вже в чергу записуються-хто перший на обмін паспорта .
Зовсім інша Раша.
А в мене в Маріку рідня,що пропала.
Виявляється,таки чекали і кликали.
Я в шоці!
Що їм заважало виіхати з України в Росію?!
Ненавиджу цих людей!
Ответ дляmiffka
Россия - это секта в масштабах государства. Как еще обьяснить, когда мамка на похоронах сына говорит, что она правильно воспитала сына и полностью верит тому, что делает Ху*ло. Или у папашки пленного солдата спрашивают, а если бы ваш сын погиб на этой спецоперации, все равно она оправдана? И тот отвечает да. Все секты еще с совка в рашке покрывались фсб и там обкатывались методы подчинения. Так что рф - это пожалуй самая большая секта на планете и Ху*ло их пастор, возомнивший себя богоравным
Вы перекручиваете... причем сильно
Пропаганда она везде пропаганда.
Я вот считаю, что цена имеет значение, но очень многие мои соотечественники - украинцы рассуждают как Сталин.
Пропаганда она везде пропаганда.
Ответ дляКолючая Роза
вы подождите. Когда у них перекроется воздух по газу, вот тогда их догонит. Американцы им прогнозируют падение ввп на 15%...В их кризис 92 года ввп было около 14%
Так, что всё еще впереди
Им прогнозировали взлет рубля уже, где он?
Упал ниже, чем был до 24.02
Ответ дляGold1977
С братом не общалась полтора месяца, такая злая была, вроде это он кнопки нажимает. А он писал, звонил, извинялся, просил прощения за всех. Теперь общаюсь
Мій ні, мій придурошний гнав на Азов і ЗСУ і тд
Це все наші бомблять, казав
Ще співчував нам, що в нас така влада і ЗСУ, мовляв, нас шкода, але вони не при ділах.
Я пробувала достукатися, але мене трусило від його смс, я послала і заблокувала.
Це все наші бомблять, казав
frumoasa17• 17 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Упал ниже, чем был до 24.02
У совку теж був рубль по 60 коп.
Ответ для Shady lady
Я в шоці!
Ненавиджу цих людей!
Ну каких Этих людей ?
Мне самой сташно такие истории читать, те которые самые родные и должны друг другу помогать, поддерживать забыли, что такое семья, разругались причем в пух и прах...
И это массовое явление...может стоит задуматься.
Через неделю с начала войны удалила из дпузей отовсюду и заблочила. Всех. Не знаю, что они думают, кого поддерживают и т.д. мне похер. За первую неделю ни одной даже смс, живы ли, здоровы. Это для меня было показателем. Еще бы в загране убрать нахер графу с местом рождения. Бесит жутко. Надеюсь, что-то с этим сделают после войны.
Ответ дляКолючая Роза
Так, что всё еще впереди
А нам паление ввп на 42% прогнозируют,их падение на 15% ни о чем.
Надо быть реалистами
Ответ дляJENYABEST
Ну каких Этих людей ?
Я про сепарів писала!
А що до родичів, так де та підтримка??!
Ми в біді, не вони! В нас горе, в нас біда і ми маєм про щось замислитись? Про те щоб не сваритися?
Ви серйозно?
Чи я не так зрозуміла?
А що до родичів, так де та підтримка??!
Ви серйозно?
Чи я не так зрозуміла?
Ответ дляJENYABEST
Ну каких Этих людей ?
Стратегический принцип divide et impera – ’разделяй и властвуй’ - именно это сейчас и происходит. Подумайте и сделайте вывод кому это выгодно и Вам всё станет понятно.
nabludatel• 17 апреля 2022
Ответ дляJENYABEST
Ну каких Этих людей ?
О чем стоит задуматься?
frumoasa17• 17 апреля 2022
Ответ дляJENYABEST
Не рубль, а доллар и для людей это не имело значения ( для основной массы )
Тоді не мало, а зараз ще як.
Ответ дляAlve
А вы на санкции возлагали надежды?
Уявляєте?
Я наївна..
Я ще не втрачаю тов надіі
Я наївна..
Я ще не втрачаю тов надіі
Ответ дляJENYABEST
Вы перекручиваете... причем сильно
Пропаганда она везде пропаганда.
Не буду с вами спорить, кто захочет - разберется, я изучала эту тему достаточно, и имела близкий опыт общения с другими сектантами, представителями более мелких сект. У них полностью блокировано восприятие альтернативной реальности, кроме внедренной в их сознание. И эти секты покрывались фсб, с чего бы?
Выдержка из официальной информации ниже.
Общими для всех видов сект являются следующие признаки:
-авторитарность, беспрекословная вера и подчинение лидеру секты (гуру, пастырю, сэнсэю);
-твердая (слепая) уверенность в истинности и исключительности постулатов, догм, правил поведения своего учения;
- нетерпимость к представителям других течений (конфессий).
Ответ для Shady lady
Я про сепарів писала!
А що до родичів, так де та підтримка??!
Ви серйозно?
Чи я не так зрозуміла?
А що до родичів, так де та підтримка??!
Ви серйозно?
Чи я не так зрозуміла?
Да я серьезно, да и я понимаю, что в беде сейчас та часть которая живет в Украине.
alenka3108• 17 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Надо быть реалистами
И? Вы как - то мягкое с теплым не путайте.
LadyDShoes• 17 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Зовсім інша Раша.
А в мене в Маріку рідня,що пропала.
Виявляється,таки чекали і кликали.
Зовсім інша Раша.
А в мене в Маріку рідня,що пропала.
Виявляється,таки чекали і кликали.
Їх не бомблять?))))
Ваш психолог• 17 апреля 2022
Ответ для Shady lady
Я в шоці!
Ненавиджу цих людей!
Я теж ненавиджу !
Я задала їм таке питання-хто тримав?!
А вони такі:тут наші домівки,і саме в них ми чекаємо руський мир,а то раша ж домівку не надає,все з нуля треба,ще й працювати .А тут все є,лише раши не вистачає для повного ’щастя’.
Жесть і шок.
Не здивуюсь,що саме вони там допомагали виявити переміщення наших воїнів в передмісті Маріуполя,що намагалися прорватися в місто і об´єднатися з Азовом.
Можливо,наши воїни довірилися їм,а ті радо повідомили ,куди...
не треба...
Тому що дивно,що велика кількість наших воїнів не пройшла в Маріуполь на поміч.
Я задала їм таке питання-хто тримав?!
Жесть і шок.
не треба...
TATATA1973• 17 апреля 2022
У мене сестра під Москвою, в Зеленограді. Лікар педіатр на пенсії, підробляє ще.. Одинока. Багато читає, телевізор не дивититься. За нас. Каже, що ціни дуже зросли. Навіть їй це ударило по карману. В кого каже см’ї, то дуже проблеми.
frumoasa17• 17 апреля 2022
Ответ для Shady lady
Уявляєте?
Я наївна..
Я ще не втрачаю тов надіі
Я наївна..
Я ще не втрачаю тов надіі
Чекати треба, зараз дефолт можливо їм зроблять, потім по трошки, але повністю сподіватися на них не треба. Еб%нати будуть жити у злиднях, а на свого хуйла молитися та просити знищити Україну.
sunflower79• 17 апреля 2022
Тетка в Воронеже, цены взлетели, но всё есть! Особо не общаюсь, но они как зомби, не понимают что у нас война.