sosnovskaya• 18 апреля 2022

Ваша думка: хто такий Бандера, Шухевич та інші з УПА.

Дівчата, хочу від розумних думку, хто такий Бандера, Шухевич та інші з УПА.
Ми з моїм стареньким родичем, ледве не б"ємось. Від кричить, що мародери та вбивці.
Я впевнена, що не все однозначно. Також наполягає що всі джерела брешуть.
це він веде, до того, що у нас справді тут повно нацистів, і Росія ну ніби як мала привід...
Я перечитала за життя гору всього, кашу маю в голові, хочеться його прибити, але ж це не вихід !
Qorianka• 18 апреля 2022
А вы только сейчас задумались, кто же они такие?..

iriiiiiiin• 18 апреля 2022
Для каждой части Украины он для кого то типа борец ,а для кого то убийца. Тут было миллион тем было
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляQorianka
Девушка, мне не нужны ваши укоры.
я думала много, но таких споров у меня не было никогда.
!!!!!!!!!!
Olga Zelenyak• 18 апреля 2022
«Гора всього» это что конкретно?
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляiriiiiiiin
понимаю. спс
Olga Zelenyak• 18 апреля 2022
Очередная тема «закос под дурочку» ради срача
ok1904• 18 апреля 2022
Я ще до навіть 30х років 20го століття не дійшла. Визначаюся поки що хто дло мене Грушевський, Винниченко, Петлюра, брати Чучупаки
ok1904• 18 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Ага
natali2871980• 18 апреля 2022
Не стоит ругаться со своим стареньким родственником, доказывая, что родственник не прав.

автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
«Гора всього» это что конкретно?
портрет на тлі епохи,
воєнний архів , про націоналістів, книгу з одноіменною назвою, та деякі, де він теж згадується)
4мама• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
Девушка, мне не нужны ваши укоры.
!!!!!!!!!!
Удалено администрацией...
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
почему? все оч однозначно.
мы вынужденно живем вместе, и такой вопрос встал
какой срач?
Alina1504• 18 апреля 2022
На Юго-востоке страны их нога не ступала, поэтому для меня они уж точно не герои , герои для меня другие люди
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Чого це ви так ! ?
4мама• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
Чого це ви так ! ?
Дійсно чого б це я. Дивно.
Sonchik• 18 апреля 2022
Якщо ви так заглибилися в питання,то дуже дивно,що вас цікавлять думки пересічних домогосподарок,а не праці та статті істориків,політологів та ін.
Заkoхані• 18 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ для4мама
Дійсно чого б це я. Дивно.
чого ви на мене кидаєтесь
якщо не маєтен порад, що почитати, то не треба писати
я вам не ворог.
пішли повбиваємо всіх на сході, бо вони точно не такі,як ми !!!! і думають зовсім не так ....на жаль...скрізь люди думають по різному.
а все що ви перерахували горе однозначне !!!!!
І в мене рідна тетя в Ірпіні...
tanuwe4ka• 18 апреля 2022
Я бы не рискнула судить о том, что было много лет назад. Когда имея такое количество информации и такое количество записей, в том числе и со спутников, многие орут не все так адназначна. А тогда все зависело от политики партии и того, кого спрашивали. Да и сжечь, переписать было легче намного. Все исторические люди не однозначны априори. Вот даже путлер для некоторых лучший президент, а для других фашист и убийца.

rybka21• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
почему? все оч однозначно.
какой срач?
Святая простота
olena38• 18 апреля 2022
Автор перечитала кучу литературы,но истину решила найти на Советчице.
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляSonchik
мене цікавить думка, коротко.
тут багато розумних дівчат.
Заkoхані• 18 апреля 2022
Ответ дляSonchik
+++
rybka21• 18 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Бо ’каша’
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляolena38
для чего вы меня стебете ? вам так легче ?
что то по сути есть ?*
rybka21• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
мене цікавить думка, коротко.
тут багато розумних дівчат.
Какие знакомые мотивы зазвучали
Заkoхані• 18 апреля 2022
Ответ дляolena38
Sonchik• 18 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Бо ’каша’
Оце,мабуть,вірний висновок).
Каша це біда.
Заkoхані• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
что то по сути есть ?*
Для чого ця тема?
Qorianka• 18 апреля 2022
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Ваши речи вам на плечи...