sosnovskaya• 18 апреля 2022

Ваша думка: хто такий Бандера, Шухевич та інші з УПА.

Дівчата, хочу від розумних думку, хто такий Бандера, Шухевич та інші з УПА.
Ми з моїм стареньким родичем, ледве не б"ємось. Від кричить, що мародери та вбивці.
Я впевнена, що не все однозначно. Також наполягає що всі джерела брешуть.
це він веде, до того, що у нас справді тут повно нацистів, і Росія ну ніби як мала привід...
Я перечитала за життя гору всього, кашу маю в голові, хочеться його прибити, але ж це не вихід !
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляSomik
А тему зачем на украинском написали? Вы не думаете на украинском. На кого рассчитана ваша примитивная уловка?
какая уловка ?
я же никому ничего плохого не пишу.
никому.... для чего это ваше выведения на чистую воду .
?? это просто мой вопрос, о наболевшем.....

Kvitkaliliia• 18 апреля 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Найбільш страшно за те, щоб років через 100 наші нащадки не казали, що в Бучі, Ірпіні, Маріуполі та інших містах не все було так однозначно.
московити вміють стирати, спалювати і переписувати історію. Та що там історію, от навіть мультфільм знищують.
Мене хвилює інше - чому саме зараз так всім не дає спокою Бандера і чому його досі використовують для інформаційної боротьби.
Так москалі його використовують. Для мене він - лише одна з історичних постатей. Є маса інших. Можна підручник відкрити з історії України і почитати замість створення провокацій на форумі, де 30% відвідувачів з рашки цього навіть не приховують. Але ж ’всьонітакадназначна’
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
Удалено администрацией...
я не бот, я людина)))
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ длямульти1
ви не переконаєте таких людей, це марна трата часу, або звести спілкування на ні, або уникати цих тем взагалі
згодна, но зараз всі думки, та все що тільки є в нашій реальності про війну....
nezhinka• 18 апреля 2022
Якщо ваш старенький родич кричить, що всі джерела брешуть, не думаю, що ви його переконаєте. Ці діячі зараз - символ національного руху за визволення і натхненники боротьби за свободу і незалежність. Це люди талановиті і героїчні, люди ідеї, їхня запекла боротьба впливає на нашу історію досьогодні. Кацапи від одного слова Бандера шаленіють, значить, все було не намарне і все було правильно.
Shalimar• 18 апреля 2022
Ответ дляQorianka
Даже если спросить 10 условных стариков 90-95-летнего возраста из Галиции и 10 условных - с Донбасса, мы не получим точного ответа. Для одних Бандера будет героем, для других - нет.
Да и не все старики из Галицких земель отзывались хорошо об ОУНовцах (б)
Somik• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
какая уловка ?
я же никому ничего плохого не пишу.
Зачем вы написали тему на неродном вам языке?
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляSomik
зараз все соромніше говорити , на російській мові, а тип паче теми створювати.
!!!!!!!!!! яне провокатор. в мене просто наболіло.
Басина• 18 апреля 2022
Ответ дляShalimar
Може вони ОУНівців з перевдягнутими НКВДістами поплутали?

Somik• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
Оставим в покое вашего родственника. Вы то ещё в здравом уме. Что у вас неоднозначно? Что Россия всегда врет и перекручивает исторические события на 180?
Анастасия.Я.• 18 апреля 2022
Лично для меня деятельность ОУН и УПА весьма противоречива, и назвать их героями всей нашей страны в границах новейшей истории считаю перегибом, как и ситуация с изменением подачи Второй Мировой войны и участии украинцев в ней.
любительница• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
портрет на тлі епохи,
воєнний архів , про націоналістів, книгу з одноіменною назвою, та деякі, де він теж згадується)
УПА боролася у роки другої світової війни за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ, боролись проти радянської влади.
Вона не мала спонсорування, тому форма могла бути знята/вкрадена у німців, тільки значки поміняні на тризубець. Мали договір правда з німцями, що вони визнають незалежність України. Але самі ще і воювали проти німців. Зброю треба було десь брати)
nezhinka• 18 апреля 2022
Ответ дляЛучик_лучик
Моя прабабушка 1911 года рождения очень много пережила и революцию, и голод и войну. Умерла в 96 лет. Очень много рассказывала о всём, что пережила. Так вот о тех, о ком Вы спрашиваете она ничего хорошего не говорила. Очень страшное только рассказывала.
Вот так.
Наші ЗСУ зараз теж з Росіянами не панькаються, але, як кажуть, немає чого вештатись по чужій землі.
Ирашек• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
мене цікавить думка, коротко.
тут багато розумних дівчат.
ок,коротко
Батько наш Бандера!
Україна-мати!
Ми за Україну будем воювати!!!

на ’мнєніє’ тих кому ’неаднозначно’ ’ондозначно’ тих хто не дочитал,не понял,не хочєт понимать и углубляться....
НАЧХАТИ!
ex-barbi• 18 апреля 2022
Ответ для4мама
Азов на ЗУ також не проводить діяльнрсті, але для мене вони - ГЕРОЇ, тому що для мене Україна - ЄДИНА, а педерастія - агресор! Все чітко і однозначно!
А по теме есть что ответить?
Магия света• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
Как можно стыдиться родного языка? Это язык десятков миллионов жителей Украины и других стран. У упырей из рашки нет на него монополии.
Shalimar• 18 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
В своей резолюции, ген ассамблея оон не одобрила идею называть тех, кто боролся против ссср во время второй мировой, национальными освободителями (если коротко)
Ирашек• 18 апреля 2022
Ответ дляМагия света
родной язык от слова родина,верно?
вот и делайте выводы
или не делайте
4мама• 18 апреля 2022
Ответ дляex-barbi
А по теме есть что ответить?
Читати вміємо? Читаємо!
Я відповіла неодноразово і однозначно!

Piracanta• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
вам легше від хамства ?
Легше лише вам від провокативноі теми, яку ви створили. Навіщо? Питання риторичне.
OksanaGuculka• 18 апреля 2022
Ответ дляShalimar
Дуже однозначно згадують нквд, в тому числі і переодягнених у формі ОУН/УПА.
Історія повторюється. Вірите тому, що бачите і чуєте зараз?

Зараз є нагода у багатьох на заході послухати історії з життя. Не сприймайте ці історії як звинувачення. Сприймайте як факт.
nezhinka• 18 апреля 2022
Ответ дляShalimar
Якщо це й правда, то Росія наклала вето, як завжди. А взагалі, я не повинна думати так, як вирішила генасамблея ООН. Москалі ненавидять Бандеру і все, що з ним пов’язано, значить, це була хороша і правильна людина!
Tolko-beauty• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
понимаю. спс
НевсетаколнозначнА, надАразАбраться

Что тут думать? Ваш дед или придет за кого и против кого воевал?
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляSomik
смотрите, я постараюсь коротко написать...
наверное не совсем точно выразилась.
я когда сама не читала и интересовалась, ориентир был на мнение, которое бытовало в семье : мой дед, ну конечно. тоже русский всегда рассказывал, что упа бегали до 1954 года по лесам, и ’ такое там вытворяли’ ...., выросла , стала сомневаться и читать.....тем более что училась в укр школе, с 1991 года, эти рассказы поддала сомнения, ругаться начали еще в 2014! потом поутихло, теперь опять . ...есть куча протитворечивых книг, фильмов, описаний биографии того же Бандеры, вот как понять где правда ?
сейчас я конечно уверена, что было то же самое, что сейчас! , хотели ЗУ нагнуть под советы, но не тут -то было, поэтому мне кажется, что пропагандоны приписали им преступления, как Азову....
Shalimar• 18 апреля 2022
Ответ дляБасина
Нет.
А вообще, конечно, удобная версия. Если вдруг что нелицеприятное - «так то не они, то ряженые были».
nightwoman• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
Девушка, мне не нужны ваши укоры.
я думала много, но таких споров у меня не было никогда.
!!!!!!!!!!
Автор, вопрос лично вам. Вы мазохистка??зачем в период войны поднимать темы про Бандеру? Вы сами знаете что это неоднозначная личность. Сейчас вам зачем людей строполить в этом вопросе???

То про язык, то про Бандеру.. что вы за люди. Закончится война будете разбираться.
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляnightwoman

я все написала, что да почему, проехали.
nightwoman• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
понимаю. спс
Раз понимаете то закройте и удалите тему. Воспользуйтесь поиском и почитайте мнения прошлых тем
Shalimar• 18 апреля 2022
Ответ дляАнастасия.Я.
А что за изменения подачи ВОВ и участии украинцев в ней?
автор sosnovskaya • 18 апреля 2022
Ответ дляnightwoman
хорошо!