Дівчата, хочу від розумних думку, хто такий Бандера, Шухевич та інші з УПА.
Ми з моїм стареньким родичем, ледве не б"ємось. Від кричить, що мародери та вбивці.
Я впевнена, що не все однозначно. Також наполягає що всі джерела брешуть.
це він веде, до того, що у нас справді тут повно нацистів, і Росія ну ніби як мала привід...
Я перечитала за життя гору всього, кашу маю в голові, хочеться його прибити, але ж це не вихід !
Kvitkaliliia• 18 апреля 2022
Ответ дляSomik
А что это вы начали на украинском и соскочили?)
Важкувато людині, бачте
Ответ для4мама
Того, що через таких, в Україні вже дев´ятий рік війна і гинуть люди!
А вам все неоднозначно!
Гидко
А вам все неоднозначно!
Гидко
слухайте, !!!! ви вже не перекручуйте, і не валіть все на кучу!
через яких таких????
Ответ дляKvitkaliliia
Так а ніхто не кидається. Просто дивно, що з 2013 року більше вас нічого не цікавило. Тільки одне єдине оце ’срачне’ питання.
в мене 2 аккаунти, до того іншого, з 2011 пароль не підходить ( ніякого срачу.
що ви накинулись
нема що написати, не переходьте на особистості
не треба!!
що ви накинулись
не треба!!
Для того щоб докопатись до істини потрібно вивчати літературу, походити по бібліотекам (коли відкриють), держархівам (також коли відкриють), поколупати інтернет також можна. Співставити факти та визначити для себе правду.
У нас у всіх багато думок, особливо зараз.
У мене дідусь, царство йому небесне, всіх поганих людей називав бандера. Як дівчина , в роки свого дитинства , я не цікавилась подіями тих років, а зараз вже і не перепитаю чому він так говорив.
Пропаганда існувала завжди, про це також потрібно не забувати .
Ответ дляvasilisaya
Посмотрите еще фильм этот
я безмежно вдячна вам!
буду дивитись
я більше люблю читати, але гляну з задоволенням.
буду дивитись
Лучик_лучик• 18 апреля 2022
Моя прабабушка 1911 года рождения очень много пережила и революцию, и голод и войну. Умерла в 96 лет. Очень много рассказывала о всём, что пережила. Так вот о тех, о ком Вы спрашиваете она ничего хорошего не говорила. Очень страшное только рассказывала.
Вот так.
Kvitkaliliia• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
що ви накинулись
не треба!!
що ви накинулись
не треба!!
Не треба створювати провокативні теми
Ответ дляsosnovskaya
я ж написала. якщо вам нема що відповісти не пишіть нічого
ніякої провокації
ніяких потаємних мотивів
....
нічого, іншого, ніж те що спитала !!!!!!!!!!
чого ви кидаєтесь на мене ?
ніякої провокації
ніяких потаємних мотивів
....
чого ви кидаєтесь на мене ?
Это не ваш личный форум и не вам решать, кому писать, кому нет. Открыли тему - ловите разные ответы, какие вам люди напишут, а не только такие, которые вам понравятся
Ответ дляsosnovskaya
Потому что я из Винницы.
семья русскоязычная
Отец из Смоленска.
Русский, мама украинка.
я говорю свободно на 2х языках, могу паспорт показать))
бабушка была учителем младших классов, дедушка директор школы, украинскойц, всегда говорили на 2х языках!
поэтому отвечаю, как спрашивают.
семья русскоязычная
Отец из Смоленска.
Русский, мама украинка.
поэтому отвечаю, как спрашивают.
В быту на каком говорите?
Ответ дляKvitkaliliia
Не треба створювати провокативні теми
в очму моя провокація ? в чому ??
я слова нікому поганого не написала.
TATATA1973• 18 апреля 2022
Ответ дляVivaForever
для меня они борцы за независимость Украины, они были против Германии и против ссср, поэтому ссср выставляла их убийцами, также само как мы сейчас обстреливаем Брянскую и Курскую области. также как чеченцы устраивали терракты в России.
я завжди рашамаших питаю - Бандера прийшов на вашу землю і встановлював свої порядки? Як би зараз якісь дві країни поділили вашу землю, прийшли до вас в двір, відібрали власність, якщо вона є, почали заганяти в колгоспи, насаджувати іншу мову, як би ви себе вели? Вони не бачать, що тоді СРСР, а зараз росія всовують свого носа всюди, вазують як жити іншим, несуть за собою смерть. Ні, як казала Срапеко - это наш ынтернациональный долг, шоб вона здохла.
КВІТКА-6965• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
мене цікавить думка, коротко.
тут багато розумних дівчат.
Нащо вам чиясь думка? Хтось скаже герой хтось ні. Треба читати і формулювати свою, а не спиратись бо на форумі написали
Ответ дляQorianka
ловлю
все ок.
чего кидаться с какими то подозрениями?
все ок.
чего кидаться с какими то подозрениями?
vasilisaya• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
я безмежно вдячна вам!
буду дивитись
Даже фильм не дает однозначного ответа на ваш вопрос, но для меня точно не герой..
Ответ дляSomik
В быту на каком говорите?
в быту на русском, но муж говорит на укр , он из Одесской области Татарбунарский район, там в селах говорят на украинском, но слова русские, ) поэтому как у всех суржище ))
слово такое слово такое ..
Kvitkaliliia• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
в очму моя провокація ? в чому ??
я слова нікому поганого не написала.
В тому що вона вже вичерпана, але вам не йметься
Ответ дляKvitkaliliia
:( мда.
я мовчки читаю статтю, вас не чіпаю.
тому не треба...
я мовчки читаю статтю, вас не чіпаю.
тому не треба...
Юлия_Юлия-2175• 18 апреля 2022
Найбільш страшно за те, щоб років через 100 наші нащадки не казали, що в Бучі, Ірпіні, Маріуполі та інших містах не все було так однозначно.
московити вміють стирати, спалювати і переписувати історію. Та що там історію, от навіть мультфільм знищують.
Мене хвилює інше - чому саме зараз так всім не дає спокою Бандера і чому його досі використовують для інформаційної боротьби.
Ответ дляsosnovskaya
слово такое слово такое ..
А тему зачем на украинском написали? Вы не думаете на украинском. На кого рассчитана ваша примитивная уловка?
Kvitkaliliia• 18 апреля 2022
Ответ дляsosnovskaya
:( мда.
я мовчки читаю статтю, вас не чіпаю.
тому не треба...
я мовчки читаю статтю, вас не чіпаю.
тому не треба...
Читайте, будь ласка, це корисно))
Ответ дляvasilisaya
Даже если спросить 10 условных стариков 90-95-летнего возраста из Галиции и 10 условных - с Донбасса, мы не получим точного ответа. Для одних Бандера будет героем, для других - нет.