smail99• 18 апреля 2022

Допомога при народженні дитини

Хто недавно оформляв допомогу при народженні дитини і пакунок малюка (відмовились від бейбі боксу), підкажіть будь-ласка як відбувається цей процес?
В Цнап сказали в порядку живої черги і оформлення тільки дитячих , все інше звертатись в совбез, а там просто ніхто слухавку не бере.
Дякую за відповідь.
irchik.ok• 18 апреля 2022
Таке ж сказали
В цнап зараз посилено працюють з реєстрацією переселенців
Сказали приходити в травні

irchik.ok• 18 апреля 2022
А ви в якому місті знаходитесь?
Бо в соцбезі ще й не беруть документи якшо не за реєстрацією, або треба мати довідку переселенця
автор smail99 • 18 апреля 2022
Ответ дляirchik.ok
А ви в якому місті знаходитесь?
В Києві
tushka123• 18 апреля 2022
Ответ дляsmail99
В Києві
Рядом собез, мрак, такие очередя стоят и по ходу списки ведут. Слышала, проходя мимо, человек по телефону сказал, что он 251 в списке и когда попадет, незнает..
Ms_Honey• 18 апреля 2022
Ответ дляtushka123
Вряд ли там одна очередь на ВПО и помощь при рождении. Вы уточните в собесе.
lisulya• 18 апреля 2022
Ответ дляtushka123
Там же разные специалисты за разное отвечают. Вполне возможно, что по вопросам детских выплат у специалиста очереди нет. Не пугайте автора заранее
tushka123• 18 апреля 2022
Ответ дляlisulya
Не пугаю, сказала, что видела. А рядом с дверью стоят спина к спине, не пройти.

tushka123• 18 апреля 2022
Ответ дляMs_Honey
Спасибо, мне не нужно, просто видела очереди трешовые, вот и написала.
Fotografkiev• 18 апреля 2022
В собесе писала заявления, подавала документы