Можна отримати статус ВПО без черг.
Ответ дляfloxey
Отлично, только на выплаты подать заявку нельзя. У нас в сельсовете впо оформляют, а зявления на,выплаты наотрез отказываются принимать, говорят ждите дию.
Справка впо у меня подтянулась, после обновления пишет, что у меня уже есть статус впо, а что с выплатами непонятно.
Наполягайте на тому, щоб вони прийняли заяву на виплату допомоги. Вони зобов´язані це зробити.
lana_banana04• 19 апреля 2022
Девочки, вышли из Дии, только потом в плеймаркете появилась кнопка обновления. Но что-то сделать в Дие без нового паспорта невозможно! В сельсовете человек регился - справку не дали, в Дие ничего не подтянулось, ходил в сельсовет несколько раз - всех посылают заяву подавать в Дию только. Это Харьковский район. Уже слов нормальных нет
Женщина_в_лосинах• 19 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Є така послуга, але діє лише з ай ді або закордонним паспортом, у кого книжечка, той не зможе оформити.
да( вот блин
Ответ дляmenina
Вони не проти, але після того ’як всім зробимо впо’. І приймають по запису, це вже на червень-липень мабуть, бо ми були 5 квітня і в той день записували вже на 4 травня
lana_banana04• 19 апреля 2022
Кто за это все отвечает? Давайте на Фейсбуке ему писать комменты под постами, чтобы обратили внимание. Ну это не дело же
asoloviova• 19 апреля 2022
Запустили комплексну послугу в Дії для внутрішньо переміщених осіб 📲
Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.
Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.
🙋🏻♀️ Як отримати послугу для ВПО в застосунку Дія?
1️⃣ Зайдіть у Дію та натисніть 👉🏻 Послуги 👉🏻 Отримати статус ВПО.
2️⃣ Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть 👉🏻 Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
3️⃣ Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть 👉🏻 Зареєструватися без дітей.
4️⃣ Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів
5️⃣ Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.
От і все! Довідка ВПО зʼявиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка.
Зверніть увагу❗️ Послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Команда Дії працює в турборежимі, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн.
💻Для зручності всю потрібну інформацію щодо соціальної допомоги постраждалим від війни ми зібрали на сайті.
Стежте за Дією в соцмережах, щоб першими дізнаватися про оновлення. Будуємо цифрову державу для українців!💙💛
Послугу реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України.
Lenochek_2812• 19 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
У меня в Дие нет такого,загран биом. Нет объявлений тоже. Но я получила 6500. Может,с этим связано?
Anutka1982• 19 апреля 2022
Ответ дляNaomii
В конце выдаёт ошибку
У меня так же(((
Надеюсь пока еще не до конца настроили
Anutka1982• 19 апреля 2022
Ответ дляinnsite1
Так наче написано що з завтрішнього дня подавати
Да? не видела такого, подождем тогда
Ответ дляВсем_Рада
И почему только на карту Е-Підтримка? Говорили же, что карта для выплат тоже подходит. Оформила именно ее
Якщо через дію, то є-підтримка.
Якщо письмова заява, то карта для виплат.
Може, ми зарано нервуємо і вони все виправлять? Все рівно, найближчим часом виплат не обіцяють новим ВПО.
alyona_niki• 19 апреля 2022
Ответ дляfloxey
Подавайте заявление на выплату , как это отказываются принимать?
Если вы уже оформили бумажную справку , то и на выплату нужно подавать в бумажном виде.
Vika обувь для деток• 19 апреля 2022
Ответ дляiranika97
Девочки, а есть такие у кого справка не потянулась в Дию? На руки бумажную получила 9 апреля и заявление на помощь написала. В Дие так и не появилась, приложение обновляла.
У мене таке було, довідку видали 3 квітня, а в Дію не підтягувалося. Виявилося, що при оформленні в ЦНАПІ не поставили галочку ’взяти на облік’ і через це довідка не пішла в реєстри і відповідно не підтягнулася в Дію. Як тільки галочку поставили, на наступний день все підтягнулося