Можна отримати статус ВПО без черг.
Майстерня домашнього текстилю• 19 апреля 2022
Є така послуга, але діє лише з ай ді або закордонним паспортом, у кого книжечка, той не зможе оформити.
Виктория1677• 19 апреля 2022
Ответ дляpupsik_y
Ой це буде не скоро так зрозуміла. Переселенців багато, кошти виділяються трошки, на всіх не вистачає. Може отримаємо а може в ні.
Вы правы к сожалению
Виктория1677• 19 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Не у всіх є
В любом случае уже запустили - скоро будет у всех.
Ответ дляmenina
Так, була. Може у вас автоматично оновлюється? Тим паче, якщо у вас вже є довідка, то це і не важливо.
Да, мне и правда неважно. Заявление на помощь я писала уже.
А может потому что у меня паспорт книжечка, девушка выше написала, что функция тогда недоступна
Виктория1677• 19 апреля 2022
Ответ дляrudko1992
У меня тоже книжечка, и довидка уже оформлена - пункт такой есть.