Почему?
Не понимаю
Мужу брали Хуго босс ,вообще нет стойкости ,цена 55 е за 100 мл
Леди миллион более стойкие ,хотя чуть дешевле и объем 50 по-моему
Самые стойкие оказались опиум ,но мне их подарили ,цену незнаю
Посоветуйте,как выбирать духи ,чтоб реально были стойкими
Не понимаю
Ответ дляLeto32
Давно
Вот опиуму уже года 3 и аромат ещё стойче стал
А Хуго босс новые и слабые
Может со временем станут стойкие?
А Хуго босс новые и слабые
Может со временем станут стойкие?
Можно попробовать поставить в дальний шкафчик и достать через месяц-другой. Может и поможет.
А вообще, стойкость это весьма каверзный момент. Вам может казаться, что аромат давно исчез, а окружающие прекрасно слышат его.
Ответ дляLeto32
Давно
А Хуго босс новые и слабые
Может со временем станут стойкие?
А Хуго босс новые и слабые
Может со временем станут стойкие?
Есть сайт Фрагрантика, с отзывами пользователей и шкалой стойкости, шлейфа. Можете выбрать самые-самые. Если Вам важна только стойкость, ищите среди Ланком, ИСЛ, Том Форд. Если и этого мало, есть Монталь, Тициана Теренци, Ex nihilo.
ksenichka_ksenia• 20 апреля 2022
Ответ дляARAIL
Я б хотела еще добпвить, что на разных людях стойкость может быть разная. Про то, что аромат раскрывается по-разному вообще молчу - на мне баккара руж йод, бинты, больница, а на знакомой сахар, клубника, а брызгались из одного флакона
Оксана Киевлянка• 20 апреля 2022
Поставьте их зотя бы на неделю в темное место, и не трогайте, дайте им отдохнуть с дороги
Наталья-Реся• 20 апреля 2022
Тема парфумів була у мене активною з початку року, я писала, що діти подарували карту в Брокард і я почала купувати тестери, відливанти, щоб обрати саме ’той’ аромат-) Вподобань виявилося з десяток😁 Але при виборі в самому магазині, в Лавині на Берківцях, вибору не особливо і було, доплатила і взяла Лайт Блу Інтенс. Це було в п´ятницю, за 5 днів до війни, так і залишилися ті парфуми в Ірпені мене дожидатися😢
До чого я. За час тестування мені тут радили дешеві аналоги, швейцарські тестери по 60мл👍 і знайшлися кілька магазинів з парфумами на розлив, в т.ч. концентровані на французькій сировині. Я навіть почала зараз знов замовляти собі аромати настрою по 5мл і скажу, що стійкість навіть перевищує мої очікування, уже хочеться інші спробувать, а попередні тримаються і все...Ходила в Єву і спробувала на шкірі тестер Зелений чай Елізабет Арден, маю такий і на розлив, ідентичні просто, але оригінал не такий стійкий, різна концентрація масел. Кому треба, можу в приват дати посилання на магазин.
Доречі, саме зараз багатьом не до парфумів, тому можна купити омріяний аромат значно дешевше в тій же Єві або на їх сайті. Нотіно писали, що частково працюють. Психологи радять, між іншим, в такі буремні часи хоч іноді радувати себе речами з попереднього, мирного життя, як є можливість.