Ми - переселенці, отримали продуктову допомогу трішки, все інше купляємо. Ціни - космос. Все не знаю, що вигадувати(((
Майстерня домашнього текстилю• 22 апреля 2022
коли в мене немає грошей, то варю найдешевшу крупу, ячку або пшеничку.
Businka_05• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
Гречку купляли один раз, 60 грн. М´яса не купуємо, дали тушонку
Из тушенки отличный суп. Можно есть с кашей, самой обычной ячневой или пшеничной, с макаронами, отварным картофелем
My Business• 22 апреля 2022
купіть муки кілограм 5.
наліпіть вареників з картошкою, капустою.
млинців напечіть і накрутіть з грибами.
каші.
капуста.
млинців напечіть і накрутіть з грибами.
каші.
капуста.
Ответ дляBusinka_05
Так, кидаємо тушонку в рис, макарони і картоплю. Супи різні варимо. Салат з капусти, консервовані овочі. Ось це і весь раціон
А з солодкого оладки, шарлотка
Везучая_Алиса• 22 апреля 2022
В мене є універсальний лайфхак для таких випадків: я купую фарш. Люблю курячий. І там вже гуляй фантазія: роблю і котлети, і ліниві голубці, і макарони по-флотські. Кг грн 120 коштує.
І з кашами: гречка, рис і тд. І смачно і недорого.
Vita_Nikita• 22 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Сьогодні була гречана каша з відбивними та салат з капусти
У нас гречка 98 грн и то не найдешь.Можно уже к праздничному блюду приравнивать
Ответ дляYaЯна
А з солодкого оладки, шарлотка
я б не сказала, що це меню, коли немає грошей. Все норм у Вас ще.
ShellyBelly• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
Та де там, вже так набридло
Не гнівіть бога. Деякі люди взагалі голодними сидять. У вашої сім´ї цілком нормальне меню. Деякі люди(не переселенці) і того не мають. Про тушонку лише мріють. Максимум-засмажка з цибулі і моркви
Ответ дляВезучая_Алиса
Фарш не вигідний продукт - це не завжди якісно. Він не вартий своєї ціни.
Vita_Nikita• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
А з солодкого оладки, шарлотка
Оладьи,блины,зразы,пирожки с капустой/картошкой.Тушеная капуста,рагу
Везучая_Алиса• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
Ну вибачайте
Я їм його
В Дии есть раздел эдопомога.
Я когда не могла нигде купить памперсы, там написала.
Через несколько дней позвонили, спрашивали, не надо ли что-то ещё.
Попробуйте и Вы!
Уверены, что на все помощи подали?
От ООН?
От ЮНИСЕФ?
От Красного Креста сертификаты на продукты ещё дают.
Надо искать любые возмодности
Попробуйте и Вы!
Уверены, что на все помощи подали?
От ООН?
От ЮНИСЕФ?
Надо искать любые возмодности
Ответ дляmenina
Шукайте їстівні рослини - снить, кульбабу для салату. Борщ з кропиви,сниті. Борщ червоний. Уха з річкової риби.
Продуктовий ринок є? Крупи на вагу зазвичай дешевші.
З кропиви не лише борщ. Вона
прекрасно заміняє шпинат в омлеті, напишу що ще можна тушкувати з курятиною і цибулею пасерованою+трошки соєвого, чи інші спеції, ще як начинка у вареники, ще й соус а-ля песто з неї готується, потім до макаронних виробів смачно.
В мене справжня весна починається, коли на столі страви з молодої кропиви.
Vita_Nikita• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
Тефтелек нашлепать(крупы побольше) и норм
Рыбку можно брать мелкую свежую типа тюльки, хамсы, делать биточки с яйцом. Капусты сделать квашеной, с ней и венигрет можно и так кушать. Свежую капусту можно тушить с грибами или той-же тушонки добавить. Салат из буряка любой, каши любые , к ним делать немного любой зажарки, например лук-морковь.
Супы варить, можно и без мяса. Блинчики, вареники.
Везучая_Алиса• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
А ще у фарш добавляють воду для ваги((
це в кращому випадку...
Я не задля того щоб посперечатись, але дійсно перегляньте своє відношення до цього субпродукту.
це в кращому випадку...
Хм, добре, дякую