YaЯна• 22 апреля 2022

Що готуєте, у кого немає, або закінчуються гроші?

Ми - переселенці, отримали продуктову допомогу трішки, все інше купляємо. Ціни - космос. Все не знаю, що вигадувати(((
автор YaЯна • 22 апреля 2022
Все=вже

TanSt810• 22 апреля 2022
Сьогодні була гречана каша з відбивними та салат з капусти
Горськ• 22 апреля 2022
Можете-купіть пасочку та прості буденні страви.
автор YaЯна • 22 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Гречку купляли один раз, 60 грн. М´яса не купуємо, дали тушонку
Майстерня домашнього текстилю• 22 апреля 2022
коли в мене немає грошей, то варю найдешевшу крупу, ячку або пшеничку.
Евгения_Д• 22 апреля 2022
Вареники-блины-каши. Когда голодно - переходим на мучное.
Businka_05• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
Из тушенки отличный суп. Можно есть с кашей, самой обычной ячневой или пшеничной, с макаронами, отварным картофелем
My Business• 22 апреля 2022
купіть муки кілограм 5.
наліпіть вареників з картошкою, капустою.
млинців напечіть і накрутіть з грибами.
каші.
капуста.
TanSt810• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
Зробіть макарони з тушонкою або картоплю

автор YaЯна • 22 апреля 2022
Ответ дляBusinka_05
Так, кидаємо тушонку в рис, макарони і картоплю. Супи різні варимо. Салат з капусти, консервовані овочі. Ось це і весь раціон
А з солодкого оладки, шарлотка
Nimfa77• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
А з солодкого оладки, шарлотка
Так у вас шикарное меню)
автор YaЯна • 22 апреля 2022
Ответ дляNimfa77
Так у вас шикарное меню)
Та де там, вже так набридло
Везучая_Алиса• 22 апреля 2022
В мене є універсальний лайфхак для таких випадків: я купую фарш. Люблю курячий. І там вже гуляй фантазія: роблю і котлети, і ліниві голубці, і макарони по-флотські. Кг грн 120 коштує.
І з кашами: гречка, рис і тд. І смачно і недорого.
Vita_Nikita• 22 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
У нас гречка 98 грн и то не найдешь.Можно уже к праздничному блюду приравнивать
menina• 22 апреля 2022
Шукайте їстівні рослини - снить, кульбабу для салату. Борщ з кропиви,сниті. Борщ червоний. Уха з річкової риби.
Продуктовий ринок є? Крупи на вагу зазвичай дешевші.
Ответ дляYaЯна
А з солодкого оладки, шарлотка
я б не сказала, що це меню, коли немає грошей. Все норм у Вас ще.
ShellyBelly• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
Та де там, вже так набридло
Не гнівіть бога. Деякі люди взагалі голодними сидять. У вашої сім´ї цілком нормальне меню. Деякі люди(не переселенці) і того не мають. Про тушонку лише мріють. Максимум-засмажка з цибулі і моркви
menina• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Фарш не вигідний продукт - це не завжди якісно. Він не вартий своєї ціни.
Vita_Nikita• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
А з солодкого оладки, шарлотка
Оладьи,блины,зразы,пирожки с капустой/картошкой.Тушеная капуста,рагу

menina• 22 апреля 2022
Ответ дляShellyBelly
о так, привіт 90-ті((
Везучая_Алиса• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
Ну вибачайте
Я їм його
Татьяна89• 22 апреля 2022
В Дии есть раздел эдопомога.
Я когда не могла нигде купить памперсы, там написала.
Через несколько дней позвонили, спрашивали, не надо ли что-то ещё.
Попробуйте и Вы!
Уверены, что на все помощи подали?
От ООН?
От ЮНИСЕФ?
От Красного Креста сертификаты на продукты ещё дают.
Надо искать любые возмодности
ok1904• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
З кропиви не лише борщ. Вона
прекрасно заміняє шпинат в омлеті, напишу що ще можна тушкувати з курятиною і цибулею пасерованою+трошки соєвого, чи інші спеції, ще як начинка у вареники, ще й соус а-ля песто з неї готується, потім до макаронних виробів смачно.

В мене справжня весна починається, коли на столі страви з молодої кропиви.
Vita_Nikita• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
Тефтелек нашлепать(крупы побольше) и норм
Goldig• 22 апреля 2022
Рыбку можно брать мелкую свежую типа тюльки, хамсы, делать биточки с яйцом. Капусты сделать квашеной, с ней и венигрет можно и так кушать. Свежую капусту можно тушить с грибами или той-же тушонки добавить. Салат из буряка любой, каши любые , к ним делать немного любой зажарки, например лук-морковь.
Супы варить, можно и без мяса. Блинчики, вареники.
Natalia505• 22 апреля 2022
Рибу+овочі у різних варіантах. Вона дешевше м*яса і корисніша.
menina• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ну вибачайте
Я їм його
А ще у фарш добавляють воду для ваги((
це в кращому випадку...
Я не задля того щоб посперечатись, але дійсно перегляньте своє відношення до цього субпродукту.
Везучая_Алиса• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
А ще у фарш добавляють воду для ваги((
це в кращому випадку...
Хм, добре, дякую
Евгения_Д• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
А ще у фарш добавляють воду для ваги((
це в кращому випадку...
Всегда при чем, если крутят не при вас.
Nimfa77• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
Та де там, вже так набридло
То весенний авитаминоз) мне самой уже все так приелось, шо сил нет