Родичів. чи чужих.
riabika_vika• 22 апреля 2022
Надолго - нет. Даже в мирное время когда у нас гостили мой папа с его женой и моей сестрой, но на третий день уже становилось день готовить столько еды и столько шума))
натуся1977• 22 апреля 2022
Наших скоріш за все ні. Бо не цінують доброго відношення, не шкодують чуже майно і гроші. Я зараз в іншій країні, бачу, як поводяться деякі люди в чужих сім´ях. Діють з гаслом ’після нас, хоч повінь’
Татьяна_М5• 22 апреля 2022
Ответ длянатуся1977
Сейчас вас обзовут врагом народа, бегите
Добрый Йиннот• 22 апреля 2022
Я зараз не з тих, хто приймає, тому твердження будуть занадто філософські.
Natalia505• 22 апреля 2022
Все залежить від людей. З одними схожусь швидко і просто, з іншими не можу бути на одній території. Складно, тиждень думаю могла б потерпіти.
Смотря что имеется ввиду под «на долго». Скоро к нам прилетают родственники мужа, несколько недель точно будут жить с нами, пока мы им будем искать отдельное жильё. Я только рада. Но если речь о месяцах, то нет, не готова просто потому что у нас места не достаточно для комфортного проживания такого количества людей
Счастливый магазинчик• 22 апреля 2022
Я очень не люблю, когда в моем доме долго живут чужие люди !!! Просто, до ужаса!
Но, учитывая нынешнюю ситуацию, конечно приняла. И терпела бы.
У нас детская сейчас как запасной аэродром для родственников, не дай Бог что!
Авторе, скажу за себе і свій світогляд: в нас в квартирі жили люди,які мали проблему в транзитному житлу.Прожили якийсь час і поїхали до Європи.Зараз заселяються друзі ,в них понівечили житло.В хаті, у мене повний пункт прийому та відправки ))) Але!!!!Усі!!! Думають ,як жити далі.Нвррджуються проекти бізнесу,йде підтримка існуючого бізнесу.Ми,Українці-сильні!!! В нас все вийде!.Вважаю,що наше ДНК-то порятунок .
Ответ дляСчастливый магазинчик
Подумала , мене прохідна вітальня- студія суміщена з кухнею, то кому треба місце буде .