My Business• 22 апреля 2022

Ви готові прийняти в себе когось надовго?

Родичів. чи чужих.
TanSt810• 22 апреля 2022
Ответ дляАлина-1240
Нет.смогла бы жилье снять человеку ,а к себе нет
Тоді я їду до вас). Як довго можна користуватися вашою щедрістю?
Татьяна_М5• 22 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Автор того поста уже, наверное, потратила 1 тыс $ на съем квартиры для беженцев на ЗУ
_MadonnA_• 22 апреля 2022
2 месяца живем с людьми . Привыкла , буду скучать
TanSt810• 22 апреля 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Мабуть не стикалась з нинішніми цінами на житло (.
ИннусичкаЯ• 22 апреля 2022
Ні.На 3 дні максимум,в мене важкий характер
xvikx• 22 апреля 2022
Живу на ЗУ з кінця лютого з сином 10 років у людини яку ніколи в житті не бачила. Окремий 2х поверховий дім з усіма удобствами. Жінка 34 роки.2 дітей,Батьки і чоловік за кордоном на роботі. Ніколи цю жінку не бачила до моменту,як приїхала до неї. Живу тільки за коммуналку. Буду не менше чим до вересня. Вона мені стала як сестра. І за кордоном зараз у її чоловіка разом, і їмо разом. Грошей мінімум трачу,оформила ВПО- нічого ще не получила. У Батюшки який перед НР хоронив мою маму попросила допомоги, бачила його 3 рази в житті- в день похорон мами,на 9 днів і на 40. Живу у його двоюрідної сестри. Дуже гарне огромне подвір´я, 2 доми на 1 дворі,один хазяйський,др- наш з сином. Усе допомогаю їй. Роботи дуже багато. Але я дуже вдячна Богові, що в мене з´явилася поістинє сестра.
TanSt810• 22 апреля 2022
Ответ дляxvikx
Світ не без добрих людей. І це надихає далі вірити в людяність.
Татьяна_М5• 22 апреля 2022
Ответ для_MadonnA_
Так вы ж вроде сама переселенка. Это ж вы у людей живете, а не люди у вас. Или я ошибаюсь?
xvikx• 22 апреля 2022
Прийняла б до себе. Мене ці Святі люди багато чому в житті навчили і показали іншу сторону життя - зовсім не матеріальну! Нажаль війна людності не прибавила багатьом і біженцям і приймаючій стороні,не тільки в нас ,а і за кордоном.
Сигни• 22 апреля 2022
Принимала и принимаю с 14-го года. И своих и чужих, и с собакой сейчас живём.
Alice_Sherman• 22 апреля 2022
Подруга с ребенком и дедом была почти месяц.
Очень тяжело это все.

Наверное больше не прийму никого постороннего.

Сейчас тетя в гости приехала. Тетя своя и родная, сколько мы у нее в Киеве в двушке толклись на каникулах 😂😂😂

Вспоминаю как в двушке хрущевке мы все помещались: 4 взрослых и 3 детей.
Весело было.
xvikx• 22 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Повірте, я сина не впізнаю! Мені дуже приємно, що я познайомилася з зовсім іншими людьми!! І багато приймають за просто так, так ще і продуктами і речами і гігієною просто Хозяєва допомогають!
_MadonnA_• 22 апреля 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Ошибаетесь
Alice_Sherman• 22 апреля 2022
Ответ дляok1904
В мене до 60 кв загальної площі квартири, кого я можу прийнят надовго ? самі гості втомляться від хазяйки
У вас хоромы царские.
У меня 40 м. И жили месяц 4 взрослых, подросток, ребенок 1.5 года, пёс и кот 🥴🥴🥴
Татьяна_М5• 22 апреля 2022
Ответ для_MadonnA_
Ошибаетесь
Чего-то запомнила фотку на вашей аватарке из темы про дию и впо, у вас том что-то не получалось оформить
crystal• 22 апреля 2022
В нынешних обстоятельствах готова.
Готова помочь людям. Было бы тяжело, неудобно, но …
С первого дня войны вожу за собой чужого ребёнка-подростка. Сложно, напрягает уже, но что поделаешь.
Идеальный вариант помочь деньгами, жильём, вещами) но это удобный вариант) жить вместе - самый неудобный))
Вера• 22 апреля 2022
Ні, мені важко з кимось жити. Мене все дратувати буде. З батьками місяць прожили, нормально, але самим краще.
Везучая_Алиса• 22 апреля 2022
Якщо це переселенець в моєму смаку, то я змушу платити квартплату тілом
Zanka_• 22 апреля 2022
До себе хіба що родичів зовсім у скруті, бо просто нема куди, нас 5 у 2-кімнатній квартирі. Є вільна квартира під Києвом, туди б прийняла за комунальні аби там був хоч якийсь ремонт, але то новобудова взагалі без нічого просто після будівельників, а ремонт зараз робити нема за що.
Alice_Sherman• 22 апреля 2022
Ответ для crystal
В нынешних обстоятельствах готова.
Вам памятник поставить нужно!

Согласились взять чужого ребенка?

Такая ответственность.
_MadonnA_• 22 апреля 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Странное умозаключение ) знать как оформить , чтобы помочь другим ? Не? )
Подрысь• 22 апреля 2022
сама бывшая харьковчанка, поэтому там много осталось друзей и родственников. Все бежали через меня, у меня пункт приема и отправки, от 1до 5 дней задерживались, и с детьми, и с животными. Кто-то дальше поехал, кого-то поселила в отдельной свободной своей квартире.
Совсем на постоянке было бы тяжело, нервы у всех сдают.
Владанна• 22 апреля 2022
Я була з двох сторін. 3 тижня у мене жила мама з невісткою та племінником, зараз ми живемо у друзів, дуже їм вдячна. Але вже думаємо їхати далі, подзвонила подруга, просить взять її з дитиною, тобто знову будемо жити не самі.
Але я не з кожним зможу ужитися, тому підхожу до цього відповідально.
Finetouch• 22 апреля 2022
Не переношу посторонних людей у себя дома. Только маму всегда с радостью принимала, остальные напрягают
Подрысь• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
тема с вужиком не раскрыта, так Вы решили дальше искать
Леска• 22 апреля 2022
1,5 міс в мене прожили. Під кінець ще й почали думати що на all inclusive живуть.
Готова приймати роличів на невеликий термін 1-2 тижні. Не більше
MaргаРитка• 22 апреля 2022
Ну,родичі в окупованих Мелітополі та Енергодарі,я в Київській області.
якщо там почнеться активна фаза вибивання орків,або навпаки надовго осядуть там тварюки,то звісно прийму рідню.Як не прийняти.
Везучая_Алиса• 22 апреля 2022
Ответ дляПодрысь
А шо мені
crystal• 22 апреля 2022
Ответ дляAlice_Sherman
Вам памятник поставить нужно!

Согласились взять чужого ребенка?

Такая ответственность.
Мама ребёнка далеко, ребёнку помогла поступить в институт в моем городе, папы недавно не стало. Папа был другом семьи. Перед войной говорила «если вдруг война…то должен сразу ко мне приехать», так и вышло. Теперь, естественно ездит с нами. А кто, если не мы) Так и живем)
Леска• 22 апреля 2022
Ответ дляxvikx
Ну коли окремий будинок то можна й приймати. Дякувати Богу щи ви знайшли таку людину