Сію тобі в очі.
Дуже швидко спрацьовує!
ЧТОБЫ ВРАГ ОТВЯЗАЛСЯ Привет путлеру !
Во вторник в период убывающей Луны, не торгуясь, купите живую рыбу (можно ее поймать, но она должна быть живой, когда вы принесете ее в свое жилье).
Дома отпустите покупку в таз с водой, затем выловите рыбу руками. Разрежьте ей живот, вытащите кишки и бросьте коту. Нужно, чтобы кот их съел. для этого позаботьтесь, чтобы животное не было сытым.
Выйдите из дома и в каком-нибудь глухом месте, где люди редко ходят, закопайте рыбу в яму глубиной не менее 40 сантиметров. Встав ногой на то место, где зарыта рыба, произнесите:
’Как у тебя нет кишок и пузыря, так нет врага (имя) у меня. Когда только у тебя новые кишки нарастут, плавники поплывут, только тогда мой враг (имя) сможет мне вред причинить. Во имя Отца, и Сына, и Святого Духа. Аминь’.
Домой возвратитесь молча. Переступив порог левой ногой, тщательно вымойте руки с мылом под проточной водой.
Зажгите приобретенную в церкви свечу и беспрерывно читайте молитву «Отче наш», пока свеча не выгорит полностью.
Valentina shop2020• 23 апреля 2022
Проклинать 5икого нельзя....
Нас просто злили в унитаз, еще 30 лет а в 14 году с сильным напором.
Слугайте песню СКРЯБИНА, НАС ЗЛИЛИ, ТОЧНО СКАЩАЛ ЧУВАК
Ответ дляValentina shop2020
Проклинать 5икого нельзя....
Да да ) пророка нашли нового? Давайте только со Скрябина не делать святого ,он чудил не мало при жизни .
Rikitikitavi_2022• 23 апреля 2022
Прокльонами та таким іншим то професійним людям треба займатися, або від народження відьмам як от у Конотопі (чому ви думаєте росіяни відійшли від Києва та Конотопу? от і я не знаю до сих пір, але здогадуюсь). Просто прокльони це таке...ну от Бог почув зробив їм вавку у генетичному коді, ну і що далі? Мені від цього не гарячо не тепло, пофігу. Бо Україну та українцям треба далі жити після цієї наволочі. Тому я роблю хітріше. Я молюся за захист України, за добробут українців, бо там поле діяльності Бога ширше та хай він там сам розбирається із наданим йому завданням, але він зробить, якщо попросити то зробе, тільке треба просити добро, там воно і повернеться. А коли зло просиш то там менше йому роботи, а мені з цього користі нуль. Ну таке. Але я особисто так роблю і воно діє. Ще вот думаю що треба якось відьмам об єднатися українським з руминами та з Молдови, може їм якійсь форум або навіть відьмінське НАТО зробити) Ото точно ’безпольотна’ зона буде нам) Тільки відьми на мітлі будуть літати з України та назад під час війни)
Ответ дляMiraTarot
Дуры вы, дуры.... проклятиями себе родовухи наделаете....и много еще какой беды..
Да, да, конечно! Надо подставить вторую щеку ! Так вам московский патриархат говорит? Исус терпел и вам велел. Вот и терпите!
А мьі дадим в морду тем, кто убивал и насиловал украинских детей! Баланс востановим!
Ответ дляValentina shop2020
Проклинать 5икого нельзя....
Вьі из унитаза пишете?
Нельзя сопротивляться насилию?
Виктимньіе вьі наши.Ну терпите
Нельзя сопротивляться насилию?
Виктимньіе вьі наши.Ну терпите
Псалом 108
Боже хвали моєї! Не мовчи. Бо відкрилися на мене уста нечестиві й уста підступні; говорять про мене слова неправди. Словами ненависти звідусіль оточують мене і повстають проти мене без причини; за любов мою вони ворогують проти мене, я ж молюся; віддають мені злом за добро, і ненавистю – за любов мою. Постав над ним нечестивого, і диявол нехай стане праворуч нього. Коли стане на суд, хай він вийде осудженим, і молитва його буде йому за гріх. Нехай дні його будуть короткими і достоїнство його перейме інший. Діти його хай будуть сиротами і дружина його – вдовою. Будуть вони блукати та просити хліба і будуть вигнані із домів їх. Хай позичкодавець його забере в нього все, і чужі розтягнуть добро його. Хай не буде йому заступника, і ніхто не приголубить сиріт його; нехай згинуть усі нащадки його, і вже в наступному поколінні ніхто не згадає й імені його. Нехай згадаються перед Господом беззаконня батьків його, і гріх матері його не буде очищений. Нехай будуть вони повсякчас перед Господом, і Він знищить і спомин про них на землі, за те, що не виявив він милости, а переслідував людину бідну, беззахисну, засмучену серцем, щоб убити її. Він полюбив прокляття, воно і прийде на нього; не побажав благословення, – і воно одійшло від нього. Нехай він одягнеться в прокляття, наче в одежу, і нехай увійде воно, як вода, в утробу його і, як олива, в кості його; і нехай буде воно йому як одіж, в яку він одягається, і як пояс, яким він завжди підперізується. Ось така відплата від Господа ворогам моїм і тим, що говорять зло на душу мою! Ти ж, Господи, Господи, захисти мене заради імені Твого, бо блага милість Твоя. Спаси мене, бо я знеможений і вбогий, і серце моє поранене в мені. Я зникаю, як та тінь, що відхиляється; стрясаюся, як та сарана, що гонять її. Коліна мої знесиліли від посту, і тіло моє сохне без поживи. І став я посміховиськом для них: ті, що дивляться на мене, похитують головами. Допоможи мені, Господи, Боже мій! Спаси мене з милости Твоєї. Нехай пізнають, що це – Твоя рука і що це Ти, Господи, вчинив. Вони проклинають, а Ти благослови. Вони нападають, але нехай будуть посоромлені; а раб Твій нехай возрадується. А ворогів моїх нехай покриє безчестя і, як одежею, нехай вони покриються соромом своїм. А я голосно буду славити Господа устами моїми і серед багатьох буду прославляти Його, бо Він стоїть праворуч бідного, щоб спасти його від тих, що шукають душу мою.
Ответ дляФантуля
Вы по осторожней такое в массы несите , даже если это все сказки, сам факт с сильной енергетикой да в порыве гнева ... можно ой каких делов натворить , в первую очередь себе ...
Такого добра много , наши люди в основной массе умеют пользоваться такими вещами )
Особенно часть областей .
Ответ дляRikitikitavi_2022
Ніколи не чула про руминських та молдовських відьм)) конотопські та київські так, прославлені)) не дарма ЗСУ жартувало, що не знаєм що ви там робите , але чудіть далі -не зупиняйтесь
Rikitikitavi_2022• 23 апреля 2022
Ответ дляФантуля
служемо країні та рідній землі хто як може)
Ответ дляdemra
ЧТОБЫ ВРАГ ОТВЯЗАЛСЯ Привет путлеру !
Шедевр, регочу, пробачте

Просто уявила як я це роблю і як моя родина запроторює мене в дурку :)

Rikitikitavi_2022• 23 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Відьми від слова відаючі)) в нас чемні красуні
Так! Я вийшла до румунських ’сестер’ через ютуб ’Witches Casting Spells on Politicians: A Curse on Corruption
’ Потім знайшла їх прайс у фейсбуці та зрозуміла що мені прокльони не по кишені))) Але до них весь світ їде) Якщо нашим ’відаючим’ правильний піар зробити зараз, то і до нас туристи та валюта прийде)
Алина-1240• 23 апреля 2022
Им с проклятий ничего не будет,а вот проклинающим....не стоит таким заниматься
Ответ дляRikitikitavi_2022
Вот так?))

Ladykleren• 23 апреля 2022
Ответ дляMiraTarot
Да пусть делают Интересно, кого потом проклинать будут?!