Дивлюся на еспресо.
Ксенія Каян її звуть (може, вже є на ютубі).
Боже, ця жінка спокійним тоном розповідає такі речі, що в мене одночасно текуть сльози і встає дибки волосся.
Як на її очах вбило сина, як вона маму на собі несла до лікарні, як сиділа в підвалі, де люди буквально божеволіли і зходили з розуму.
Боже, за що нам таке? Як це пережити можна? Як врятувати людей?
Тема просто "поплакати". І про те, що ніколи не маємо про те забути. На нашій землі творять пекло.
mirka-milka• 23 апреля 2022
Ответ дляdelika_tes
На ютубі якимись уривками це інтерв´ю. Я дивилася повне, воно довге.
Дякую!
Ответ дляKseniyaFomina
Та читала я про нашу територію, яка карма? Хто тут тільки не жив і якої тут тільки віри не було. Так як і кругом. Всі всих ганяли кругом і селились раніше. Яка карма?! Британія несе карму за америку?! Живуть по співаючи! Карма...
Ну смотрите: две Кореи.
И две разные кармы у народов. Одни в аду живут, вторые - одна из самых развитых стран.
Карма это не вера.
Ответ дляarabadgieva
Удалено администрацией...
Оцей сраний наратив про людей і лби несить собі назад.
Їбанашка - це ви. Такою і помрете.
Invictusgirl• 23 апреля 2022
Ответ дляТутточки
Удалено администрацией...
Так карма за Донецьк і Луганськ має бути для педерастії,це вони там людей вбивали,як в Чечні,якщо є карма,то раша вже має бути знищина давно
KseniyaFomina• 23 апреля 2022
Ответ дляТутточки
Удалено администрацией...
І? Я тут і мої діти яким боком до Донбасу? Чого нас карма настигла за Донбас?
Ответ дляKseniyaFomina
І я кажу , що брєд, якби карма діяла - рашку б вже і черви поїли! Вона скільки віруючих народів загнобила, що її б вже і бог і карма повинні знищити! А бачте, ціла((
Как то не так, не на страну, а на каждого человека, читала что самая плохая карма у рожденных в Индии.
А вообще бред вы пишите в самой России были верующие ( и во времена СССр да были на них гонения )о наких народах идет речь ?
Ответ дляТутточки
Удалено администрацией...
Так самое интересное, что даже внутри страны одни регионы с землёй сравняли : Донбас в 14 и сейчас ровняют, Бучу, Ирпень, Мариуполь, Харьков, Херсон, Николаев, а другие регионы (Западные области) не трогают.
Почему-то вспоминаю, как люди чудом выбрались из оккупации, выехали в ЕС и попали в дтп и погибли (((
KseniyaFomina• 23 апреля 2022
Ответ дляarabadgieva
Удалено администрацией...
Ви вкурсі, що не перший раз це все? Ви бачили документалку про втоплених дівчат на західній 2-3 тис в болоті? Ви про голодомор чули? До чого там Зеленський?! Ви з Росії мабуть, то так і кажіть!
любительница• 23 апреля 2022
Ответ дляТутточки
Удалено администрацией...
простите не удержалась, это на высказывание вашей бывшей одноклассницы реакция
Ответ дляKseniyaFomina
У каждого свое время отвечать за плохие поступки. Их время, значит, тоже прийдёт, вот увидите.