daiannaSan• 26 апреля 2022
Приднестровье кипишь - чем нам грозит? И вообще, чего русские отовсюду полезли?
Объявлен красный уровень в Приднестровье, Молдова тоже немного в шоке. Глава ДНР уже начал рассказывать о том, что нужно готовить 3 этап спецоперации, якобы это мы терроризируем Приднестровье.
С какой целью там происходит этот кипишь и взрывы? Вроде как там некого особо мобилизировать.... Чем это нам может грозить?
И вообще, что происходит?... На КрР лезут, на Николаев собираются брать его в осаду. Ждали в оос а по факту со всех щелей с юга и востока прут. Даже Арестович над которым все смеются не понимает, почему русские везде лезут?
frumoasa17• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Відтягують наші сили по всім напрямкам,але тупі,бо вони ж і своїх розтягнуть,а при обороні легше вибивати окремі купи цього лайна.
Так відбувається коли армією командує оленівід
І це дуже добре для нас
Гірше ніж оленівід, є не підтверджена інфа, що сам хуйло тепер керує всім, а він взагалі не військовий
Oleksa1551• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
І це дуже добре для нас
У них же не оленевод, а сирийский отот командир. Он специализируется на бомбежке, ото онои заметно
Ответ дляКампотик вишнёвый
Так сижу і гадаю....яку цифру придумати))) що за бред.Взагалі писати нічого не можна,пристібаються до крапки не там.Усе.
Ну то у вас не крапка не там стоїть, а інформація, яка не підтверджена нічим, крім ОБС.
Ви наче раша-ЗМІ, вибачте. Он черговий фейк сиджу і ржу, готель у моєму місті російський генерал назвав штабом закордонних найманців, реальне відео)
Ви ще Солов‘йова і Скабєєву враховуйте оф інформ джерелом)
Кампотик вишнёвый• 26 апреля 2022
Ответ дляУслада
терпеть не могу сплетников и брехунов, говорю правду в лицо.
Гуд бай нервове
frumoasa17• 26 апреля 2022
Ответ дляJ3sws
тогда за исход войны можно быть спокойным,адик тоже в конце сам войсками управлял,так науправлялся что сливу себе в лоб пустил))))
Це не офіційно, але факти, як вони бігать, щось шукають наводить на деякі висновки.
МиссКаприз• 26 апреля 2022
Ответ дляce
Вы из николаева и не знаете как? Тихо спокойно? Вода есть?
Не тихо, но у нас и не было спокойно с самых первых дней войны.
Воды в кранах нет, но каждый день бурлят новые скважины, воду раздают, подвозят, волонтеры помогают, обычные граждане открыли свои двери и с собственных скважин дают людям воду.
Но вы так и не написали «как там обстоят дела в сети не пишут». Что же это за информация такая, о чем мы николаевцы не в курсе?:)
Oleksa1551• 26 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Извините, не разобрала вашу шифровку).
Где энергию делают
Invictusgirl• 26 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ну то й добре для нас
Було б куди гірше,коли б професійний військовий командував.
А так він тупо їх шле вмирати,безглуздо і марно.
Але якщо б пуйло послухав воєнних і відійшов в нас,то міг би зберегти хоч рештки своєї армії
Але ж він їх послав,та пересадив
Тепер само рулить слабе
Але ж він їх послав,та пересадив
Тепер само рулить слабе
Ответ дляКампотик вишнёвый
Ви скорше або щось неправильно зрозуміли (наприклад, що ця цифра як я вже писалаа стосується цивільних втрат), або навмисне озвучуєте тут недостовірну інфу, яка чомусь дивним чином співпадає з російськими джерелами.
Кампотик вишнёвый• 26 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Таке почула,та й написала.Я думаю кожен має право висловлювати.Не сподобалось,не звертайте увагу.от і все.
Ответ дляМиссКаприз
Если у вас все хорошо то ок, значит мне мои родичи врут, что сильно стреляют стекла сыпятся дом дрожит.
Invictusgirl• 26 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Я про головного
Месника наче вже також злили
Кампотик вишнёвый• 26 апреля 2022
Ответ дляУслада
Вам же желаю в 100 раз больше от ваших желаний.
Заспокойтеся ) а то дійсно нападе ))
frumoasa17• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ну то й добре для нас
Але ж він їх послав,та пересадив
Тепер само рулить слабе
Але ж він їх послав,та пересадив
Тепер само рулить слабе
А я йому я впевнена, що говорять пора закінчувати, але воно ж скажене та дурне.
Кампотик вишнёвый• 26 апреля 2022
Ответ дляZanka_
Я тут 9 рік...і навмисно мені от нецікаво ,щоб що?)))