daiannaSan• 26 апреля 2022
Приднестровье кипишь - чем нам грозит? И вообще, чего русские отовсюду полезли?
Объявлен красный уровень в Приднестровье, Молдова тоже немного в шоке. Глава ДНР уже начал рассказывать о том, что нужно готовить 3 этап спецоперации, якобы это мы терроризируем Приднестровье.
С какой целью там происходит этот кипишь и взрывы? Вроде как там некого особо мобилизировать.... Чем это нам может грозить?
И вообще, что происходит?... На КрР лезут, на Николаев собираются брать его в осаду. Ждали в оос а по факту со всех щелей с юга и востока прут. Даже Арестович над которым все смеются не понимает, почему русские везде лезут?
frumoasa17• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
У рашні вже майже 30
То їх шанувальники хотіли впевнити,що це в нас
Нічого дивного,все у їх стилі
Поки не 30, 22.1 вбитих.
Ответ дляInvictusgirl
Кому ви вірете?
Це у раші вже біля 30
А в наступаючої сторони в 4-5 разів більше втрати
Поранених в них 120 тис приблизно
Тобто 150 тис вже виведені зі строю.
Ті 20 тис,що буди під Києвом ні за що не погоджуються вертатись воювати
А це вже 170
Кількість людей у них критична ,а от техніки,хоч і старої валом ще
Це у раші вже біля 30
Поранених в них 120 тис приблизно
Тобто 150 тис вже виведені зі строю.
А це вже 170
Ваш вариант мне, конечно, больше нравится)). Но информацию о потерях лично я никак не могу проверить.
Oleksa1551• 26 апреля 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Удалено администрацией...
Типа у них 22, а у нас аж 30?чтото не то
Invictusgirl• 26 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Так ніхто не може
Але це статистика війн
Що наступаюча сторона втрачає в 4-5 разів більше
То можна порахувати ,якщо відомі втрати супротивника.
Але це статистика війн
Кампотик вишнёвый• 26 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Була розмова,що спочатку так було тижні два,коли у нас нажаль не було так багато техніки як зараз...з тих пір стільки,але на щастя зараз не так.Самі ж бачили що творилось на початку.Як би всі трубили,була б паніка,про втрати ніхто не каже офіційно,потім дізнаємося...
Oleksa1551• 26 апреля 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Так знаю,в зсу 7 людей з родичів.
А зачем им докладывают такие вещи, ещё и неоптимистичные?
Ответ дляrudko1992
Такое ощущение, что они обосрались и мечутся, не знают, что делать. То Николаев, то Кривой рог, то Брянск, то Белгород, теперь Приднестровье.... Просто армия дебилов.
Правильно сказал вроде Швец, у Гитлера хоть план был, а у хуйла даже плана нет адекватного, по этому все у них через жопу.
Глупость это. Все они знают, что делать
Ответ дляКампотик вишнёвый
То цифру 30 ви придумали, вірно?
Кампотик вишнёвый• 26 апреля 2022
Ответ дляce
Это откуда информация? Из россми?
Я не читаю росми нашестя.А ви мабуть вкурсі)
frumoasa17• 26 апреля 2022
Ответ дляbilochko
У рашистів своя логіка
, там все навпаки
Я зрозуміла це.
Invictusgirl• 26 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Мій чоловік в ЗСУ,як він може знати про загальні втрати ?
Ніяк,то не слухайте усілякий брєд
Кампотик вишнёвый• 26 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Це розмови між собою.
Кампотик вишнёвый• 26 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
То цифру 30 ви придумали, вірно?
Так сижу і гадаю....яку цифру придумати))) що за бред.Взагалі писати нічого не можна,пристібаються до крапки не там.Усе.
Oleksa1551• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ніяк,то не слухайте усілякий брєд
Та то я с сарказмом. Я конечно не знаю, может и разное быть. Но так бесит когда загадочным тоном что-то ляпнут, а откуда инф, - ’а я нискажууу’
Invictusgirl• 26 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Я тоже не понимаю, зачем на КР идут…
Відтягують наші сили по всім напрямкам,але тупі,бо вони ж і своїх розтягнуть,а при обороні легше вибивати окремі купи цього лайна.
Так відбувається коли армією командує оленівід
І це дуже добре для нас