Как все началось, первый позвонил и сказал выезжай. Мы выехали, нам помог его друг. А теперь бывший планирует возвращаться в Киев, типа там спокойно и пишет мне "Когда ты отдашь мне ребенка"? . Ты забрала ребенка. Дочка скучает очень по папе и хочет к нему, но я сейчас никуда ее не повезу. Все знакомые мамы наоборот стараются пока не возвращаться. Я ему говорю что в Одессе тоже было спокойно пару дней назад, никто не ожидал ракету, А он мне -= а от короны умерло столько то людей.
Как быть? Я боюсь чтобы дочка тоже не считала что я ее от папы забрала. Тут у нее вполне веселая жизнь к слову
Love_Love_Love_• 26 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
ну я була мала и дурна когда его встретила) так что нет выбора, завишу из-за ребенка
А ви в Україні?
prozerpina123• 26 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
Чому залежите? Він особисто вас матеріально утримує?
Сказали ’Ні, повернемось після перемоги’ і крапка. Дитині поясніть, що поки у нас небезпечно
Ответ дляprozerpina123
та ні, слава богу матеріальних причин немає. Через дитину - бо вона його любить а я буду поганою матірєю що ’забрала’ дитину
Ответ дляprozerpina123
ну він починає ’а якшо війна 8 років’
і тд
я йому сказала шо повернемось як буде спокійно, а він такий - це коли, можна точніше
і тд
Love_Love_Love_• 26 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
Поганою матір‘ю ви будете якщо повезете дитину там де йде війна і виють сирени, забийте
Love_Love_Love_• 26 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
ну він починає ’а якшо війна 8 років’
і тд
Нехай путю набере і уточнить, заодно нам всім розкаже, дибільне якесь
Love_Love_Love_• 26 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
я знаю, тому й не збираюсь нікуди дитину везти, особоливо після випадку в Одессі....
але дитина не зрозуміє мабуть. Бо батько авторитет, якщо він в Києві - значить безпечно
Поясніть їй що батько балван, бо буде думати що авторитет і собі такого ж знайде
prozerpina123• 26 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
Ці маніпуляції та соплі, вибачте, могли спрацьовувати у мирний час. Вам за дитину потрібно думати, а не за те, як ви в чиїх очах виглядаете.
prozerpina123• 26 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
ну він починає ’а якшо війна 8 років’
і тд
З питаннями ’це коли, можна поточніше’ відправляйте його до х@йла, тільки він знає відповідь.
А цьому інфантилу скажіть, якщо через його скиглення ви повернетесь і з дитиною, не дай боже, щось трапиться, чи зможе ввн з цим жити. Нормальні ьатьки роблять все, щоб вивезти дітей, а це хлоп´ятко тільки за себе думає
Ответ дляprozerpina123
да, 100%
дякую шо ставите голову на место)!
prozerpina123• 26 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
да, 100%
дякую шо ставите голову на место)!
Головне, поясніть дитині.
Не знаю, скільки ії років і чи чула ракети та вибухи, вам краще знати, які слова підібрати. І да, може взагалі скластись так, що ви залишитесь в тій країні жити...
Ответ дляprozerpina123
Головне, поясніть дитині.
11 лет
как раз не слышала, я быстро уехала
поэтому думаю что она так относится, тут ее очень балуют, много того чего не было
как раз не слышала, я быстро уехала