Віталій-• 27 апреля 2022

Відповідь на неправдивий допис "Девочки, помогите, Волонтер Подлец... (((("

Оскільки хтось з цього форуму прислав мені посилання на цей неправдивий допис, даю пояснення.

Автор «Луиза-c722» даного допису «Девочки, помогите, Волонтер Подлец... ((((«
Сторінка: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219

Так от. Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» виклала допис в якому перекрутила все по своєму, а точніше просто збрехала.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «В этот момент он предложил снять нас на камеру с ребенком, сказал, что видео никуда не попадет. Кроме его странички.»
Перед тим як проводити фото чи відео зйомку я завжди беру згоду на це, що підтверджено записом (обличчя чи місцевість на ньому не видно)! Також Автор «Луиза-c722» погодилась з тим, що відео буде викладено в соціальні мережі і на відео буде видно її, її дитину, та навколишню місцевість.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я стала звонить сразу ему, у меня тряслись руки, стала просить, чтобы он убрал видео и название, все убрал.»
Вона погодилась з тим, що я виправлю текст і напишу по іншому.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Потому что такое нельзя писать, на широкий загал, будь то правда, или не правда..»
Так все таки правда?! Бо є докази переписки з нею, де вона сама пише, що дитина особлива і потім пише, що вона хворіє.
Чи написавши мені, що в неї хвора дитина, вона збрехала? Так де правда, вона збрехала, що дитина не хвора, чи бреше тепер тут на форумі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «ибо ради просмотров он готов придумать любое название»
Ніхто не придумував назву за ради переглядів, писав так, як пояснила автор допису «Луиза-c722»!
Та і на рахунок переглядів взагалі смішно, як правило відео дивляться 10 – 15 людей. Але після того як автор допису «Луиза-c722» підняла цей галас, відповідно відео подивились більше людей. Чого вона цим добилась?

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его номер телефона 06…» та викладає мій номер в мережу без погодження зі мною. Звісно я не давав і не даю згоду на те, щоб мій номер викладали в мережу!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его никнейм в Телеграмме @V…» так само, я не давав на це згоди!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Особенно, мамы
Помогите, пожалуйста😕😢
Если нужна еще какая-нибудь информация. я скину»

Але далі автор допису «Луиза-c722» не викладає ні якої правдивої інформації.
А лише ганьбить мою честь і гідність! Чим відповідно в котрий раз порушує законодавство України!
«Згідно з Конституцією України, життя і здоров‘я, честь і гідність, недоторканність і безпека особи визнаються найвищою соціальною цінністю держави!»

Автор допису «Луиза-c722» пише: «И самое главное, что у меня ребенок здоровый(((«
Чим знову вводить в оману людей! Або раніше набрехала мені заради гуманітарної допомоги в більшій кількості! Якщо вона мені набрехала, то це шахрайство, так дрібне, але шахрайство! Або вона бреше тут знову!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Понимаете, я знаю вот про нарушение авторских прав, про нарушение конфиденциальности»
Знову так, вона дала згоду на відео запис та розміщення його в мережі!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Он залил много видео, там наше видео дальше есть» Потім пише: «Нет, мое видео было и есть единственным на его маленьком канале.»
Вам не здається, що тут знову вона сама собі протирічить або просто бреше.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Спасибо большое. а больше о нем ничего не выбивает гугл?»
Таким чином вона або радіє, що хтось інший знайшов про мене інформацію в інтернеті (хоча я не ховаюсь), або спеціально далі налаштовує людей проти мене і хоче, щоб ті що живуть виключно емоціями мені якось нашкодили!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девочки, признавайтесь, кто разбудил волонтера-подлеца?) Звонит мне в 3 часа ночи, представляете? )»
Так дзвонив, оскільки після того як автор допису «Луиза-c722» виклала без мого дозволу в мережу мій номер телефону, мені почали дзвонити як раз ті, хто живе емоціями а не розумом!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я его сбросила и заблочила, нормальный человек в такое время не позвонит, а он позвонил, чем снова доказал что он какой-то не очень нормальный»
А нормальна людина буде порушуючи законодавство України викладати в мережу чужі персональні данні, та провокувати інших дзвонити мені о третій годині ночі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я вот переживаю, что до этого момента свой адрес не стерла, он же озверел наверное, когда этот пост увидел,
может еще приедет разбираться сюда»
Витерла вона не тільки свою адресу, але і більшу частину переписки де вона пише, що в неї хвора дитина, що їй треба допомога та інше.
Звичайно їхати з кимось щось вирішувати я і не збираюсь. Для цього є відповідні державні структури, які будуть задіяні, якщо автор допису «Луиза-c722» не видалить мої персональні данні з мережі і не перестане мене оббріхувати.

Автору допису «Луиза-c722» пишуть: «По-перше, текст в оригіналі чомусь відрізняється від вашого - без уточнення діагнозу.»
Автор допису «Луиза-c722» відповідає: «Да, він його в годин 8 вечора після мого йому дзвінка поміняв»
Так я виправив як вона і просила. А на рахунок прибрати все, знову брехня! Такої домовленості не було!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девчонки, спасибо большое, если будет продолжение, или если он приедет ко мне на разборки (предчувствую, что он злой - может и приехать), то я создам новую тему и засниму его на видео.. Вот.. И буду следить, чтобы он нам больше не навредил. Всем большое спасибо, особенно той мудрой советчице, которая разбудила его посреди ночи, я хоть посмеялась )»
Я злий, та це смішно. Було б із-за чого. Знову таки, нікуди їхати, на неякі розборки не збираюсь!
І знову ж таки, Автор допису «Луиза-c722» радіє з того, що мене розбудили посеред ночі. Про що це може говорити…?! На скільки людина свідома…?!
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Почищена автором допису «Луиза-c722» переписка

oboeva• 27 апреля 2022
К чему эти разборки,попросили удалить удалите и все.
автор Віталій- • 27 апреля 2022
А тепер пояснення без зайвих коментарів та відповідей.

24 квітня 2022 року мені пише Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» що їй потрібна гуманітарна допомога і що в неї особлива дитина. Та просить привезти їй привезти по можливості.
Я вирішую оскільки 24 квітня велике свято і не зробити добру справу, а саме допомогти людині яка з її слів потребує допомоги, буде як мінімум не правильно.
Приймаю рішення поїхати та привезти їй гуманітарну допомогу та по дорозі ще розвести також гуманітарну допомогу людям. За одно з’їздити в Бородянку, та дізнатись яка в Бородянці та найближчих селах ситуація з гуманітарної допомогою.
Після того як я розвіз гуманітарну допомогу людям, завіс автору допису «Луиза-c722», дізнався ситуацію по Бородянці та околицям, відповідно поїхав додому.
В наступні дні я розмістив допис в групі КТ, де написав що був неплановий виїзд…
Також як завжди розмістив відео для звітності перед людьми які допомагають фінансово тощо. Як ви прочитали вище, кожен раз перед тим як знімати відео, я отримую дозвіл від людини (людей) яку (яких) я буду знімати. І не отримавши дозвіл, я не проводжу ні фото ні відео зйомку! Оскільки я притримуюсь законодавства України!
26.04.2022 року о 20:09 мені дзвонить автору допису «Луиза-c722» і в істеричній формі з криками та погрозами вимагає від мене щоб я негайно видалив чи виправив свій допис в телеграм. Мої пояснення, що я зараз їду по дорозі, та не можу зупинитись для того, щоб виправити допис оскільки узбіччя де я їду ще може бути заміноване, автору допису «Луиза-c722» слухати не захотіла та продовжила свій скандал.
Я якось спробував їй щось пояснити, але це було марно.
Як тільки я мав можливість зупинитися в безпечному місці, я зразу це зробив. І відповідно відразу виправив свій пост.
Чим виконав прохання автора допису «Луиза-c722».
Також пізніше як тільки з’явилась така можливість я виправив і назву відео.
Тобто, зробив максимально про що я зміг з автором допису «Луиза-c722» домовитись, хоча знову ж таки, домовитись з нею про щось було майже не можливо!
Але виходячи з всього, автору допису «Луиза-c722» цього була замало і вона вирішила оббрехати мене. Яку ціль вона цим переслідувала не відомо.

Кому вона зробила гірше? Мені, та навряд. Людям які можливо б хотіли отримати допомогу, але після цього будуть боятися до когось звертатись, дуже можливо.
Як раз після таких дій як у автора допису «Луиза-c722» люди перестають вірити в те, що їм хтось може допомогти!

І допомогти не за ради як тут, та в телеграм писали «піару, кількості переглядів відео, або розголосу конференційної інформації (що взагалі абсурд), чи для заробітку на заможне життя, чи ще якоїсь ахінеї… А допомогти, бо маю таку можливість і не просто можливість, а бажання допомогти!
Допомогти, вислухати, розрадити, утішити при необхідності.
Справжнє волонтерство, а це те, чим я займаюсь, це в першу чергу покликання, покликання нести людям добро.
Спробуйте зібрати кошти, обов’язково докласти свої кошти, поїздити по магазинам, оптовим базам шукаючи в цей нелегкий час щоб купити все максимально дешевше, оскільки треба дуже багато купити, а грошей не так багато! Але бажання допомогти кожній людині ні куди не дівається. Тому витрачаючи свій особистий час, свої сили, свою енергію, своє життя в кінці кінців ідеш і шукаєш.
Потім коли збереш максимально можливу кількість продуктів, побутової хімії, речей особистої гігієни тощо, ти мусиш все це розкласти, так щоб було зручніше та швидше людям це роздати.
А потім тобі дзвонять в вечері, коли вже сил не має і кажуть, а у нас тут є непотрібні речі, дуже багато, чи не могли б ви приїхати їх забрати. Сідаєш в авто і їдеш. Їдеш хоч сил вже не має і хочеться спати. Але знаєш, що десь є людина якій ці речі можуть бути конче необхідні. Людина у якої не має пів хати, або взагалі житло зруйноване війною. І ти переживаєш за цю людину, людей і збираєш останні сили і їдеш за тими речами.
Потім вже на наступний день, встаєш з ранку (хоча міг би і по спати) і їдеш розбирати ті речі які привіз вчора, бо треба до від’їзду їх розкласти так, щоб знову людям було зручно вибирати!
І в вечері, коли знову вже не має сил, тобі знову дзвонять та пропонують ще речі…! І знову їдеш, забираєш, потім розкладаєш…!

А потім, той день коли вже треба везти гуманітарну допомогу. Ти це все повинен погрузити в авто, встати з самого ранку, щоб встигнути розвести максимальній кількості людей. Бо людей багато, а часу обмаль!
По дорозі іноді мусиш вислухати людей. Мусиш, бо розумієш, що їм було і є набагато тяжче ніж тобі. І ти мусиш поставити себе нижче, ніж ця людина! Бо в тебе є совість, честь, гідність та повага до тих, кому дійсно тяжко!
автор Віталій- • 27 апреля 2022
І тут знаходиться такі як автор допису «Луиза-c722» і починається поливання лайном… Замість того, щоб вияснити яким чином сталося таке непорозуміння, та прийти до знаменника. Автор допису «Луиза-c722», та разом з нею не вміючи думати люди починають обливати тебе лайном та проклинати на чому світ стоїть…!
От правильно кажуть: ’Добрими намірами вимощена дорога до пекла’!
І це така «подяка» від них за твій труд…!

P.S. Якщо б я когось обманював, хіба б я показував своє обличчя, дзвонив би з свого особистого номеру телефона? Навчіться нарешті думати, це не так тяжко як вам здається!
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляoboeva
Може автор допису «Луиза-c722» повинна для початку видалити! Як мінімум видалити мої персональні данні, на розміщення яких я їй не давав згоди!
oboeva• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Вы видео удалили?
Julieta78• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Прекратите трепыхаться.
Вы не имеете права указывать никакие диагнозы и особенности ребенка, есть они или нет.
Точка.
wer-inn• 27 апреля 2022
Ответ дляoboeva
Вы видео удалили?
ну если он волонтер, наверно он обязан давать отчет о тратах гуманитарки. А то получается тут читаем... тут рыбу заворачивали. Нужна помощь, нужно отчитаться.
demra• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Какие ваши доказательства ?

oboeva• 27 апреля 2022
Ответ дляwer-inn
Где, в группе поселка? И разве не достаточно указать адрес,зачем подробности о диагнозе. Кроме того, позвонили попросили убрать видео, а потом уже здесь написали.
NesmeyanaYa• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Видаляйте відео
Kvitkaliliia• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Пишіть в підтримку форуму, надавайте докази туди
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляoboeva
Вы видео удалили?
Читайте уважно моє повідомлення. Повністю і можливо все зрозумієте!
На розміщення відео в мене від неї є дозвіл, а на розміщення моїх персональних даних в неї дозволу не має!
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Прекратите трепыхаться.
Точка.
Може ви прочитаєте хоча б останнє моє речення та почнете думати. А потім зможете прочитати весь текст і можливо зрозумієте, що діагнози ніхто не ставив!
Amoreta• 27 апреля 2022
Очевидно, що про «особливу дитину» вона написала для того, щоб отримати більшу допомогу. Але не очікувала, що Ви це вкажете у своєму дописі. Ну що ж, її важко засуджувати, але таки «заварила» вона це сама
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляdemra
Какие ваши доказательства ?
Ви смієтесь? Подивиться її тему, там розміщені мої персональні данні! Чи так тяжко прочитати?
Аюшка• 27 апреля 2022
Боже, сил всем волонтёрам! Есть же такие, которые нервы всем вытрепят! То буряка ей не дали, то что-то не так написали ... После этого у многих руки опустятся людям помогать!
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляoboeva
Ще раз, читайте уважно моє пояснення того, що відбувалося!
ImperoTanya• 27 апреля 2022
Підтримаю Віталія. Просто тому що просити треба а не влаштовувати скандал та ображати волонтера. Як відомо ця робота не оплачувана і не нормована. Працюють не тільки гуманітарка але й розголос, інформація про допомогу.

автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Написав, адмін не реагує. Ну або ще спить.
Julieta78• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Удалено администрацией...
Marka34• 27 апреля 2022
Автор, для вас правовий лікбез
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляImperoTanya
Я так розумію, що мама трохи приукрасила ситуацію, чи я помиляюсь?
Хто уважно читав?
Julieta78• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Так больше данных - больше рекламы
Разве это плохо для вашего ’призвания’?
Amoreta• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Хто уважно читав?
Сама написала спочатку, що в неї особлива дитина. Гляньте скріни
Marka34• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Хто уважно читав?
Не ´приукрасила’.

Волонтер поставив дитині неіснуючий діагноз і розмістив біля відео з дитиною
menina• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Автор не може видалити ваші дані - це може зробити лише адмін.
verana• 27 апреля 2022
болен ребенок или нет, это персональное дело родителей и врачей, кто вас просил оглашать диагнозы? Тем более тот синдром о котором вы сказали и так виден(если он есть) многим родителям очень больно говорить об этом, а тем более когда это посторонние люди.
Порядочнее было бы дать людям помощь, снять на видео что человек сказал ’спасибо’ и все, к чему подробности?
ольга521962• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Не ввязывайтесь в эти боевые действия, удалите все, и извинитесь перед этой женщиной, даже если она и неправа. Очевидно ваша заметка ее ранила.И попросите, что бы она тоже все удалила.
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Удалено администрацией...
Для початку, ніхто, нікого не обзивав тупими!