Поки це питання було десь в віддаленій перспективі, всі думки були про те, як же ж звідси виїхати. І ось щось зрушилось з мертвої точки. Є житло, є чим доїхати, практично є за шо. І тут напав ступор, але ж як це все кинути, а як же Женя і Наташа, а Катя з Віталіком на Стрілці, а Марина з дітьми, і Володя з пані Галиною, вони нам усі так допомогли з початку війни. І всі інші, хто вирішив залишитись. Як їх можна кинути, ми тут разом якось перебивались, ділились кормом для котів, возили хліб, давали координати, де цукор по 25 грн можна було купити. Чоловік священник, приходу тут як такового нема, але іноді люди телефонують, просять підтримки. І зразу відчуваю себе зрадницею, взяти і всіх кинути.
ArmUkraineNow• 27 апреля 2022
якщо ви в Херсоні зараз, то краще виїхати і після звільнення повернутися.
Ответ дляArmUkraineNow
Генічеськ.
Ответ дляtanga
Найголовніше у прийнятті рішення - правильна розстановка приоритетів. Ви повинні перш за все усвідомити, що найприорітетнішим для вас, як для матері, є життя ваших дітей, а не все інше. В окупації небезпечно. І що подумає і скаже Марина, повинно бути другорядним наразі.
Так, розумію.
ArmUkraineNow• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Генічеськ.
ну тим не менш в окупації ж.
зараз, скоріше за все, будуть розгортатися сценарії дири з усіма прєлєстями окупаційної влади.
Ответ дляArmUkraineNow
ну тим не менш в окупації ж.
Та вже((( колаборантів і сепаратюг тут тьма.
Ответ дляArmUkraineNow
Сейчас никак! Выезды закрыты! Русня всех возвращает. Вокруг идут бои.
Многие, кто пробовали выезжать последние 5 дн натерпелись по полной, блокпосты, скитания по сёлам, ночевки в машинах…
Ответ дляТаня Эм
А є як виїхати? А то в мене ситуація така,що вже є куди ( є до кого) ,є на чим ( якщо добрі люди не поміняють свої плани ,бо ми залежні від них виходить) ,а от як виїхати ??? питання.Моніторю ситуацію ,поки безперспективно .
Під обстрілами доведеться їхати, але люди вириваються.
Ответ дляtarveldy
Я просто вас обіймаю! І дуже прошу, бережіть себе
Дякую))
Asteroidea• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так, розумію.
А ще треба розуміти, що можливо виїхавши у вас буде більше шансів допомогти тим, хто залишиться.
Ответ дляgala-gala
Как у вас в Геническе? Как обстановка?
Та жопа, влада тут давно окупаційна, товари вже всі з Криму. Роботи нема, пресинг постійний. Ціни захмарні, хоч останнім часом є тенденція на зниження ціни, цукор з 90 грн до 60 грн. Але без цукру можна обійтись, засіб для миття посуду 70 грн, вонюча жижа розбавлена водою.
Ответ дляgala-gala
А куда у вас есть ближайший выезд?
Запоріжжя і Кривий Ріг.
Ответ дляgala-gala
Вы хотите через Мелитополь? На Запорожье? Везде идут бои…
Так, по всій лінії окупації йдуть бої. Люди їдуть по 2-3 дні на волю.
Asteroidea• 27 апреля 2022
Ответ дляgala-gala
Интересно чем?
Тим, що потім прийме до себе, допоможе іншим виїхати, розкаже дорогу, відправить щось в окупацію, та чим завгодно. Навіть тим, що на час референдуму її не буде в місті, тим, що не буде займати чиюсь чергу за ліками або харчами. Все настільки умовно і непередбачуване під час війни, що треба бути готовим до всього і розуміти, що можливо все
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В Херсоне с товарами легче. Работы нет. Цены падают, ранние овощи по приемлемым ценам (возят с Копаней).
Конечно тяжело психологически…😭
Выезда нет! Нам через Мелитополь выезжать не вариант, даже полного бака не хватит такие круги наворачивать, а заправиться по дороге не будет возможности. Плюс множество блокпостов с нелюдями
Конечно тяжело психологически…😭
Ответ дляAsteroidea
Нічим, крім грошей на карту, не допоможеш тут. Ті перевізники, що везуть людей на неокуповані території, назад везуть якісь ліки, зто совість якусь має, то по чеку продає на місці, а хто її немає, то ставлять в 2-3 рази більшу вартість.
Asteroidea• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так, можливо і грошами на карту зможете допомогти, якщо будете мати дохід виїхавши з окупації
Ответ дляgala-gala
Конечно тяжело психологически…😭
Ті, хто їхав закінчували рахувати на 30му. Блокпостів дуже багато, і вимагають відкуп цигарками, кавою, грошима, технікою. Чоловіків роздягають, принижують, нелюди.
Ответ дляТанюша
Скажу по своїму досвіду.
Віталік і Крістіна виїхали ще до нас, Люба, та дядя Паша з дітьми після нас. Брат Микола вже пакує валізи.
У кожного своє життя. Потрібно нести відповідальність за своє життя.
Так, звісно, це в мене синдром вини і зради зараз мізки колупає. Тому і написала, щоб перестати себе задовбувати.
Ответ дляAsteroidea
Да ничем она не сможет помочь. Разве, что добрым словом… и то…
Мне вчера пришлось успокаивать знакомую, которая выехала два месяца назад. Все хотят домой, никому мы нигде не нужны! Все скучают за домом.
Asteroidea• 27 апреля 2022
Ответ дляgala-gala
Не буду сперечатись. У вас своя думка, у мене своя. Маю досвід і бачу як переселенці допомагали своїм друзям/сусідам/родичам які виїзджати пізніше і прямували до них.