МДТ• 27 апреля 2022

Апоговоризми про виїзд з окупації

Поки це питання було десь в віддаленій перспективі, всі думки були про те, як же ж звідси виїхати. І ось щось зрушилось з мертвої точки. Є житло, є чим доїхати, практично є за шо. І тут напав ступор, але ж як це все кинути, а як же Женя і Наташа, а Катя з Віталіком на Стрілці, а Марина з дітьми, і Володя з пані Галиною, вони нам усі так допомогли з початку війни. І всі інші, хто вирішив залишитись. Як їх можна кинути, ми тут разом якось перебивались, ділились кормом для котів, возили хліб, давали координати, де цукор по 25 грн можна було купити. Чоловік священник, приходу тут як такового нема, але іноді люди телефонують, просять підтримки. І зразу відчуваю себе зрадницею, взяти і всіх кинути.
lisulya• 27 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Вот скажите,что это????как этот маразм пережить....
Наверняка пытаются склонить на свою сторону бабулек с дедульками. Но когда бабульки поймут, что с возвращением Ленина морщины не разгладились, радикулит не прошел и ’то самое настоящее мороженое’ есть по прежнему нечем, то всех ждёт жёсткий облом.

автор Майстерня домашнього текстилю • 27 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
Да, жесть.. а я так надеялась, что это фейк для фото..
Это цирк какой-то .... Дебилы(
Ідіотизм, і це не орки витворяють, мєсний дебіляка. Чічєріна тут була.
Shipowner• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
І тряпок радянських по місту навішали, не російських аквафрешів, а саме кпсс із серпом та молотом.
Уезжайте,мы уехали,хотя много осталось,но потом так же уехали,с каждым днём становилось хуже и хуже
Плюс не было еды и бомбили каждый час
Сейчас приехали и понимаем,что нас просто бы убило миной 28 числа,которая разорвалась в 10 метрах от дома у соседей,у нас снесло часть крыши ,веранды,выбило окна(стёкла из Нутри вылетели ,а наружные-нет) и вся стена посечена осколками,мебель,холодильник,и было это в 10 утра
Выезжать было тоже очень опасно,все время бомбили и расстреливали машины колонны гражданских с надписями дети ,потжитомирской трассе лежали труппы и мины
Поэтому пусть у вас это будет очень взвешенным решением и пусть бережёт вас Бог
vikicherry• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Генічеськ.
А вы можете выехать? Физически существует такая возможность? Выезжайте. Т.к.такой возможности может потом и не быть. У меня многие знакомые уехали на ’ту сторону’, бежали к родственникам, родителям, кумовьям (я имею ввиду временно захваченные территории с 24.02). Сейчас выехать куда-либо возможности нет. Ни в Украину, ни в Россию, чтобы потом в другие страны ехать. Денег нет, гум помощи нет. У людей истерики. Я не знаю как им помочь, кроме как на карту деньги сбросить.
Galyna1211• 27 апреля 2022
Ответ дляНани Брегвадзе
Свежий опыт, поделюсь. Семья выехала с Харьковской области из оккупации, долго их держали на границе, выпустили. Добрались в Питер. Тут отдохнули чуточку у меня, вчера поехали на переход Ивангород-Нарва, держали их 3 часа.
Люди на свободе, слава Богу!
А ви не в курсі з якими документами їхали? По яким паспортам Івангород проходили?
mari_klim• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да, та наркоманка уже везде свои экскременты оставила
Ответ дляvikicherry
Перевізники невеликими колонами їздять, але і просять 5000 за місце, плюс треба відкуп мати.
vikicherry• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я бы ехала, смотрите сами. В Луганской области вообще никого не пропускают. Люди сидят как в капкане. А когда украинская армия назад пойдёт? Не знаю даже.
летта• 27 апреля 2022
я выехала, не было такого чувства. Многие тоже выезжали молча, потом постфактум узнавала, кто где... Тут нет правильного или неправильного, это мрак и ужас( Муж остался с собакой(

gala-gala• 27 апреля 2022
Ответ дляTaby
Выехать относительно безопасно? Если да, то стоит подумать о своей семье. Если не безопасно и ситуация у вас в городе с отношением оккупантов не угрожающая жизни, то может стоит переждать. А в Крым нельзя выехать? Потом с Крыма в РФ, а от туда в третью страну? Знаю некоторые так выезжают- сначала в РФ, потом через третьи страны в не оккупированную часть Украины
Всё так и есть. Только ехать через Крым где-то 2-3 суток и 600 дол с чел.
Ружье мое• 27 апреля 2022
Автор , если есть возможность уехать , и где жить дальше ,уезжайте .Думайте про свою семью. Позвоните близким знакомым , предупредите , чтоб на вас не рассчитывали и едьте . И да , соглашусь с девочками , которые пишут , что возможно некоторые потянутся за вами. Многие вот так сидят , Маша , Саша не едут , и я не поеду. Надеюсь , что когда орков погонят в Крым , они выйдут как с Чернобыля тихо и уйдут, но может быть и по другому, горячо, громко и жестоко , раненый зверь - страшный (((
космея• 27 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Я тоже верю, но на одной вере долго нельзя проехать. Арестович то понятно,я давно его не слушаю. Из последних новостей, я почему-то доверяю британской разведке, они сказали до конца 2023 года. Плюс у меня друг живёт в Израиле, то евреи считают, что минимум до конца этого года
Правда очень хочется верить, что Херсон отобьют раньше.
Хотим домой
Нани Брегвадзе• 27 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Взрослые по загран. У детей не было. Эстонцы пускают по любым, достаточно быть гражданином Украины.
Svetljachokkkk• 27 апреля 2022
Ответ дляНани Брегвадзе
фото
Вы меня прям порадовали. Мелочь, а приятно.
Galyna1211• 27 апреля 2022
Ответ дляНани Брегвадзе
В естонцях я не сумніваюсь, цікавлять росіяни. Вони випускають по українському заграну без питань з території рф?
Anita123-13ef• 27 апреля 2022
Якщо є де жити і робота, то таких питань не ставте. Думайте про людей в Бучі. Мабуть так само тримались за сусідів . Якщо оркостан рядом краще тікати, повернетесь до своїх Марін і знову будете кормом ділитися з котами
Нани Брегвадзе• 27 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Конечно, по каким въехали люди, по таким и выехали.
lor• 27 апреля 2022
Ми благали їх виїжджати…
’Я ні в якому разі не засуджую і не звинувачую. Війна така штука, де кожен сам відповідає за свої рішення і сам собі суддя та критик. Усі відповідають самі за себе. Усі, окрім, бляха, дітей. Ось що розриває мені серце.’
https://tverezo.info/post/153860
Вива-Виктория• 27 апреля 2022
Делайте так, как считаете нужным. Из личного опыта: все эти люди скорее всего о Вас и не вспомнят. Поэтому, если есть возможность, куда и за что - выезжайте.

Zanka_• 27 апреля 2022
Зрозуміло, що ви відчуваєте, але якщо є як виїжджайте! всі інші може надихнуться вашим прикладом і теж наважаться, хоча б подумайте про це в цьому сенсі. Вірю, що скоро вже побачимо ваші неперевершені дописи з нової локації!
Nataliiaz• 27 апреля 2022
Автор, якщо ви зможете виїхати, в мене для вас є квартира, не гарна, але краще ніж в окупації.
Ответ дляNataliiaz
Дякую величезне!!!

Ця війна відкрила мені очі на те, який в нас щирий, скорий на допомогу народ. Ви знаєте, є куди їхати, нам пропонують різні місця, орієнтуватись буду вже з неокупованої території. Куди вистачить коштів і сили доїхати. Три варіанти від моїх клієнтів, тобто чужі люди, але підтримують нас тут, а кошти на виїзд збирають музиканти з Львівського оперного театру. Вони колективом відпочивали на Стрілці минулого літа, і побачили мого сина, який в сезон грає на саксі як вуличний музикант. Роззнайомились, обмінялись контактами, буквально за 10 днів до війни чоловік з сином їздили у Львів по новий інструмент, домовитись з викладачем з музучилища, взяти програму для вступу, і зайшли в оперний. Сина допустили в святая святих - диригентський пульт в оркестровій ямі)) ці люди самі вийшли на зв´язок, сказали, шукайте шлях, гроші будуть. От як не любити наш народ?!!
Nataliiaz• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую величезне!!!

Я зрозуміла, що ви дальше будете їхати. Але, якщо треба, є квартира.
Взагалі, бажаю вам виїхати, дітей вивезти з окупації , це головне.
Буду тримати за вас кулачки, якщо в Запоріжжі буде потрібне житло, воно в вас є, тільки скажіть.
Anna148• 28 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Ого яке дніщє
По темі: автор, знаєте, чисто із міркувань власних, не оглядайтесь на Васю, Машу, Пєтю...
Хіба що ваш чоловік не зможе покинути людей, це його сторона моралі і ви повинні вирішити, розділяєте чи ні. Але я цинічна сука, в такій ситуації можна досидітись до упора і тоді кусати себе за сраку.
Мы тоже выезжали из оккупации - Херсон. Я приняла решение, как только прочла здесь об ужасах Бучи (спасибо девочкам за темы). Муж долго сопротивлялся: поднял на уши все друзей, те говорили, что я паникерша, истеричка, лишенная инстинкта самосохранения (выезжать нужно было через территорию, на которой ночами шли бои). Но я была категорична, сказала, что готова даже к разводу, сама сяду за руль, посажу в машину маму и детей и вывезу их в безопасное место. Дала мужу почитать темы об ужасах Бучи (а у нас дочери 12 лет) и спросила, готовы ли его друзья прийти и стрелять в орков, которые, не дай Боже, решат повторить зверства? Как можно перекладывать ответственность за жизнь своих детей на кого-то? В общем, мы уехали вовремя и благополучно преодолели самый опасный участок всего за 2 часа. Буквально через 2 дня эту дорогу закрыли, а неделю при выезде из города уже была паника. В результате его друзья отправляли свои семьи на выезд в самое пекло...
ArmUkraineNow• 28 апреля 2022
Ответ дляnightwoman
Коли є куди їхати і за що жити - безперечно.
Мені дуже важко наважитись виїхати в ’нікуди’, бо раціонально розумію, що роботу знайти майже нереально.
Але так важко в окупації жити. Побачила безліч прапорів на мітингу сьогодні, який розігнали, то знову потеплішало. Нас тут дуже багато, херсонських українців, весь Херсон чекає перемоги. І наш фронт тут, ми незламні тут, відстоюємо наше місто, допомогаємо іншим.
Я також кожний день дивлюсь на мітинги і захоплююсь жителями Херсона - Герої. Стільки днів в окупації, а на мітинги проти кулеметів виходять з голими руками .
От що значить мужність і душа українця.
Теж чекаю і переживаю за кожне місто, щоб поскоріше звільняли наші землі. І думаю військові як тільки зможуть зроблять.
ArmUkraineNow• 28 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Ви знаєте, я думаю, це в де чому Україні навіть плюс - показує всьому світу, що ₚаzza не просто хоче собі якісь землі, що вона відроджує 30 років мертвий трупак. Точніше весь світ думав мертвий, а виявилось, що на ₚаzzєє вони і далі жили в сирисири. А Захід пам´ятає холодну війну і як тоді всі очкували.
ArmUkraineNow• 28 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
Такое ощущение, что издеваются((
Ні, вони справді отам, в совєтах лишились. Ментально.
Timofeykina• 05 мая 2022
З Мелітополя їдуть через Крим або через Запоріжжя. Ми виїзжали через Запоріжжя.
На скільки мені відомо, то пару днів тому вже знову почали пускати на Запоріжжя. Там є декілька шляхів на Запоріжжя та є група волонтерів-перевізників, що знають про обстановку на дорозі та зрають яким шляхом краще їхати.