Loredana17• 28 апреля 2022

Київ.Повістки.

Кому зараз приходять повістки?
Маргарита Владимировна• 28 апреля 2022
Ответ дляShaan
Кто бы говорил, но не вы и не ваш муженек-уклонист!
Пусть ваш муж приедет и пример покажет. Но нет, под вашей юбкой ему уютнее сидеть
Даже если мой муж и приедет - Вы для своего найдете еще кучу отговорок!

Shaan• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Так ваш едет уже? Когда ждать?
Маргарита Владимировна• 28 апреля 2022
Ответ дляShaan
Так ваш едет уже? Когда ждать?
Вы думаете, что Вы остроумная? а Ваши ответы тешат Ваше эго)) но в нашем споре нет правых и виноватых...
YN8678• 28 апреля 2022
Ответ дляКукуля
До 25 мая третья волна
До 25 мая мобилизация общая, а потом наверное продлят опять на 90 дней.
Shaan• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Я не шучу, что вы пишете вообще? В стране война, все мужчины должны защищать родину, ваши слова! Так когда ваш защитник прибудет?
Кукуля• 28 апреля 2022
Ответ дляYN8678
Да, согласна. Но официально третья волна идёт.
Маргарита Владимировна• 28 апреля 2022
Ответ дляShaan
Вы за 26 лет в нашей стране заимели образование, работу, дом, семью - Вашему есть что защищать. Мой муж это все получил в другой стране, ему в Украине защищать нечего, кроме Вашей ж..пы! Разницу улавливаете?

lith_oops• 28 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Дівчата, в країні йде війна. Необхідно прийняти морально ситуацію, що йде масовий призов.
В Україні фізично немає стільки кадрових військових, щоб ними закрити всю потребу. Про свого чоловіка вже писала, навіть теми тут створювала. Зараз він в ЗСУ (непридатний в мирний час, має зір -5, без бойового досвіду, професія біолог, тільки кафедра в Університеті).
Мене дивує ця суспільна дискусія ’най ІТ-вці не йдуть, най артисти не йдуть, най іще якісь категорії не йдуть, від них ніби користі більше на гражданці´.
Дівчата, за такою логікою до армії набиратимуть маргіналів, з яких жодної користі в мирному житті. Тільки з ними ми у війні не переможемо.
Базова основа - КОЖНЕ життя українця безцінне. Але йде війна.
Навчають людей на полігонах, потім бойове злагодження, без підготовки на фронт не повинні нікого відправляти.

Я теж не бачу логіки в роботі воєнкоматів, там не було реформи, вони слабка ланка зараз, працюють за радянськими стандартами. Факт.
Але й тих міфічних ´черг´ в воєнкоматах теж нема, будьте реалістами.
Армія завжди була (і має бути) соціальним ліфтом. Якщо ж людина більше користі приносить в тилу, то має бути в тилу. Це оптимізація. Як податки одного айтішника когось озброять і вдягнуть, то най буде.
В нашій сім´ї служити нема кому при будь-якому розкладі. Хіба шо собака легка, то може міни шукати, але вже старенька. )))
Кошка Маша• 28 апреля 2022
Ответ дляShaan
Я уверена, что женщина, которую вы так отчаянно стараетесь облить говном делает с мужем из-за границы в 10000000 раз больше чем вы.
A no name• 28 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Ні, в дитини нема інвалідності. В грудні 2021 вперше виявили пухлину ГМ. Я тут створювала тему на Порадниці. Все дуже раптово сталося. Далі обстеження, консультації, зараз динамічне спостереження за ростом цього новоутворення. Кожні 3 місяці МРТ з контрастуванням і консультація з нейрохірургом і онкологом. По зовнішнім ознакам пухлина злоякісна. Але темпи росту відносно повільні. По динаміці лікарі приймуть рішення.

Можливо, станеться диво і волонтери мого малого допоможуть обстежити за кордоном для встановлення точного діагнозу та лікування. Бо ми перед війною виставили на продаж квартиру, щоб мати гроші на лікування. І.. все, нікому ці метри зараз не потрібні, і реєстри закриті.
Якось так у нас, все до купи.
Ви за кордоном зараз? Створіть тему, щоб дівчата підказали де лікування пухлини ГМ у дитини буде найшвидше і безоплатне. У Франції онкологія точно безкоштовно, але не знаю наскільки швидко.
lith_oops• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Почитала ленту и в шоке - ну не епт твою мать! А кто же будет воевать, если не ваши мужики???? хвастают одна перед другой, кто как отмазался или как убежал.... и в каждом посту - верим в наши ВСУ! А ВСУ из чего состоит??? из чьих-то мужей, сыновей. но тех не жалко, те пусть расстаются со своей жизнью за то, чей-то хер дверь не открыл, когда повестку вручали, или в подвале пересидел. как эти недомужики могут себя мужчинами потом считать?
P.S. да, я не в Украине живу, но здесь активно помогаем с мужем (муж больше 20 лет назад уехал из Украины) беженцам. С бывшим мужем на связи, пошел воевать с белым билетом ’загребли’ как у вас тут в теме пишут. А кто же должен защищать свою землю?
Ох вам в панамку насовали...
Если вы не в Дубай, шел бы муж за другим гражданством...
нинель 1919• 28 апреля 2022
58лет. принесли (в молодости кафедра была )сейчас в учебке,уже до дедов добрались ,тоже лесной массив
Кошка Маша• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Не метайте бисер перед ....

Обратите внимание, то, что Вы с мужем помогаете как бы, проигнорировали. Потому что сами со своими муженьками пользы не приносят.
нинель 1919• 28 апреля 2022
Ответ длянатуся1977
Удалено администрацией...
я вообще не могу понять ,почему рашке можно сирийцев и эфиопов нанять ,а нашим нет? пусть тоже наймут и они воюют друг против друга
Маргарита Владимировна• 28 апреля 2022
Ответ дляКошка Маша
Не метайте бисер перед ....

Спасибо за поддержку! Устала отбиваться)))
Киппи• 28 апреля 2022
Ответ дляLoredana17
А якщо не відмазався? Якщо по здоров´ю?
наприклад? Які проблеми по здоров’ю?
Киппи• 28 апреля 2022
Ответ дляLoredana17
А по телефону відслідкувати зможуть
так їх і вчать.Чи ви думаєте повістка, то зразу на війну?
_Alekssandra_• 28 апреля 2022
Ответ дляКошка Маша
Не метайте бисер перед ....

Какую пользу ЛИЧНО ВЫ приносите? Тем, что себя хвалите и считаете себя и своего мужа избранными и полезными?
С чего это вы взяли, что если люди не кичатся на каждом шагу тем, что делают, не выхваляются этим, то они не помогают? Не всем же хвастаться дано, это вообще невоспитанность, а не добродетель.
oksana 77• 28 апреля 2022
Ответ дляДресса
А вы не узнавали, я читала вроде за неявку в военкомат по повестке штраф, а если пришёл, прошёл медкомиссию и получил направление явиться с вещами - то уже уголовная ответственность. Не слышали такого? Может кто то знает
Да, так и есть.

соняшка• 28 апреля 2022
Ответ дляКошка Маша
чем может помогать человек, для которого 26 лет назад был СССР, а не Украина? русский мир прославляет в ЕС?
Shaan• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Вы нашли друг друга. У обеих мужья-уклонисты и у обеих при этом хватает наглости орать, как другие должны родину защищать
Кошка Маша• 28 апреля 2022
Ответ длясоняшка
Деньгами. Доставать необходимое. Логистика. А как наши в Польше фуры на рашу не пропустили!!!
соняшка• 28 апреля 2022
Ответ дляКошка Маша
так наши в Польше знают, что Украине уже 31 год
Кошка Маша• 28 апреля 2022
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Киппи• 28 апреля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
А й дійсно - не служив, ніколи зброї в руках не тримав, взагалі людина далека він військової справи, але хай іде... Ну нічого, що як воїн він має коефіцієнт ефективності мінус нуль, не доживе до першого бою, - одним-тисячою більше-менше, дійсно, не проблема... Зате ж вас збентеження попустить... Так, Оля?
У них спочатку армія, а не фронт. Навчають .
Vlada-Maria• 28 апреля 2022
Ответ дляLoredana17
Воювати повинні ті, хто тому навчений.
зараз війна, у нас нема професійної армії, самі знаєте дякуючи кому. Тому вчитись приходиться уже в авральних умовах, для цього і формують резервні сили, котрі проходять навчанння в навчальних центрах
Vlada-Maria• 28 апреля 2022
Ответ дляLoredana17
Я не оправдуюсь. Просто відповіла, що не всі білі білети купували.
не всі, тому із 600 повісток, котрі роздали у моєму селі, багатьох повернули саме через підтвердження ’білого білета’
Strelka_007• 28 апреля 2022
Ответ дляlith_oops
Звідки у вас таке дивне судження про ´ліфт´? Кадрові військовослужбовці, фахові - можливо, але за умови гідного заробітку в мирний і в військовий час. І за можливості зробити гідну кар´еру. Але наших військовослужбовців, м´яко кажучи, влада останні роки намагалася не помічати. І багато хто пішов шукати себе деінде.

А коли війна і потрібно в короткий термін зібрати докупи 100 тисяч або більше військових, про які ´ліфти´ може взагалі йти мова?! Бійці потрібні тут і зараз. Нормальної контрактної армії не збудували за останні 8 років, гроші йшли на дороги і популізм.

В мого чоловіка в підрозділі бізнесмен (буд.сфера), тракторист 55-річний з глухого села, ще один кадр з 14-річним ´стажем´ у деяких місцях. Коротше, взагалі не фахові спеціальності. І всім їм в стислий термін необхідно стати артилерійстами. ))

Є багато питань до влади і до їхньої діяльності в сфері захисту України в останні роки. Але, повторюся. Маємо що маємо.

Війна надовго. Ті, кого призвали зараз і хто виживе, через рік повернуться додому, на їх місце треба ставити нових людей, плюс заміщення 200х і 300х.

Як це зробити лише за рахунок кадрової професійної армії, яку ніхто не збудував?
Маргарита Владимировна• 28 апреля 2022
Ответ дляКошка Маша
Я этим людям ничего не докажу) им все равно будет мало))) они хотят ’крови’))))
Strelka_007• 28 апреля 2022
Ответ дляA no name
Дякую вам, нами зараз займається БФ. Ми в Україні, зараз повернулися до Києва (були у Вінницькій області 1.5 міс). Не виїжджали за кордон.

Попередньо волонтери знайшли клініку в Гамбурзі, яка готова в тій зоні мозку працювати. Йде робота з документами (переклад історії хвороби тощо). Протягом 2-3 тижнів буде ясність щодо подальшого розвитку подій.