Loredana17• 28 апреля 2022

Київ.Повістки.

Кому зараз приходять повістки?
Кошка Маша• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Я этим людям ничего не докажу) им все равно будет мало))) они хотят ’крови’))))
Удалено администрацией...

A no name• 28 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Дякую вам, нами зараз займається БФ. Ми в Україні, зараз повернулися до Києва (були у Вінницькій області 1.5 міс). Не виїжджали за кордон.

Попередньо волонтери знайшли клініку в Гамбурзі, яка готова в тій зоні мозку працювати. Йде робота з документами (переклад історії хвороби тощо). Протягом 2-3 тижнів буде ясність щодо подальшого розвитку подій.
Може то не моя справа, але може тоді є сенс прямо зараз їхати в Німеччину і оформляти папери на тимчасовий притулок, отримати медстраховку і ставати в чергу на лікування? Це ж все час. Тим більше, що сьогодні спокійний регіон ( в Україні) не обов´язково буде таким завтра, чи буде можливість виїхати потім? Аби вам допомогли волонтери з житлом в Німеччині, ви б виплати оформили, вам би легше було і фінансово, і морально (надія на лікування). Вам їхати треба якнайшвидше...
_Alekssandra_• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Так это именно вы с облезлой кошкой чужой крови хотите и чужих далеких от военных дел мужчин отправить на войну.
летта• 28 апреля 2022
капец, она оттуда шпарит и указания дает, у другой муж на брони, но вы воюйте... супер просто. молчали бы уже тихо в тряпочку.
летта• 28 апреля 2022
а вот если б не на брони и был бы в Украине, то кааак пошел бы сразу воевать... но не получается( сорри. бронь(
Alve• 28 апреля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
А й дійсно - не служив, ніколи зброї в руках не тримав, взагалі людина далека він військової справи, але хай іде... Ну нічого, що як воїн він має коефіцієнт ефективності мінус нуль, не доживе до першого бою, - одним-тисячою більше-менше, дійсно, не проблема... Зате ж вас збентеження попустить... Так, Оля?
Мій близький родич служив в 2009му. Пів року в учебці( із них місяць в госпіталі), тричі сидів у танку.далі відправили на полігон, де вони гарно косили траву. Це все. Зараз в ньому 140кг, але по документам він охрєнітєльний танкіст.
анна 1986• 28 апреля 2022
Ответ дляООляля
Не хочу нікого образити, але мене трошечки бентежить, чому не можна чіпати тих хто не служив. Виходить якщо хлопець відмазався один раз, то може і не захищати батьківщину? А той хто рік служив, може ще відслужити? Чи як?
P.s. я за контрактну армію, але зараз не та ситуація, щоб про це розмірковувати
А те,до зовсім нікого не можна примушувати,вас не бентежить? Має йти той,хто хоче добровільно і крапка.

nadzhadi• 28 апреля 2022
Ответ длянатуся1977
Удалено администрацией...
’Таким наплевать на чужих мужчин. Относятся, как к расходному материалу. Отношение, как в рашке - побольше мяса на передовую(’
думайте краще
Strelka_007• 28 апреля 2022
Ответ дляA no name
Зараз йде мова про повне обстеження і постановку діагнозу. Мені не потрібна німецька соціалка. На час обстеження знайдемо якійсь хостел за свій кошт. Я поки що маю заробіток, хоч він і суттєво менший ніж до війни. Одразу після обстеження хочемо повернутися до України.
nadzhadi• 28 апреля 2022
Ответ дляКошка Маша
А если они заканчиваются?
анна 1986• 28 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Дівчата, в країні йде війна. Необхідно прийняти морально ситуацію, що йде масовий призов.
В Україні фізично немає стільки кадрових військових, щоб ними закрити всю потребу. Про свого чоловіка вже писала, навіть теми тут створювала. Зараз він в ЗСУ (непридатний в мирний час, має зір -5, без бойового досвіду, професія біолог, тільки кафедра в Університеті).
Мене дивує ця суспільна дискусія ’най ІТ-вці не йдуть, най артисти не йдуть, най іще якісь категорії не йдуть, від них ніби користі більше на гражданці´.
Дівчата, за такою логікою до армії набиратимуть маргіналів, з яких жодної користі в мирному житті. Тільки з ними ми у війні не переможемо.
Базова основа - КОЖНЕ життя українця безцінне. Але йде війна.
Навчають людей на полігонах, потім бойове злагодження, без підготовки на фронт не повинні нікого відправляти.

Я теж не бачу логіки в роботі воєнкоматів, там не було реформи, вони слабка ланка зараз, працюють за радянськими стандартами. Факт.
Але й тих міфічних ´черг´ в воєнкоматах теж нема, будьте реалістами.
Виглядає скоріше як мій служить і ваші також повинні. В тому то і діло,що життя безцінне і кожен сам має вирішувать,йти на війну чи ні. Так само і жінок стосується-сі кричали за рівноправність,а на фронт ніхто не хоче йти. Чи ви з передової пишите?
lith_oops• 28 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Звідки у вас таке дивне судження про ´ліфт´? Кадрові військовослужбовці, фахові - можливо, але за умови гідного заробітку в мирний і в військовий час. І за можливості зробити гідну кар´еру. Але наших військовослужбовців, м´яко кажучи, влада останні роки намагалася не помічати. І багато хто пішов шукати себе деінде.

А коли війна і потрібно в короткий термін зібрати докупи 100 тисяч або більше військових, про які ´ліфти´ може взагалі йти мова?! Бійці потрібні тут і зараз. Нормальної контрактної армії не збудували за останні 8 років, гроші йшли на дороги і популізм.

В мого чоловіка в підрозділі бізнесмен (буд.сфера), тракторист 55-річний з глухого села, ще один кадр з 14-річним ´стажем´ у деяких місцях. Коротше, взагалі не фахові спеціальності. І всім їм в стислий термін необхідно стати артилерійстами. ))

Є багато питань до влади і до їхньої діяльності в сфері захисту України в останні роки. Але, повторюся. Маємо що маємо.

Війна надовго. Ті, кого призвали зараз і хто виживе, через рік повернуться додому, на їх місце треба ставити нових людей, плюс заміщення 200х і 300х.

Як це зробити лише за рахунок кадрової професійної армії, яку ніхто не збудував?
Я з вами погоджуюсь щодо мирного і воєнного часу. Але давайте поміркуємо - якби це були солдатики на карті, ви б кого розмінювали? Того, що ще може принести користь, чи того, хто навіть податків в подальшому не заплатить?
Це жорстоко і цинічно, проте керівництво має бути таким, на жаль.
Shaan• 28 апреля 2022
Ответ дляКошка Маша
Удалено администрацией...
анна 1986• 28 апреля 2022
Ответ дляLykris
Мер Івано Франківська закликав жінок вступати в добровольчі легіони.Його розірвали в ФБ на меми. Накидали фоток навигляд здорових і придатних чоловіків, які спокійно гуляють містом .Мій чоловік має білий білет.Після дитячої травми практично осліп,пройшло 25 років,декілька операцій і лазерних корекцій,бачить нормально,думаю якщо викличуть буде придатний і піде.
Нас же вже готують,що буде як в Ізраїлі, то да, скоро і не тільки добровільні отряди будуть. Вже і закон є, маємо всі на облік вставати,не тільки чоловіки.
Кукуля• 28 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Ні, в дитини нема інвалідності. В грудні 2021 вперше виявили пухлину ГМ. Я тут створювала тему на Порадниці. Все дуже раптово сталося. Далі обстеження, консультації, зараз динамічне спостереження за ростом цього новоутворення. Кожні 3 місяці МРТ з контрастуванням і консультація з нейрохірургом і онкологом. По зовнішнім ознакам пухлина злоякісна. Але темпи росту відносно повільні. По динаміці лікарі приймуть рішення.

Можливо, станеться диво і волонтери мого малого допоможуть обстежити за кордоном для встановлення точного діагнозу та лікування. Бо ми перед війною виставили на продаж квартиру, щоб мати гроші на лікування. І.. все, нікому ці метри зараз не потрібні, і реєстри закриті.
Якось так у нас, все до купи.
Здоровья вашему ребёнку. И вам. Очень непростая ситуация. Я вам в лс написала. Может, что-то смогу подсказать
Shaan• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Удалено администрацией...
Strelka_007• 28 апреля 2022
Ответ дляlith_oops
Я Вам так скажу, маючи вже невеликий досвід завдяки чоловікові. Ті, хто користі не приносить на гражданці (маргінальні особи) - це БІДА в армії, вони взагалі не потрібні там. Це слабка ланка в команді, через яку загинуть інші.
На одного алкаша потрібно стільки папірців щоб випхати його додому, що просто жесть.

А ті хто активні, кмітливі, тверезі і мотивовані, вони і на гражданці потрібні так само як на війні.

Нажаль, війна це смерть і горе.
mamaМия• 28 апреля 2022
Ответ дляLoredana17
Воювати повинні ті, хто тому навчений.
Воювати без навчання не відправляють. Да і після навчання не факт. Мій зараз на навчаннях, до військової справи раніше відношення не мав. Це було його рішення, вважаю все правильно зробив, хоча міг зі мною виїхати за кордон-в нас троє дітей.
Shaan• 28 апреля 2022
Ответ дляКошка Маша
Удалено администрацией...

Strelka_007• 28 апреля 2022
Ответ дляКукуля
Дякую Вам велике!
Jhenya_Sh• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Я не учу патриотизму - кто воевать должен по Вашему?
Раз все, значит, все. И женщины могут волонтерить. Отправляйте вашего воевать, давайте, смелее
анна 1986• 28 апреля 2022
Ответ дляАННА 104
Срачная тема , в стране война , Нахера тут сидеть и трындеть , мой сын пошел бы , но мал ещё ( это для визжащих о своих диванных воинах ) , Модераторы закройте тему , вообще ни о чем , многие мои личные знакомые записались и пошли воевать , учения были , одели от носков и до шапки , контракт подписали , деньги платят , очереди в военкоматы есть , берут далеко не всех ,
Про одели особенно смешно читать) сразу понятно,что вброс.
Strelka_007• 28 апреля 2022
Ответ дляанна 1986
Я не на передовій, чоловік скоро буде. Двох батьків не призивають поки що, нащястя. І так, кожен сам вирішує. Тому дискусія про ´користь´ і хто де потрібен беззмістовна по своїй суті.
A no name• 28 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Щоб обстеження і лікування були безкоштовні вам потрібен статус тимчасового притулку, ви будете урівняні в правах з громадянами країни перебування. Це у вашій ситуації дуже суттєво!
Навіщо вам платити за житло, якщо є можливість взяти безкоштовно? Хтозна скільки ще треба буде вкластися в лікування і реабілітацію дитини! Вам житло дійсно потрібне, і соціалка. Заради дитини, щоб підняти її на ноги! Можете самостійно пошукати житло (безоплатно) в сім´ї через eu4ua або їм подібні, описавши свою ситуацію. Вас обов´язково візьмуть у родину, світ не без добрих людей. Пробуйте самі або просіть волонтерів підібрати вам житло. Це не соромно, це у вашій ситуації життєво необхідно. Щиро бажаю, щоб ваша дитинка одужала.
Jhenya_Sh• 28 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Когда мой муж уезжал - его родина была еще практически ссср
Так многие родились еще в ссср, которые сейчас воюют
анна 1986• 28 апреля 2022
Ответ дляSunrise1
В то время как просто здоровым быкам-осеменителям можно выезжать и нормально жить. Это вообще треш! Уже сделали б разрешение для всех семейных с детьми до 18 лет любого количества.
А депутаты вас не волнуют,почему им можно?
illaria-k• 28 апреля 2022
Ответ дляТютёха
На блок постах как раз раздают. Неделю назад приятель возвращался в Киев с ЗУ на блок посту вручили
именную или просто бумага для всех?
Маргарита Владимировна• 28 апреля 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Мой муж 26 лет не живет в Украине, он получал образование в другой стране, наживал материальные блага в другой стране, его дети родились и живут в другой стране. Так получилось. Что он должен защищать в Украине, объясните мне
Strelka_007• 28 апреля 2022
Ответ дляA no name
Трошки не так. Фінансування обстеження і узгодження всіх питань на себе бере БФ. Там в Німеччині з онкологією безкоштовною все доволі дорого і складно для переселенців. А так, я готова з малим і в машині ночувати чи на кемпінгу пару тижнів. Нам головне лікарі і їхня авторитетна думка.

Дякую вам за теплі слова!
ludmila905• 28 апреля 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
Ну тоже самое можно сказать про многодетных папаш, как детей стругать так годны, а как защищать свой выводок, так нет, у них законное основание сидеть под юбкой
О,тут согласна.Если защищать Родину,то почему так выборочно?Был беспредел в стране,так и остался.