сьогодні мають проголосувати, я правильно розумію, це стовідсотково ,що за нього проголосують ? І що це нам дає? Можна вважати,що війнаскоро закінчиться чи ні?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Але всегда были и будут.
США всего лишь использовало возможность ослабить охреневшую и зарвавшуюся парашку - и я считаю, что это разумно.
Да, за наш счет, но учитывая их настроения что мы украли якобы их территории, что мы самопровозглашённая придуманная нация и должны быть уничтожены, а земли ’возвращены’ в парашу - столкновение было неизбежным.
Я не вижу здесь провокаций со стороны запада. Четко вижу их интересы, но не считаю что они как то повлияли на ситуацию.
Но готова выслушать и вашу точку зрения.
Саме так, Америка хоче ослабити кацапів повністю і у них саме зараз є для цього все, щоб так зробити. Начебто досягли того, чого хотіли і самі чисті і незаплямовані. Але їм не вигідно, щоб ця війна закінчилась якомога швидше, їх не цікавлять наші люди, які гинуть щохвилини, їх цікавить лише крах росіі. І тому вони нам дають зброю рівно стільки, скільки нам потрібно для повільної оборони, саме тому відтягують з потужною наступальною зброєю, бо парашка ще не видихлась. Вони нам дадуть все, щоб ми перемогли, але не зараз, а тоді, коли побачать, що орки ледь брикаються. Мій посил в тому, що у Америки свій власний інтерес і свої цілі в цій війні - знищити рашку (наш людський ресурс їм не цікавий), у нас - ціль перемогти і зберегти життя людей і нашу територію з інфраструктурою.
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Про що?
Про то, что было бы прелестно, если бы сейчас вместо Югославии , сделали все то же с другой страной , которая пишется с маленькой буквы ’р’
Ответ дляmikshyta
Я в січні писала, що якщо буде війна, то це буде воювати Америка з Росією на нашій території - мене забанили😩 А вийшло саме так…
Ніхто не хотів вірити, що може бути повноцінна війна.
Так, нашими руками, нашими життями.
Але ж і раша тварюки безпринципні.
Я завжди була лояльною до всіх. А зараз бажаю їм всім здохнути до сьомого коліна. І буду дуже рада, якщо все зітруть з лиця землі. Всіх абсолютно, без поділу на «хороших» та «поганих», старих і малих.
І так, поганий з пу стратег, якщо він зміг так вляпатися.
А США змогли використати ситуацію з максимальною для себе користю. Тому і допомагають нам всім, чим можуть. Краще зараз покінчити з рашкою, ніж сидіти і чекати на сюрпризи від нації шизофреників.
Так, нашими руками, нашими життями.
Але ж і раша тварюки безпринципні.
Ответ дляQney
Нет, оставшееся оружие возвращается (или, если оставляем, то оплачивается полностью или частично за счёт долгосрочных беспроцентных кредитов) а за вышедшее из строя и уничтоженое платить ненужно. И это не только оружие, это и мед.обеспечение и стратегическое, нефтепродукты, одежда, вобщем всё необходимое.
Хорошо если так будет!
Ответ дляlisik_777
Так, нашими руками, нашими життями.
Але ж і раша тварюки безпринципні.
Так, нашими руками, нашими життями.
Але ж і раша тварюки безпринципні.
А я їм бажаю здохнути, але потім, а спочатку повільно подихати від совка і від власного говна, в яке вони самі влізли. Бажаю, щоб їхні жінки і діти відчули на собі те, що відчувають зараз наші особливо в окупованих їхніми придурками районах… в мене навіть слів не вистачає для побажань….
Lastochka888• 28 апреля 2022
Ответ дляlisik_777
Все приймуть і запустять масове виробництво нового зразка. Тому що вже всі країни віддали і продали під шумок нам старий мотлох, який треба було здати на метал.
Зараз іде масова модернізація озброєння країн НАТО.
Ну і нам перепаде. Нашими руками воюють з росією. Але, на жаль, рашка не залишила нам вибору, ми її не чіпали.
Очень интересное заявление. Ну не помогали бы нам оружением, по вашему, не воевали бы нашими руками, что было бы сейчас? Уже кацапы в Киеве в правительстве сидели бы.
Логика у некоторых швах просто.
Ответ дляLastochka888
Логика у некоторых швах просто.
Вы читаете через буквы или через слово?
Может, вам надо 2 раза прочитать для лучшего восприятия текста?
Не чіпай - вб ю• 28 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
вона надо велика за розміром( до того ж ядерна
Lastochka888• 28 апреля 2022
Ответ дляmikshyta
Ні, парашка напала на Україну, але є багато але (краще я промовчу, бо знову забанять)
Не молчите, все должны знать правду, расскажите нам свое але.
Не чіпай - вб ю• 28 апреля 2022
Ответ дляmikshyta
Я не дуже розумію як саме довга війна може ослабити парашку.
Lastochka888• 28 апреля 2022
Ответ дляmikshyta
То есть, это Америка заставила рашу напасть на Украину?
Lastochka888• 28 апреля 2022
Ответ дляlisik_777
Вы читаете через буквы или через слово?
А вы не хамите. Как написали, так и прочитала. ’ Нашими руками воюют с росией’ че должно быть непонятно?
Lastochka888• 28 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Санкции, деньги на войну, расстрата оружия.
Ответ дляLastochka888
Це рекомендації для вас, не хамство. Не нервуйтеся.
Для кращого розуміння, можете витрати всі мої повідомлення. Це я вам про всяк випадок раджу.
Не чіпай - вб ю• 28 апреля 2022
Ответ дляLastochka888
Ні, це не ті аргументи)
Lastochka888• 28 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ні, це не ті аргументи)
А какие тогда? Раскажите.
Не чіпай - вб ю• 28 апреля 2022
Ответ дляLastochka888
А какие тогда? Раскажите.
Так я не знаю їх) Але це не те, що ослабить парашку. Америка на щось інше розраховує. Те що ви назвали - дуже повільне і недієве.
Чекають повного ембарго можливо, розвалу країни .. щоб забрати ядерку тихенько ... щось більш глобальне.
Lastochka888• 28 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну так с санкций и начинается. До развала параши еще ой как далеко.
Слушаю Швеца, он оптимист, прогнощирует что США таки устранят хуйла.
Не чіпай - вб ю• 28 апреля 2022
Ответ дляLastochka888
Его устранение ничего уже не решит.
путина либо уже нет, либо решений он один не принимает, последний месяц во всяком случае. А те кто реально принимает и кто встанет после путина - ничуть не лучше, а скорее всего даже страшнее путина.
Швеца сильно фильтруйте, он очень фальшивый.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Може тре було громадянську війну в параші влаштувати? Це ж простіше
Не чіпай - вб ю• 28 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Яким чином? Нам на них напасти?
До речі, тільки но заскочила на рашистський форум, а там саме темат дискусії - як гадаєте, якби ми не зробили ’прєвєнтивний удар’ - Україна б напала на нас?
І відповіді - звісно ж, мені укр знайомі розказували, погрожували і так далі)
І що ми тут вже кілька років як по вуха у НАТІвській зброї щоб нападати на нещасних росіян)
Ответ дляFilomena
біля містечка Сребрениця військові армії боснійських сербів вбили понад 8 000 боснійських мусульман.Цей злочин називають найбільшим геноцидом в історії Європи після Другої світової війни
Вгадайте на чиїй стороні було НАТО і на чиїй росія
А ав уверены, что это были сербы?
Ответ дляFilomena
Навіщо мені бути впевненою. Це історичні дані. НАТО кардинально втрутилося саме після вбивства боснійськими сербами боснійських мусульман. Тому що серби влаштували геноцид
Каждый пишет под себя историю. Со своими трактовками.
Кск кому удобно.
НАТО особенно.
Кск кому удобно.
НАТО особенно.
Ответ дляFilomena
Це тільки в Росії пишуть зручну історію.
Україна тут не має зацікавленості в переписуванні. Це не так давно було, щоб щось переплутати.
Это было пл историческим меркам не так давно.
Прошло более 20лет , а я помню глаза беженцев и этот страшный запах ... Я видела все своими глазами, в аэропорту Турции.... Я никогда это нк забуду...
Поэтому не надо мне ничего рассказывать про историю этого конфликта.
Ответ дляВалерия К
Ви стверджуєте, що вбивство 8000 боснійських мусульман боснійськими сербами- це не правда?