сьогодні мають проголосувати, я правильно розумію, це стовідсотково ,що за нього проголосують ? І що це нам дає? Можна вважати,що війнаскоро закінчиться чи ні?
Ответ дляЛеска
Не знаю що нам дасть, але рос пропогандони готують своїх баранів до 3 світової війни. І самий заміс буде на нашій землі.
не дай Бог. Хай америку краще бомблять а від нас нарешті відстануть
Zvezdochkina• 28 апреля 2022
Ответ дляyuryia
Чекаємо 22:00,думаю,що не дарма зустрічалось 40 міністрів оборони.Все буде добре,канали постачі зброї будуть налагоджені.
Главное что бы про них не трубили везде, и не бомбили еще на подходе
Ольга_1301• 28 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Чекаю як лаптєногі будуть махатися з військами НАТО)
Ответ дляОльга_1301
лише не на нашій території.
Zvezdochkina• 28 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Да, готовит. Но у них уже сами не знают какие варианты предлагать людям, что бы не потерять рейтинг.
Реально, они точно проиграют. Раз за 2 месяца не могут с Украиной справится.
Да, у них могут призвать много пушечного мяса. Но если США и другие члены НАТО начнут отвечать - их человеческий ресурс их не спасет.
Ольга_1301• 28 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
лише не на нашій території.
Звичайно. А з якої логіки це буде на нашій?
Ответ дляОльга_1301
З тієї, що НАТО не таке дурне щоб починати щось з росією.
Ответ дляZvezdochkina
Якщо.
А вони не бажають відповідати. А гинуть наші хлопці, страждає наша інфраструктура
frumoasa17• 28 апреля 2022
Ответ дляyuryia
Головне, щоб давали все що потрібно, особливо ППО, літаки, ракети, хоча б дальністю 30-500 км та протикорабельну зброю.
Ольга_1301• 28 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
НАТО вступить, якщо буде напад на країну члена НАТО. Відповідно, і захищати будуть ту територію.
Zvezdochkina• 28 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Якщо.
Пока на нашей территории - то не ответят конечно.
А вот если им хватит мозгов на Перл Харбор (допустим) - с той стороны напасть - то им конец.
Или на Германию (хотя не уверена что их самолет долетит. Но мало ли) - тогда им ответка прилетит. Именно по их территории.
Екатерина27• 28 апреля 2022
Я почти уверена, чит сегодня за ленд-лиз не проголосуют. Придумают ещё 10005000 бюрократических моментов, пота которым голосование перенесут на май. А там, проголосуют но например с отсрочкой исполнения. Потом оборонные предприятия получат заказ и дай Бог к августу начнут что/то отправлять. А пока будут подкармливать нас оборонным оружием.
Ответ дляMars88
Голосовали вчера в 21:00 по киевскому времени.Результат голосования ещё не объявляли
Ні, пишуть що сьогодні будуть голосувати
MARCIPAN85• 28 апреля 2022
Если проголосуют, то война надолго.
Запускают промышленность на производство военки( техника в штатах не киснет как у рашки десятилетиями), сами понимаете разве это выгодно на пару месяцев?
Там будут колоссальные деньги на этом проворачиваться
Екатерина27• 28 апреля 2022
Ответ дляMars88
Вчера голосовал сенат, теперь должен Конгресс. Потом подаётся президенту на подпись, потом подпись
Ответ дляЕкатерина27
Сенат США 7 квітня одноголосно ухвалив законопроєкт щодо відновлення програми часів Другої світової війни, яка дозволить президенту Джо Байдену більш ефективно надсилати зброю та інші поставки в Україну на тлі вторгнення Росії.
Ольга_1301• 28 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
Законопроект - це ще не закон