була підписана на російських - відписалась, не можу((( Дівчата, хто фанатіє від кулінарії , і веде блог, дайте ссилку на інста. Доречі хто ще не веде блог і кулінар від бога - давайте починайте викладати рецепти в інста, підпишусь) ну все розумію, що вони тут ні до чого, але не можу себе силувати, ріже слух російська мова, як кажуть у скишшому борщі, не шукають смачний кусок м´яса...
Ответ дляMoonLoon
Клопотенко, например
Підписана, щоб так на кожен день то нема рецептів
Ответ дляbumbi
Таня з Борисполя - перейшла на українську. Респект! Дуже старається
Хмельничанка - виключно україномовна) (ну і трохи польськомовна ;)
Дякую велике
Ответ дляUlipysik
alina_foodee
Девочка из Харькова, если я не ошибаюсь.
Але ж вона не україномовна.
То таке, я буду знати що своя) дякую)
julia-julia1988• 28 апреля 2022
Ответ дляКсенія_я
Багато рецептів, простих і смачних
Тоже хотела порекомендовать , очень люблю ее страничку
Ответ дляARAIL
Не Инста, но мне очень нравится, хорошие рецепты.
Дякую. Ютуб теж добре)
Kapitoshka-4fe1• 28 апреля 2022
Вкусно просто доступно. Вона із західної україни, може вже знімає на укр мові. Віталій барилко