Зробила для доні на День Народження.
Пряники замовляла ) Ідею скопіювала, сама тільки спекла, вирівняла і прикрасила готовими пряниками.
Але така якась задоволена, що в мене вийшло майже як у кондитерів. Чи ні?
Як вам?
Ответ дляLyudaT
Супер! У вас даже лучше
Дякую. Мій на фото з цифрою 7)
Ответ дляt@ty
Супер!!!! А що в середині?)
Вершково-йогуртовий крем
Ответ дляdiana2201
Ничего себе , очень красиво
Вы талант
С именинницей 💐
Вы талант
С именинницей 💐
Дякую гарно!
Ответ дляТриАна
Дуже гарно вийшло!!! Не схожий на саморобний, професійно!
Так приємно
Я не вірю що ви не професіонал або великий любитель який це робить хоча б пару разів на тиждень,адже так вирівняти торт ганашем чи кремом- важко для людини яка цим не займається. Тому що дивлюся ваші коржі рівні.
А так дійсно- гарний торт.
Чим випівнювали і покривали виріб?
А так дійсно- гарний торт.
Чим випівнювали і покривали виріб?
ShalenaBdgilka• 30 апреля 2022
Как же я завидую людям у которых руки из правильного места. Автор, шикарно, Вы молодец