Immelstorn• 30 апреля 2022

Порадьте цікаві ТГ канали

З новинами, або просто з чимось цікавим та унікальним)
автор Immelstorn • 30 апреля 2022
Від себе можу порекомендувати канали:
Останній Капіталіст
Скринька Пандори
Американский пехотинец
Медицина для всіх (https://t.me/medicalforua) - безкоштовна онлайн медична допомога

PtashkaO• 30 апреля 2022
https://t.me/box_of_pandora

Даю один, но вартує сотні
Чашечка чая• 30 апреля 2022
Лачен, InformNapalm,Фашик Донецкий, SuperRoma, Мілітарний, Злой одессит,Sharp´s, Vae Victis
Міражана• 30 апреля 2022
STERNENKO
SPRAVDI
Україна: оперативно
Sweet_Dreams_• 30 апреля 2022
Ответ дляЧашечка чая
+Катарсис , нехта, груз 200 , невзоров, гиркин)
Чашечка чая• 30 апреля 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Нехта - желтуха, Невзоров - великолепный
savchuki• 30 апреля 2022
Зібрали для вас добірку цікавих та корисних українськомовних Telegram-каналів. Підтримаймо своє! Вибирайте і підписуйтесь!

👨‍💻 dev.ua | IT України — про українські інновації, IT-освіту, SpaceTech
📆 А що сьогодні? — український телеграм-календар
💁 Розвивайся! — майстер-класи, курси різних напрямів. Багато безкоштовних
🍓 Паляниця — почуття гумору як кінцівки кацапа, в когось є, в когось немає
🔥 InVenture — все про економіку війни в Україні та інвестиції
🎧 Слухач UA — музичне онлайн-медіа про українську музику

🏗 Новини Києва — оперативна та актуальна інформація Києва під час війни
🤑 Pro Life & Money — канал про планування грошей та фінансову грамоту
⚖️ Податки Інкогніто — головне про податки воюючої Країни
😮 Про Цікаве — канал про найцікавіші події в Україні та світі
🗂 Catalog UkrTG — каталог українських каналів, чатів та ботів

🤘 Рок без меж — музичні добірки, авторські тексти та роковий лікбез
📜 Історія України — про події, місця та людей минулого України
🇺🇦 crypto blog — український блог про крипту, NFT, біржі, метавсесвіт
🏔 Турінформ Закарпаття — актуальна інформація про Закарпаття
‼️ Цитати та афоризми — мотивуючі та життєві слова відомих особистостей

🎞 RANDOMFILM — найбільший україномовний канал про кіно та серіали
🌻 Палітурка — вхід для укрів книголюбів
🤬 Hot English — жива англійська, якою спілкуються true americans
👔 Лексико́н — легко прокачаємо ваш словниковий запас
💞 Чай з ментолом — надихаючі вислови відомих людей!

🚀 Space Job — знайди роботу в IT, Media або Digital
🧐 Файні меми про літературу — відроджуємо українську мемну культуру!
📖 Українська література — читай класичну та сучасну українську літературу!
👾 the old chest — про бренди, тренди, технології та інтернет-культуру
📕 Крадійка книжок — цікаво про літературу. У школі цього не розповідали!

📚 Притчі — притчі та цитати українською мовою
🕊 Жіночий куточок — тепло, мотивація, підтримка і затишок в одному каналі
📜 Слова з книги — вчи українські слова разом з рештою моволюбів
📷 Знадібка — унікальний архів людської пам’яті
🏰 Архітектура — витончені витвори мистецтва

Добірка благодійна і створена спільнотою українських адмінів ResourceNET. Зібрані кошти передано ЗСУ. Все буде Україна!
Женщина_в_лосинах• 30 апреля 2022
как читала до войны Труху так и продолжаю) раскрутились невероятно, теперь уже Труха Украина и 1.м200 подписоты
Anicha• 30 апреля 2022
.