Везучая_Алиса• 30 апреля 2022

Я хочу померти

Я зараз реально реву, показала б фото, та не хочу світити обличчям. Вперше в мене прям сльози через це.
Від початку війни я поправилась на 5 кг. Все б нічого, але я дуже мала зростом, і від цих 5 кг я виглядаю жахливо. І біс навіть з зовнішнім виглядом - мені дуже ВАЖКО. Мені важко ходити. Важко спати. Важко сидіти. Мене мучить зайва вага. Я сиділа на курці, сиділа на дієтах. Худла. Оно 3 дні тому нажерлась, сиділа на дефіцити, щоб вода пішла. Приїхала мама, навечір наготувала страв - і я обжерлась. Що мною тоді керувало - я не знаю.
І я не знаю, що мені купувати їсти. Грошей особливих немає. Не повією ж йти. І то, таку тушу ніхто не буде ахати. Є люди, які гарні із зайвою вагою, є ті, в кого худе обличчя, але мені не так пощастило, я не в їх числі. Я реально дуже сильно мучаюсь. Порадьте хтось меню на тиждень, в мене вже такий відчай, що я не знаю.
Всім дякую.
Bubochka_• 01 мая 2022
Ответ дляNatatashka
У автора недержание. Несет фигню не приходя в сознание. Посмотрите ее предыдущие темы
Возможно
Сейчас всем сложно
Я тоже думаю из за пяти кг страдать странно
Разве что это последняя капля в составе других проблем? Хз

Bubochka_• 01 мая 2022
Ответ дляКаллипсо
Весила 94 при росте 162. Ото была беда, а не ваши 5 кг. Села на диету, считаю калории с ноября. Минус 16 кг. Перерыв конечно на праздники новогодние, пасха, др. Короче, сейчас 78. Намного лучше, прям намного. Цель 70. Осталось 8 кг, а там посмотрим. Ем все и в любое время, но все считаю. Уже привыкла. Так что не вижу проблемы похудеть при реальном желании
Вы молодца
Хочу быть как Вы
Bubochka_• 01 мая 2022
Ответ дляДробот И.
Багато. Мене стимулює похід до магазину білизни в кабінці для примірювання я відчувсю відразу , і мігом чпонська дієтв заходить. І ще. Спробуйье дизальні гімнастики, оксісайщ та бодіілекс
Вы с Корпан Мариной делаете бодифлекс?
Я по ютубу, раньше скачала очень много ее занятий, а теперь жёсткий диск сломался и не могу достать инфу
Дробот И.• 01 мая 2022
Ответ дляBubochka_
Вы с Корпан Мариной делаете бодифлекс?
Нет. Я пробую оксисайз. Бодифлекс важкуватий
Bubochka_• 01 мая 2022
Ответ дляДробот И.
А я научилась давно и привыкла к нему
Не сложно и результат есть
Аппетит уменьшается
И результат через месяц видно
Дробот И.• 01 мая 2022
Ответ дляBubochka_
А я научилась давно и привыкла к нему
Не сложно и результат есть
Аппетит уменьшается
И результат через месяц видно
Для бодифлексу э протипоказання через затримку дихання
Bubochka_• 01 мая 2022
Ответ дляДробот И.
Да, есть