Скажімо, крупи з половою (гречка, пшенична, ячна) можна промити. Але подрібнений шліфований булгур навіщо? Або манку та дрібну кукурудзяну? Читала тут, що миють. А що ж тоді з непомитим борошном робите?)))
Ответ дляlilu502
а рис і гречка так запарюються?
Так звичайно і гречка, і рис, і пшенична каша, Артек, мені здається всі каші так можно приготувати. Закіпає і виключаю. Єдине що води треба лити меньше, десь один до одного. Якщо каструля з товстим дном, то просто накриваю кришкою, якщо звичайна, то можно зверху покласти рушник на кришку, а можно і не класти. По-перше це дуже зручно, бо нічого не викіпає і не пригоряє, а по-друге так зберігається більше вітамінів
Ответ дляЕленка14
І звідки миш´як у ґрунті? Тоді б він був у всьому - у пшениці, гречці, горосі та в олії! Мовчу вже про інші культури.
Не буду вам объяснять, но кратко - каждое растение берет из почвы что-то свое иначе все продукты (и даже простая трава) были бы одинаковы по составу :)
Ответ дляsky-labs
Из почвы. И не только в рисе, еще куры - накопители мышьяка.
І звідки миш´як у ґрунті, аж у такій кількості? Тоді б він був у всьому - у пшениці, гречці, горосі та в олії! Мовчу вже про інші культури.
Таким чином, не тільки кури були б з миш´яком, а й вся худоба! Особливо яловичина - за рахунок того, що вона найдовше споживає той самий миш´як з кормом. А курка найменше.
Ответ дляAnita-Gerra
Так она же грязная, я мою сосну перед тем как поставить в комнату, из душа тёплой водой поливаю, грязище с неё ручьями льётся. Их перевозят, продают на улице, валяются на складе… а так она даже зеленее становится
Ну и крупы тоже мою)
И храню все крупы в морозилке, мне так удобно и жучков никогда не бывает)
Ну и крупы тоже мою)
И я мою. Действительно вода стекает очень грязная.
И ещё ёлка после душа так пахнет))).
Ответ дляsky-labs
Склад рослини відносно однаковий, відрізняється тільки тим, що сама рослина насинтезувала. Наприклад, хто крохмаль, хто цукор, хто білок чи жир. Рослина не вибирає, що їй з грунту взяти - все йде однаковим розчином. Це звісно, дуже ’кратко’ якщо зануритися, то треба книгу розписувати.
Ответ дляЕленка14
Приятного! ;)
TATATA1973• 01 мая 2022
Ответ дляFiloSofia
Мию гречку і рис. Гречка завжди брудна. А рис моя бабуся вчила промивати у семи водах, тобто 7 разів. Так і роблю
Ви з нього вимиваєте крохмаль. Я руглий рис не лише раз водой заливаю і зливаю і все. Бо ніколи не буде вязка.
Mrs.Ochmonek• 01 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Звідки миш´як у рисі?
З грунтів, вбирається саме рисом, коли він росте. Там де більш забруднені грунти, там, відповідно, його буде більше в рисі.
Давно читала якесь порівняння, то в рисі з Індії було більше миш´яку ´, ніж з якоїсь іншої країни (не пам´ятаю якої...)
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тому що там забруднення. І тому в рисі з Індії миш´яку більше, ніж іншої країни. Але якщо там посадити іншу рослину - то вона теж буде з більшим вмістом миш´яку. Є геохімічні аномалії грунту, є техногенні.
І з вашого допису виходить, що рис саджають виключно в забруднених грунтах? Взагалі то, в усіх організмах є майже всі елементи переодичної системи.
MarinaCher• 01 мая 2022
Ответ дляЛинусик 2641
А борошно обов´язково через сито. Там таке інколи зустрічається.
Мне цемента куски застывшего однажды в муке попались, хорошо что просеивала в тот раз, до этого эпизода не всегда.
А гречку перебираю всегда после того как расслабилась и варила в пакетиках какой-то период и муж зуб сломал с коронкой старой о мелкий камешек.
Mrs.Ochmonek• 01 мая 2022
Ответ дляЕленка14
наскільки я розумію, саме рис вбирає суттєво більше миш’яку, ніж інші рослини
ну манку мыть - это уже за пределами нормы. Но булгур я могу помыть, к примеру, если на вид он меня не устроил по чистоте (хотя я редко подобное беру, стараюсь всегда брать почище и получше. Так что это нечастые случаи). Кукурузу мою спокойно - заливаю несколько раз водой и сливаю лишнюю требуху мелкую, которая всплывает сверху (даже в относительно чистой крупе она все таки есть, просто количество очень разнится).
А что приятного есть всякий мусор вперемешку с крупой, когда оно на зубах потом трещит?
МАМА НИКИТКИ-2• 02 мая 2022
Ответ дляriri
И вообще-то глупо сравнивать качество продукта там и тут.
Вот 100%
Наше точно смачніше )
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну добре, саме рис вбирає більше миш´яку. Рис саджають на одних й тих землях, наприклад, пшеницю там не садять. Століттями, а іноді, тисячоліттями. Тоді там, у грунті, не залишилося би того миш´яку. Того що його надмала кількість в природі, окрім якихось природних осередків.
І по друге. Промивання не може вимити з зернівки цю речовину.
Mrs.Ochmonek• 02 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Якщо і так, як ви кажете,
я все одно замочуватиму рис, на всякий випадок))
Ответ дляNiviana
Кукурудзяна полента так само дрібна, як манка. Можливо, ви крупнішу купуєте