Скажімо, крупи з половою (гречка, пшенична, ячна) можна промити. Але подрібнений шліфований булгур навіщо? Або манку та дрібну кукурудзяну? Читала тут, що миють. А що ж тоді з непомитим борошном робите?)))
Ответ дляNata.t.1970
А Вы предлагаете мыть муку?🤔
Не,ну после мытья ёлок я уже нчему не удивлюсь...
Я конечно, ёлку не мою, лень мне. Но мытьё ёлки это вполне здравое действие, ибо те ёлки везутся в грязной машине, потом на рынке насыпом на земле, и мы потом все это вдыхаем в себя в квартире, когда оно все высыхает
Ответ дляkanareyka_tweety
А за кордоном ніхто не миє чи не знаєте?
Не знаю. Але чесно дуже сумніваюсь, що вони це роблять. Точніше кажучи навіть впевнена, що не роблять. Вони (європейці) взагалі на темі мікробів і можливого бруду не так поведені, як наші. Роблю ці висновки, дивлячись як маленькі діти граються на площадках. Повзають на четвереньках там, де інші ногами ходять і ніхто їм ті руки не протирає…
Ответ дляriri
Я тоже . Кипили гречку немецкого упаковщика. Она будто промытая . Ни мусора ни пыли ..но мы говорим о том что у нас продают
Згодна. Німецька вівсянка теж чистенька. А купувала колись білоруську до війни - купа прозорої луски. В нас так само брудні крупи. А турецький булгур чистесенький
Nata.t.1970• 01 мая 2022
Ответ дляirina _d
Окей,не спорю
Но.блииин,мыть ёлку🤔
Я еще(пока) не двинулась мозгами
Но.блииин,мыть ёлку🤔
Я еще(пока) не двинулась мозгами
Ответ дляЛинусик 2641
Гречку перебираю и мою.
Очень тщательно. После того, как чуть не съела варёную мышиную какашку, которую заметила в своей ложке(
А в борошні какашка перемелиться і серце не болить).
Я мию, але не перебираю.
Сміття спливає, сподіваюсь, какашки теж).
Мама моя ще ці чорні зернятка вибирає.
Мені іноді здається, що їй подобається це робити).
Я мию, але не перебираю.
Мама моя ще ці чорні зернятка вибирає.
Nata.t.1970• 01 мая 2022
Ответ дляriri
И вообще-то глупо сравнивать качество продукта там и тут.
А для Вас ВСЁ заграничное самое вкусное и качественное?
Ни разу не видела мышиных какашек в гречке..промываю и варю… в пшеничной крупе вымываю через дуршлаг шелуху.. рис хорошенько с солью пернтирпю и перемываю до прозрачной воды.. манку промывать ума не хватило.. больше круп не ем..изредка пшено.. его Как и рис, надо хорошенько промыть до поозрачнрй воды
Ответ дляMarta
Теж вчора бачила як дитина по майданчику повзала в якійсь тирсі. В української мами вже були б припадки).
Ответ для vihola
Я мию, але не перебираю.
Мама моя ще ці чорні зернятка вибирає.
Я мию, але не перебираю.
Мама моя ще ці чорні зернятка вибирає.
О,я теж чорні зернятка вибираю.
Моя прабаба так і закарбувалась мені в пам´яті- сидить за столом одгорнула скатертину і перебирає всі крупи в обрізані коробки з-під молока. В неї вони завжди перебрані стояли. До речі,і не пам´ятаю, щоб вона їх мила.
Ответ дляLana.._
Там навряд чи миють, бо економлять воду і одяг не прасують, і не миються двічі на день
Что-то я такого не заметила . Я в Италии и каждый день ни в автобусе ни в метро я не слышала запах потняков ни от одного человека. Даже от с виду неблагополучного .Хотя здесь уже жарко. В отличии от запаха в наших маршрутках и летом и зимой.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Дрібну крупу не мию, не вмію її мити так, щоб не витекла разом з водою. Думаю, що це така ж звичка, як перебирати гречку, я не перебираю.
Знайома розповідала, що миє манку і що манка деяких виробників розчиняється в воді. Вона думає, що це підробка, але напевно просто дрібний помол і вона як борошно.
дрібну крім манки промити у ємності потім через сито злити воду крупа залишиться вода витече
Ответ дляriri
Мабуть щось їдять таке, що не мають запаху.