mamaМия• 02 мая 2022

Ні-ні, я про Азов не встигла висловитися! Дайте слово!

Колись давно, після майдану побачила у ФБ заклик побажати удачі і сили хлопцям батальйону Азов і Айдар, що відправлялися в зону АТО. В мене був час і бажання. Я пішла ( це було біля Софії, в Києві). Класні хлопці, гарні, усміхнені, деякі прощалися з дружинами і дітьми. Я аж про прослізилася. Це як колись Правий сектор і візитка Яроша, як ще раніше ОУН-УПА. Москалям треба щось пхати в свій бидло-народ, щоб виправдовувати свій реальний фашизм і постійний геноцид на нашій землі. Ну а щодо фоток, то йопт… таких уйма, нате вам і з кацапстану.
Pryhead• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
И шо? Я никогда ничего не покупала и никогда ничего не прдавала на кидстаффе. Я здесь только из-за советчицы.
Это преступление?
Прєступлєніє - бути колаборантом. А від вашого тексту ’русским миром’ пах..., ой, вибачте, смердить!
Треникиспортивки• 02 мая 2022
Ответ дляPrigoda
Где у неё русский мир? У вас с головой уже совсем бо-бо?
Pryhead• 02 мая 2022
Ответ дляТреникиспортивки
Ви адвокат? Чи не читали її коментарі вище про ’бан’ автору?
ksenichka_ksenia• 02 мая 2022
Ответ дляviika65
а мне 57, я тоже не встречала. Днепр.
Тоже днепр. С некоторых пор ощущаю себя нацистом. Огромнейшая ненависть к рускому народу. Смотрю иниервью пленных и там такие все овечки ’не знал, не стрелял’, но все что рядом возле их стоянки было просто уничтожено
viika65• 02 мая 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
%уки, тоже ненавижу, из- за них мне пришлось расстаться с самым любимым человеком в этом мире- с моей внучкой. я сына не вижу третий месяц.
Filomena• 02 мая 2022
Наші хлопці дуже класні! У нас справжні чоловіки! Могуча сила на захисті Батьківщини.
А Росія за що боролася, на те і напоролася. Все, що вони багато років говорили по телевізору тепер збувається. Дуже швидко збувається. Вони лиш помилилися в оцінці самих себе!
Треникиспортивки• 02 мая 2022
Ответ дляPrigoda
Читала и что? Так причём тут русский мир? Она писала про бан автору за фото нацистов
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляPrigoda
Здрасте, приехали! Это ж где и каким носом вы унюхали /усмердели/ русский мир?
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляPrigoda
Бан за гыдотные фотографии. А вы о чем подумали?
Pryhead• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Вибачте, не так зрозуміла. Бо у ватних методички однакові. Мені вже двоє скидувала про ’нациков в Азове’. Я думала Ви в такому ж сенсі. Ще раз вибачте. Миру нам всім.
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляPrigoda
так, не треба нам сваритися.
Україна понад усе!
автор mamaМия • 02 мая 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Це нормально, це у всіх зараз так.