mamaМия• 02 мая 2022

Ні-ні, я про Азов не встигла висловитися! Дайте слово!

Колись давно, після майдану побачила у ФБ заклик побажати удачі і сили хлопцям батальйону Азов і Айдар, що відправлялися в зону АТО. В мене був час і бажання. Я пішла ( це було біля Софії, в Києві). Класні хлопці, гарні, усміхнені, деякі прощалися з дружинами і дітьми. Я аж про прослізилася. Це як колись Правий сектор і візитка Яроша, як ще раніше ОУН-УПА. Москалям треба щось пхати в свій бидло-народ, щоб виправдовувати свій реальний фашизм і постійний геноцид на нашій землі. Ну а щодо фоток, то йопт… таких уйма, нате вам і з кацапстану.
ole4kakissa• 02 мая 2022
Тоже не успела.
В той теме:
-на первом фото - фотошоп от рукожопа
-очень забавно смотрятся замазанные лица на фото в форме: на другие фотографии на лица чернил не хватило?
автор mamaМия • 02 мая 2022
І ще, вони захищають свою землю, вже 8 років ми не можемо вигнати нечість з НАШОГО Донбасу. Щоб там не показували, реально хлопці власне життя кладуть за свободу від цих мразів-сусідів.
Mrs.Ochmonek• 02 мая 2022
Тільки фотки з кацапії - реальні, це і є їхні нацики.
А Азов як і правий сектор вони фотошоплять.
Чи там наприклад хода з Бандерою 1го січня у них показана, як хода з портретами Гітлера!! І тупі кацапи вірять! Обговорюють на своїх форумах
автор mamaМия • 02 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так отож. Прикро, що наші люди цього не розуміють, прикро, що вірять в це. Я народилася і виросла у Києві, я жодної людини з нацисько-фашистськими поглядами за свої 45 років не зустрічала.
Kapitoshka-4fe1• 02 мая 2022
Дайте посилання на тему
любительница• 02 мая 2022
Ответ дляmamaМия
Так в тій темі, видно було, що фото фейкові. Бо бійці НІКОЛИ не будуть позувати, оголювати свої частини тіла. Для чого?
автор mamaМия • 02 мая 2022
Ответ длялюбительница
Але ж це хтось сюди запостив?????
jannjann77• 02 мая 2022
Автор, вы все сказали? Можно банить?
tarveldy• 02 мая 2022
Ответ дляmamaМия
Але ж це хтось сюди запостив?????
Українська народна прикмета: якщо у кацапських троллів ярмарок, значить ЗСУ їм добре десь видаи люлєй
Україна понад усе• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Автор, вы все сказали? Можно банить?
За что?
любительница• 02 мая 2022
Ответ дляmamaМия
Але ж це хтось сюди запостив?????
Запостив, бо скоріш за все автор мала дискусію з руЦькими. Вони може скинули їй, а вона тому сюда и написала, что дивлячись на такі фото вона ’ розгубилася’.
Я раджу на такі фейкові фото відповідати- А ВИ ДОКАЖІТЬ, що це бійці Азову.
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляAvrorkina
За что?
За гыдотные фотки
автор mamaМия • 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
За гыдотные фотки
Але вони реальні, а не постановочні
bejalla• 02 мая 2022
Україна понад усе• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
За гыдотные фотки
Реверанс• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Автор, вы все сказали? Можно банить?
Себя забаньте.
jannjann77
Рейтинг 0.00 (0%)
любительница• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
За гыдотные фотки
Так ці фото, що виклала автор, лише доказує, що нацистські організації саме в росії.
Ці фото російські.
Татьяна@..• 02 мая 2022
Кто может верить в это фотоересь?
Я не читала ту тему, но прекрасно понимаю о чем речь.
Азов- это сила, мужество, Украина!!!
Marusya22• 02 мая 2022
Ответ дляole4kakissa
Тоже не успела.
В той теме:
-на первом фото - фотошоп от рукожопа
Скиньте ссылку на тему, пожалуйста
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляРеверанс
Себя забаньте.
jannjann77
Рейтинг 0.00 (0%)
И шо? Я никогда ничего не покупала и никогда ничего не прдавала на кидстаффе. Я здесь только из-за советчицы.
Это преступление?
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ длялюбительница
Ці фото російські.
Ну так рашисты сами по себе гыдотные, а нацисты-рашисты вообще
Лето72• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Автор, вы все сказали? Можно банить?
Нельзя
bejalla• 02 мая 2022
Ответ дляТатьяна@..
Кто может верить в это фотоересь?
Азов- это сила, мужество, Украина!!!
Для русских Азов- это, как крест, для чорта
bejalla• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
За гыдотные фотки
Так расскажите это русским
любительница• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Так. Це просто доказ, що хай у себе вдома розберуться руцькі, бо саме в них це процвітає. А вони мають наглість брехати, що це в нас нацисти.
Лучшее нашим детям• 02 мая 2022
Ответ дляmamaМия
Азовцы просто крутейшие.
В жизни очень адекватные ребята.
Решка7777• 02 мая 2022
Азов -городость страны.
Это не нацики без лица в трусах Велиросы. Прикиньте марка трусов ,
( для всех: залезло в рекламу на ютубе)
Реверанс• 02 мая 2022
Мэр Мариуполя: за два месяца оккупации российские войска убили вдвое больше жителей города, чем фашисты за два года оккупации во время Второй Мировой.
Пенсіонер• 02 мая 2022

ось
viika65• 02 мая 2022
Ответ дляmamaМия
а мне 57, я тоже не встречала. Днепр.