Колись давно, після майдану побачила у ФБ заклик побажати удачі і сили хлопцям батальйону Азов і Айдар, що відправлялися в зону АТО. В мене був час і бажання. Я пішла ( це було біля Софії, в Києві). Класні хлопці, гарні, усміхнені, деякі прощалися з дружинами і дітьми. Я аж про прослізилася. Це як колись Правий сектор і візитка Яроша, як ще раніше ОУН-УПА. Москалям треба щось пхати в свій бидло-народ, щоб виправдовувати свій реальний фашизм і постійний геноцид на нашій землі. Ну а щодо фоток, то йопт… таких уйма, нате вам і з кацапстану.
ole4kakissa• 02 мая 2022
Тоже не успела.
В той теме:
-на первом фото - фотошоп от рукожопа
-очень забавно смотрятся замазанные лица на фото в форме: на другие фотографии на лица чернил не хватило?
В той теме:
-на первом фото - фотошоп от рукожопа
Mrs.Ochmonek• 02 мая 2022
Тільки фотки з кацапії - реальні, це і є їхні нацики.
А Азов як і правий сектор вони фотошоплять.
Чи там наприклад хода з Бандерою 1го січня у них показана, як хода з портретами Гітлера!! І тупі кацапи вірять! Обговорюють на своїх форумах
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так отож. Прикро, що наші люди цього не розуміють, прикро, що вірять в це. Я народилася і виросла у Києві, я жодної людини з нацисько-фашистськими поглядами за свої 45 років не зустрічала.
любительница• 02 мая 2022
Ответ дляmamaМия
І ще, вони захищають свою землю, вже 8 років ми не можемо вигнати нечість з НАШОГО Донбасу. Щоб там не показували, реально хлопці власне життя кладуть за свободу від цих мразів-сусідів.
Так в тій темі, видно було, що фото фейкові. Бо бійці НІКОЛИ не будуть позувати, оголювати свої частини тіла. Для чого?
любительница• 02 мая 2022
Ответ дляmamaМия
Але ж це хтось сюди запостив?????
Запостив, бо скоріш за все автор мала дискусію з руЦькими. Вони може скинули їй, а вона тому сюда и написала, что дивлячись на такі фото вона ’ розгубилася’.
Я раджу на такі фейкові фото відповідати- А ВИ ДОКАЖІТЬ, що це бійці Азову.
любительница• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
За гыдотные фотки
Так ці фото, що виклала автор, лише доказує, що нацистські організації саме в росії.
Ці фото російські.
Татьяна@..• 02 мая 2022
Кто может верить в это фотоересь?
Я не читала ту тему, но прекрасно понимаю о чем речь.
Азов- это сила, мужество, Украина!!!
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляРеверанс
Себя забаньте.
jannjann77
Рейтинг 0.00 (0%)
jannjann77
Рейтинг 0.00 (0%)
И шо? Я никогда ничего не покупала и никогда ничего не прдавала на кидстаффе. Я здесь только из-за советчицы.
Это преступление?
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ длялюбительница
Ці фото російські.
Ну так рашисты сами по себе гыдотные, а нацисты-рашисты вообще
любительница• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Так. Це просто доказ, що хай у себе вдома розберуться руцькі, бо саме в них це процвітає. А вони мають наглість брехати, що це в нас нацисти.
Лучшее нашим детям• 02 мая 2022
Ответ дляmamaМия
Азовцы просто крутейшие.
В жизни очень адекватные ребята.