Чи займаєтесь ви сексом?
чи не боїтесь завагітніти у цей важкий час?
Результат:
вже голосів:
314 (46.8%)
є
218 (32.49%)
нема
139 (20.72%)
тиц
Ответ дляmarata
Про методи контрацепції ви не чули?
ні. ми з племен африки.
часник за пояс - і віримо, що пронесе.
Immelstorn• 02 мая 2022
В мене так прихватило спину (мабуть через нерви), що чоловік навіть руку на мене боїться покласти)) Все болить.
Каже, що я тебе ще не дай Бог якось невдачно штовхну, ти так і скорчишься від болю
Ответ дляiirbis
Щоб займатися сексом, треба мати з ким. Не всі чоловіки сидять біля жінчиної спідниці.
а де коханці, зустрічі в готелях, вечері в ресторанах і сотні км на таксі? читала тут про таке.
Ответ дляiirbis
Вам весело з того, що чоловіки на війні?
ностальгую за совєтчицею з анонімами.
Ответ дляZelenkа
У автора теми -
ЛНР, пельмені, київський вокзал і тепер секс
я зумисне багато тем пишу.
щоб компромат не знайшли вороги.

Ответ дляZelenkа
Тю
до мене часто в профіль бігають.
але забіжать, злякаються кількості - і біжать далеко.
Ответ дляCat88
Забеременела за пару месяцев до войны, дом разбит, рожать незнаю где буду, мне застрелиться?
Нет, конечно. В Киеве много дорогих клиник сейчас ведут беременность и роды бесплатно. Это вариант. В плане квартиры тоже многие мои знакомые, как и я, пустили за коммуналку в столице. Крепитесь. Война не навсегда! Здоровья вам и малышу.
Ответ дляZelenkа
Давайте краще про вареники. Так хочеться і лінь ліпити
З картоплею або із печінкою
я наліпила вареників, пельменів, чебуреків.
млинців напекла і накрутила.
морозілка забита.
все боялась з голоду померти.
млинців напекла і накрутила.
морозілка забита.
все боялась з голоду померти.
Ответ дляZelenkа
Адресу пишіть, я приїду
з перекрученим салом і баночкою смальцю
перекручене сало не їм.
тільки свіже.
смальцю свого багато є.
тільки свіже.
смальцю свого багато є.
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляЮлия-7443
Як я вам співчуваю. У самої вже тиждень болить, кашлянути не можу. По квартирі з металевою шваброю хожу.
Чим лікуєтесь?