Говорят в Польше дешевле и хороших продуктов много. Что привезти? Кофе ? Сыры, колбасы?
Нужно и на презенты что-то купить ..
Ответ дляlinamark
Я еду по делам ) не за продуктами ))
Может есть дешёвые и норм магазины ?
Бедронка вроде как недорогой магазин . Сыры у них нормальные, колбасы дешёвые, , потом фисташки помню нам понравились, всякие сухофрукты в упкаковках. Ещё попробуйте из из выпечки круассан с шоколадом , очень вкусный )
Galina_vinsport• 03 мая 2022
Бедронка, Лидл.. просто заходите в магазин и смотрите, что Вам нравится. Можете ещё в Россман зайти и взять средства по уходу за волосами, бюджетно и качественно.
В бедронці є смачний сирок, але він як йогурт. Жовте відеречко 1 кг, часто акція і він по 7 злотих.
Шоколадки студентські смачні. Вершковий сир для суші, або просто на бутери мазати, 10 зл кілограм. У нас його ціна біля 200 грн. В іншій те і я писала про рибу в магазині Carrefour. Лосось шматочками і скручений по 3 штучки. Теж ціна в районі 7 зл.
Каву Далмаєр можна, не дорога і смачна мені. Цукерки корівка в формі півмісяця смачні.
Ответ дляskunsi
Спасибо )
Лосось дёшево, довезу ?)
Кофе зерновой тоже есть ?
Лосось дёшево, довезу ?)
Кофе зерновой тоже есть ?
Автор беріть те, що в нас в обмеженій кількості або відсутнє на полицях, а може збеоргатися довго: сухе молоко, сухі дріжджі, желатин. Лим.кислоту, соду,картопл.крохмаль теж можна якщо ціна не висока, бо в нас зараз це дорого.
Ще в Полтщі добрі манні кашки миттєвого приготування для перекусу. Подивіться за гороховими пластівцями, що заливаються кип´ятком і готове пюре дуже зручно( ті, що я купувала робилися десь на Чернігівщині, взяла б ще, на жаль відсутні в продажу навіть в інтернет торговлі)
Oksana0612• 03 мая 2022
Ответ дляVirinS
Шоколад посмотрите studentska , может там будет дешевле. Печенье , а намазка всякие аля нутелла . Про кофе не скажу .
Студентська це чеський шоколад. Та і якісним шоколадом це назвати важко, пластилін))
Finik-Figa• 03 мая 2022
Ответ дляlinamark
Бедронку совсем не знаю ..
там ниже цены ?
Хуже нашего АТБ
Кофе и чай хороший поляки не пьют
Колбаса на любителя
Кофе и чай хороший поляки не пьют
Колбаса на любителя
Galina_vinsport• 03 мая 2022
Ответ дляВикуся29
Не очень там и дешевле
Ну, как сказать.. я взяла нашумевшую сыворотку Jantar.. я от неё в восторге, ещё пару масок для пористых волос - тоже супер🔥
IvaMartina• 03 мая 2022
Ответ дляGalina_vinsport
Какая, можно фото?