zed_gs• 03 мая 2022

Яка процедура повернення в Україну з Німеччини? Чи повертати соц.виплати.

Дівчата хто вже повертався з Німеччини, чи повертали ви соціальні виплати? Ми думаємо повертатися додому, але нам прийшли соціальні виплати на травень, що з ними робити чи всю суму повертати чи частково. А може я вже закупила продуктів на місяць як тоді...?
Борисфенка• 03 мая 2022
Повідомити соціаламт, що ви їдете додому з такого-то числа. Нічого повертати не треба, перерахунків не роблять за неповний місяць.

florak• 03 мая 2022
Самое главное сняться с регистрации и предупредить все службы, где вы уже успели зарегистрироваться и счёт закрыть в банке
LoveYou• 03 мая 2022
Теж цікавить.
Ви отримали id картку?
автор zed_gs • 03 мая 2022
Ответ дляLoveYou
Теж цікавить.
Ви отримали id картку?
ні
Irina-5d24• 03 мая 2022
А если не предупреждать? А если переехать в другую страну без оформления там?
ku4eravaku4erava• 03 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Это нарушения...если не повезет и узнают, а будут проверять.. будет штраф
LoveYou• 03 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Будуть проблеми, якщо вам назначать термін в соціальній службі, а ви не явитесь (не будете знати).
Так то кордони відкриті, пропускних пунктів нема..)
Irina-5d24• 03 мая 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Да они в любом случае узнают. Не знаю какв Германии, а во Франции слежка прям с соцработниками и директорами резиденций для беженцев:)
Irina-5d24• 03 мая 2022
Ответ дляLoveYou
Зрозуміло. Я просто документи отримала, а ще не визначилася чи потрібно воно нам. Гроші б не брала, просто тихо поїхати. Але треба буде відмовлятися все ж таки.

Businka72• 03 мая 2022
Ответ дляБорисфенка
Я вот тоже думаю ехать домой,это нужно сначала билеты покупать на определенное число,а потом в социаламт говорить когда уезжаешь?или как это делать?