lili79• 03 мая 2022

Дівчата, підкажіть, будь-ласка, допомога ООН та МОМ це одне й те ж саме?

Оформили допомогу ООН в сусідньому місті тепер друзі прислали скрін з адресою, де можна оформити допомогу МОМ (міжнародна організація з міграції) вже в місті, де ми зареєстровані, як пепеселенці. Чи варто йти, чи це одне й те ж?
Натали26• 03 мая 2022
Так
Натали26• 03 мая 2022
автор lili79 • 03 мая 2022
Дякую!
Anicha• 03 мая 2022
А как узнать, в каких городах/областях эта помощь?
C.Е.В.• 14 июня 2022
У нас знакомая в мукачево получила и мом,и от оон,и wfp, , и впо...
А мы приехали во львов.об-ть в нач апреля и до сих пор не получили хоть бы впо