ole4ka_ol• 03 мая 2022

Інстаграм. Як мене розвели на 1500грн

Не знаю чи є сенс тепер щось робити, гроші, я так розумію, мені уже ніхто не поверне. Хотіла купити кросівки. Людям довіряю, та й не віриться, що в такий час хтось може так нахабно обманювати. Скинула всю передоплату. Після того мене заблокували, я так розумію. На фото заскрінила, що бачу я
Гроші, я так розумію, мені уже не вернути, але хочу щоб героїв знали.
Кидаю скріни переписки (зокрема скрін, як зараз виглядає сторінка магазину для мене) і посилання на аккаунт шахраїв @premiummarket_ua_
Протея• 03 мая 2022
А накрутить сейчас любой дурак может

BloomBom• 03 мая 2022
Дайте их реквизиты, что бы они гуглились
Rikitikitavi_2022• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
На жаль я заблокована. І думаю, що вони не вперше кидають людей та не бояться, бо якщо за серпень є відгук на неї. Тобто назва та ж сама. Навіть не змінюють
там девочка сверху подсказала что аккаунты дублированы. В инстаграмме это часто практикуется и сами американцы не могут ничего сделать. У меня просто есть ведьма знакомая в Штатах так на нее ежедневно создают по 10 аккаунтов, и подписываются на пользователей этой ведьмы, а потом рассылают приглашения с предложениями со скидкой раскинуть карты таро и почитать карту астрологическую. Десятками в день. Может и тут так, создали фейковый дубляж нормальной страницы, а вы проглотили наживку. Тогда у вас единственная зацепка это банковский счет этой Шатохиной, которая не факт что в Украине сейчас
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
5355 2800 0639 4165 Шатохина Олександра Викторовна (Шатохіна Олександра Вікторівна) Номер карти шахрайки
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Внизу скинула
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Але й той акаунт мені невидимий. Тобто це однозначно 2 сторінки шахрайські. Можливо є сторінка з якої вони взяли інформацію та фото речей
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Запоминаем навсегда: смотреть надо на количество лайков. Из 12к подписчиков по 11 лайков на фотках, не подозрительно?
Ви знаєте я не дивилась на кількість підписників. Це не показник. А от про лайки Ви кажете слушно. Я на жаль на це уваги не звернула
Татьяна@..• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
я не бачу там поля вибору. Це все, що видно
Сейчас я пожалуюсь.
Надо чтобы мв наверное жаловались, вы же заблокированы
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляТатьяна@..
Сейчас я пожалуюсь.
Дякую Вам за небайдужість

BloomBom• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Дякую Вам за небайдужість
Написала им что они мошенники и кинула скрин этой темы, вот что они ответили:
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Хто б сумнівався
Татьяна@..• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Дякую Вам за небайдужість
Выбивает две одинаковых страницы. Есть такая страница, они отсюда даже отзывы копируют.
BloomBom• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Хто б сумнівався
Я вам верю, просто информирую об их реакции
Rikitikitavi_2022• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
можливо, ну тоді заяву в нашу кіберполіцію. У воєні часи такі злочини можно віднести до спонсорування тероризму та мародерству, той банківскькій рахунок як мінімум заблокують, але треба ту Шатохіну викреслити з банків, щоб вона не змогла відкрити рахунки в інших банках, тому пишіть заяви , потім звертайтеся до банка або зразу до банка та повідомляйте. Пробачте за грубість, бо інакше вам у кишеню на вулицю залізуть а ви не будете нічого робити. Заодно ту Шатохіну перевірять на уплату податку з ваших 1500 грн та куди потім ті гроші йдуть, может вона в Ростов потім ті гроші переганяє, пишіть та розбирайтеся, все ок, всі там були. У мене гірша була ситуація, я купила кросівки, той продавець на наступний день пропав після оплати з ОЛХ, я подумала що шахрай, вже ославила його по інтернету за карточкою зі всім, навіть узнала де він працював, а кросівки прийшли на пошту потім, мені досі соромно, а реквізити по інету так досі і гуляють. Чому він видалився тоді і не написав що відіслав мені не зрозуміло досі
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Та я власне й маю на увазі, що вони будуть так себе вести. І так дивно, що вступили з Вами в діалог
BloomBom• 03 мая 2022
Ответ дляТатьяна@..
Так они же там и дают сами ссылку на виорую страницу, о которой автор написала
Татьяна@..• 03 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Да, уже прочитала.
BloomBom• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
Можно ваш ник в инсте, хотя бы в личку.
Нипишу им кто вы, раз они запамятовали
Заkoхані• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
На жаль знайшла цю сторінку в списку шахраїв. про те вже пізно. Я шукала карточку на шахрайство, а не по назві магазину
Раджу звернутись у поліцію.
Звернутися можливо навіть онлайн. Від вас лише потрібно надати всі необхілдні дані.

автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Кіберполіція-це електронна заява? Чи то потрібно ходити збирати документи. Ви знаєте щодо кишені. Трапилась дуже неприємна ситуація у мене. Побутова. Я подала до суду. Вже півроку возня. І суддя приймає сторону іншої сторони. Там сума солідніша значно. Крім того витрати на адвоката та супутні теж в рази більші цієї суми. Мені прикро втрачати гроші. Образливо, що так сталось. Як мінімум хочу застерегти
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Можно ваш ник в инсте, хотя бы в личку.
Нипишу им кто вы, раз они запамятовали
Я думаю раз вони прізвище рахунку не памятають, то мене тим більше.
Заkoхані• 03 мая 2022
Ответ дляsid74
Да ну, ничего вы не вернёте. Я тоже так ребёнку купила спортивный костюм за 900 гривен через Инстаграмм, и подписчиков много было, и отзывы.Ну продавец. Мне его не отправил. Я ему написала, пригрозила, он меня заблокировал и все. И никому тоже из моих знакомых больше не отвечал. С тех пор могу оплатить сразу только если продавец с кидстаффа. И я даже в банк звонила чтобы ему карточку заблокировали. Мне сказали подавайте в суд, если его вину докажут заблокируем. Я тоже долго расстраивалась, потом забылось. Не переживайте, сейчас это не главное!
У поліцію чому не звернулися з заявою?

Дурню якусь вам сказали або ви щось наплутали.
Rikitikitavi_2022• 03 мая 2022
Ответ дляole4ka_ol
пробачте, я не знаю яка саме заява вам підскажуть в відділку поліції краще. Чи повернуть гроші чи ні, але це треба оформити документально щоб банк міг заблокувати той рахунок
Qorianka• 03 мая 2022
Просмотрела фото на странице мошенников, их выдает то,что абсолютно все модели от Вьетнама до Италии продаются в размерах от 35 до 4й включительно, а в реальности такого быть не может. Женская обувь идёт от 36 размера, и 41 есть не у всех производителей и не в каждой модели. Многие модели женской обуви до 40 размера с повторами 38 и 39 в ростовках. Отправляю жалобу на них, само собой
Теперь вопрос продавцам - если покупатель чего-то опасается, а вам нужно продать вещь, согласились ли бы вы оформить олх доставку? (Я да, если у меня просят что-то наложкой, так как боятся - предлагаю покупателю сама оформить олх доставкой, а создать объявление дело двух минут. Выясняю сначала, в какой регион отправка, чтобы понять, какой шанс, что доедет)
Заkoхані• 03 мая 2022
https://komish-gromada.gov.ua/заяву-в-поліцію-можн...
BloomBom• 03 мая 2022
Я тоже сталкивалась с инстаграмскими мошенниками
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2990725

Но я деньги выбила из них обратно
Заkoхані• 03 мая 2022
https://mvs.gov.ua/uk/for_citizens/work-with-citiz...
Qorianka• 03 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
У поліцію чому не звернулися з заявою?

Банк не может блокировать карты по звонку и верить на слово, иначе все пойдут блокировать карты конкурентам. Банк принимает меры, если есть обращение из полиции, а для этого нужно написать заявление и предоставить доказательства мошенничества.
Заkoхані• 03 мая 2022
Ответ дляQorianka
Ви мене зовсім не зрозуміли.
автор ole4ka_ol • 03 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
Щиро дякую